רפואה מותאמת אישית בסרטן​
Human,Body,Organs,Anatomy,(pancreas).,3d

סרטן הלבלב -המדריך המלא

סרטן הלבלב הוא סרטן נפוץ יחסית, המתפתח באיבר הלבלב המצוי בחלל הבטן.
על פי נתוני משרד הבריאות, מדי שנה מאובחנים בישראל כ-1,000 חולים בסרטן הלבלב, ומספר החולים נמצא במגמת עלייה מתמדת.

סרטן הלבלב נוטה להיות מחלה א-סימפטומטית בשלבים המוקדמים של המחלה, ולכן במקרים רבים מאובחן בשלב מתקדם של המחלה. בנוסף, כיוון שמדובר בסרטן הממוקם באיבר רגיש הנמצא במרכז הגוף, במשך שנים רבות אבחנה בסרטן לבלב הייתה אבחנה קשה מאד עם תקווה מועטה בצידה. לצד זאת, כיום קיימים טיפולים חדשניים ואפשרויות העשויות לשפר את הצפי הרפואי (הפרוגנוזה) עבור מטופלים רבים, והסיכויים לחיות שנים לאחר האבחנה טובים יותר מבעבר בצורה משמעותית.

הלבלב ותפקידיו

הלבלב הוא איבר מוארך הממוקם בחלקה העליון של הבטן ומהווה חלק ממערכת העיכול.
תפקידו העיקרי של הלבלב הוא לייצר חומרים המופרשים אל המעי ומסייעים לגוף לעכל חלבונים ושומנים. חומרים אלו נקראים מיצי הלבלב, והם מוסעים אל המעי דרך צינורות הלבלב.
בנוסף, הלבלב מייצר הורמונים, וביניהם ההורמון אינסולין, המאפשר לגוף לווסת את רמת הסוכרים בגוף.

חלקו הרחב והמעוגל של הלבלב נקרא ראש הלבלב, והוא ממוקם בסמיכות לתריסריון (תחילת המעי הדק).
חלקו המרכזי של הלבלב נקרא גוף הלבלב. החלק הצר של הלבלב ממוקם ברבע השמאלי העליון של הבטן, והוא נקרא זנב הלבלב

מהו סרטן הלבלב?

סרטן הלבלב הוא מחלה ממאירה שיכולה להתפתח בכל אחד מחלקי הלבלב (ראש, גוף, זנב). במהלך התפתחות המחלה, תאי הסרטן מתחלקים באופן חסר שליטה ויוצרים "גוש" סרטני, המפריע לתפקוד הלבלב. בנוסף, ככל שהגוש גדל, הוא דוחק איברים סמוכים ועשוי להפריע לתפקודם.
בשלבים מתקדמים של המחלה, תאי הסרטן עלולים לנדוד לאיברים מרוחקים ולשלוח גרורות, שהם מעין מושבות מרוחקות של הגידול המקורי.

קיימים מעל ל-20 סוגים שונים של גידולי לבלב ממאירים, אשר נהוג לסווג לפי מקור הגידול. בין הגידולים הנפוצים ביותר:

 • גידולים אשר מקורם בצנרת הראשית או המשנית של הלבלב – כ-70% מגידולי הלבלב, לרוב ממוקמים בראש הלבלב
 • גידולים אשר מקורם בתאים המיצרים את מיצי הלבלב (תאים אצינריים)
 • גידולים אשר מקורם ברקמת החיבור של הלבלב
 • גידולים אשר מקורם בתאים מפרישי הורמונים (תאי אלפא, בטא, גמא או דלתא) – נדירים ביותר

עד העת האחרונה, סרטן הלבלב נחשב לסרטן אלים וקטלני עם סיכויי הישרדות נמוכים מאד בטווח הקרוב והרחוק כאחד. עם זאת, בשנים האחרונות חלו התפתחויות משמעותיות בתחום הטיפול בסרטן הלבלב, וכיום הפרוגנוזה של החולים בסרטן הלבלב טובה יותר מבעבר. 

סרטן לבלב – סימנים ותסמינים

במרבית המקרים, סרטן הלבלב לא גורם לתסמינים בשלביו המוקדמים. מסיבה זו, רוב החולים מאובחנים בשלב מתקדם של המחלה, לאחר שהגידול שלח גרורות לאיברים מרוחקים. 

בין התסמינים הנפוצים של סרטן הלבלב:

 • ירידה במשקל שאינה כתוצאה משינויי אורחות חיים
 • סכרת חדשה ללא היסטוריה משפחתית רלוונטית וללא סיפור רקע מתאים
 • צהבת בלחמיות העיניים או בעור
 • גרד
 • כאבי גב
 • כאבי בטן
 • יצירות תכופות, רכות ובמרקם שומני

קיימת חשיבות גבוהה לאבחון מוקדם של המחלה, מאחר ובשלבים המוקדמים של המחלה במקרים רבים ניתן לנתח את הגידול ואף להסירו במלואו. כיוון שכך, מומלץ להיות ערים לשינויים ולפנות לייעוץ רפואי בהקדם במידה ומופיעים תסמינים מחשידים.

מהם גורמי הסיכון לסרטן הלבלב

 • היסטוריה משפחתית של ממאירות בלבלב
 • עישון טבק
 • שתיית אלכוהול בתדירות קבועה ובמינונים גבוהים, בפרט אם משולבת עם עישון סיגריות
 • עודף משקל
 • אורח חיים יושבני
 • צריכה גבוהה של בשר אדום או בשר מעובד, נקניקיות והמבורגרים
 • תזונה עשירה בשומנים ובסוכרים
 • תזונה דלה בירקות ובפירות טריים
 • גיל > 65 שנים
 • תחלואה בדלקת כרונית של הלבלב (פנקריאטיטיס)
 • סוכרת
 • שינויים גנטיים, כמו לדוג' מוטציה בגן 2BRCA, הקשור בין היתר גם לסרטן השד

אבחנה של סרטן לבלב

במרבית המקרים כאמור, סרטן לבלב אינו מתאפיין בסימנים מוקדמים.
מטופל המתלונן על סימנים וסימפטומים המעלים חשד סביר להמצאות סרטן לבלב, יעבור מספר בדיקות במטרה להגיע לאבחנה במהירות האפשרית.
קיימת חשיבות גבוהה לבירור רפואי מהיר, ולכן במידה וקיימים תסמינים מחשידים, מומלץ להיות ערים ולהתחיל בירור רפואי בהקדם האפשרי. 

מבין הבדיקות הנהוגות במהלך הבירור, הרופא או הרופאה המטפלים עשויים לשלוח את המטופל לחלק או לכל הבדיקות הבאות:

בדיקות דם – מטופל המתלונן על סימנים המחשידים לסרטן לבלב, יעבור בשלב הראשון בדיקות דם מקיפות על מנת לאתר את מקור התלונות.
בנוסף לבדיקות דם כלליות, במידה ועולה חשד לנוכחות סרטן לבלב, יש לבצע בדיקות דם מקיפות יותר, הכוללות תפקודי כבד ופרמטרים נוספים.
רמות גבוהות של אמינוטרנפראזות (AST, ALT) ושל האנזים Alkaline Phospetase עלולות להצביע על מחלות בדרכי המרה, ורמות גבוהות של החלבון בילירובין עלולות להצביע על חסימה של דרכי המרה. תוצאה חריגה בבדיקות אלו עלולות לרמז על בעייה בדרכי המרה, ומצריכות המשך בירור.
במקרים מסויימים ייתכן ויילקחו בדיקות למרקר הסרטני CA19-9 על מנת לאשש את האבחנה.

בדיקות הדמיה – בהתאם לתוצאות בדיקות הדם ולמידת החשד העולה מהתשאול הראשוני, יבוצעו בדיקות הדמייה, ביניהן:

 • אולטרה-סאונד – בדיקה לא פולשנית ומהירה, במהלכה מונח מכשיר קטן על פני הבטן במטרה להפיק תמונה מהימנה של הכבד, הלבלב וכיס המרה. בדיקה זו רגישה במיוחד בהדגמה של הרחבת צינורות המרה, שעלולה להתרחש במקרה וקיים גידול (אך גם במקרים נוספים).
 • CT – בדיקה לא פולשנית במהלכה מופקת תמונה תלת מימדית של פנים הבטן. לעיתים כחלק מהבדיקה יינתן חומר ניגוד במטרה להפיק תמונה ברורה יותר של איזורים מסויימים בגוף, ועל כן יש ליידע את הצוות המטפל במידה וקיימת רגישות ליוד או אסטמה. בדיקה זו מאפשרת לראות את הגידול, לקבוע את גודלו ומיקומו ולאתר גרורות במידה וקיימות.
  נכון להיום, אין העדפה בין בדיקת CT לבדיקת MRI בהקשר של אבחנת סרטן לבלב. עקב הקושי והעלויות הגבוהות הכרוכות בבדיקת MRI, בארץ נהוג להשתמש בבדיקת CT על מנת לאבחן או לשלול סרטן לבלב, ואין הבדל ביכולת הבדיקות לזהות סרטן לבלב. 
 • CT-PET – בדיקה לא פולשנית, במהלכה מוזרק חומר רדיואקטיבי במינון נמוך. מטרת הבדיקה היא לאתר ולעקוב אחר גרורות, במידה ויש. 
 • EUS (Endoscopic Ultra-Sound) – בדיקת אולטרה-סאונד אנדוסקופית, במהלכה מחדירים דרך הפה גסטרוסקופ שבקצהו מכשיר אולטרה-סאונד. הבדיקה מתבצעת בטשטוש ובמרבית המקרים משמשת ללקיחת ביופסיה לאחר שהודגם ממצא חשוד ב-CT.
  מטרת הביופסיה היא לאשש או לשלול את האבחנה ולהבין מהו סוג הגידול הספציפי ממנו סובל המטופל. יש לציין כי קיימות מספר דרכים נוספות ללקיחת ביופסיה בשאלה של סרטן לבלב, וכי לא בכל המקרים יש צורך ליטול ביופסיה מהמטופל. 
 • ERCP (Endoscopic Retrograde Cholangiopancreatography) – בדיקה הדמייתית המבוצעת במטרה לנקז נוזלי מרה או לבצע ביופסיה, תוך כדי הרדמה מקומית של הגרון.

במקרים מסויימים, הבדיקות המקובלות לא יניבו תוצאה חד משמעית או לא ניתנות לביצוע מסיבות כאלו ואחרות. במצבים אלו, על מנת להגיע לאבחנה, מקובל לקחת דגימה מרקמת הלבלב במהלך ניתוח זעיר פולשני (לפרוסקופיה) או במהלך ניתוח של פתיחת הבטן (לפרוטומיה – כחלק מניתוח להסרת הגידול ברוב המקרים).

בדיקה גנטית לסרטן הלבלב

בזכות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, כיום ניתן לבצע בדיקה גנטית לגידול על מנת לאמוד את השינויים המולקולריים שחלו בו ולהתאים בצורה המיטבית טיפול מאריך חיים במידת האפשר.

בדיקות גנטית לגידולי לבלבל הוא תחום טרי, שעדיין נמצא במחקר ולא מתאים לכל מטופל. עם זאת, במקרים מסויימים, מציאת מוטציות ספציפיות בגידול יכולה לאפשר התאמה טובה יותר של טיפול תרופתי סיסטמי, וקבלת תמונה רחבה יותר בנוגע לאפשרויות המצויות בידי המטופל בעת קבלת ההחלטה.

חשוב להבין כי מדובר בתחום חדש, אשר מתפתח כל העת, ועל כן המידע העומד ברשות הצוות המטפל עשוי להשתנות תכופות. נכון להיום, קיימים מקרים שבהם בדיקות גנטיות לטיפול הצליחו לייתר כימותרפיה וסבל מיותרים ואף להאריך את חיי המטופל, בפרט במטופלים אשר מיצו את קווי הטיפול המקובלים.         

קביעת שלב הגידול בסרטן הלבלב

במידה והתקבלה אבחנה של סרטן לבלב, יש לקבוע מהו שלב המחלה (Stage) על מנת לקבל החלטות מבוססות בנוגע לטיפול המתאים ביותר עבור המטופל ולקבל תמונה מדוייקת ככל הניתן בנוגע לצפי הרפואי שלו. 

למחלת סרטן הלבלב קיימים ארבעה שלבים:

סרטן לבלב שלב 1: השלב המוקדם ביותר, בו אין עדות להתפשטות הגידול מעבר ללבלב. בשלב זה, ברוב המקרים הגידול נחשב לגידול שניתן לנתח.

 • שלב A1 – הגידול קטן מ-2 ס"מ
 • שלב B1: הגידול גדול מ-2 ס"מ

סרטן לבלב שלב 2: הגידול התפשט לאיברים הסמוכים או לבלוטות הלימפה הסמוכות. בשלב זה עדיין מדובר ברוב המקרים בגידול "נתיח".

 • שלב A2: הגידול התפשט לרקמות סמוכות, אך לא חדר לכלי דם או לבלוטות הלימפה הסמוכות.
 • שלב B2: הגידול חדר לרקמות הסמוכות או לבלוטות הלימפה הסמוכות, אך לא לכלי הדם.

סרטן לבלב שלב 3: הגידול התפשט לכלי הדם, אך לא לאיברים מרוחקים יותר (לדוג' הכבד, הריאות, המוח). קרוי גם "סרטן מקומי-מתקדם". בשלב זה, ברוב המקרים הגידול כבר אינו נתיח.

סרטן לבלב שלב 4: הגידול התפשט לאיברים מרוחקים. קרוי גם "סרטן לבלב גרורתי" או "מחלה מתקדמת".

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמכם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ ⇐⇐ 

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

טיפול בסרטן לבלב

הטיפול בסרטן לבלב דורש התערבות של צוות רב מקצועי, הכולל רופאים מתחומי האונקולוגיה, אנדוקרינולוגיה וגסטרולוגיה. במקרים מסויימים יש צורך בטיפול פליאטיבי, פיזיותרפיה, צוות סיעודי, שינויים תזונתיים ועוד. 

קיימות מספר אסטרטגיות טיפול בסרטן לבלב, רובן כוללות שילוב של קרינה, ניתוח וטיפול תרופתי סיסטמי (טיפול לכל הגוף, כמו כימותרפיה וטיפול ממוקד מטרה). פרוטוקול הטיפול והתרופות שניתנות משתנים בהתאם לפרמטרים שונים התלויים בחולה ובגידול, כמו גיל החולה, היסטוריה רפואית רלוונטית, גנטיקת הגידול עוד. אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בתכנון הטיפול הוא שלב אבחון המחלה. 

ניתוח: ניתוח הינו האפשרות הטיפולית המומלצת והיעילה ביותר, אך לצערינו לא כל גידול לבלב ניתן לנתח. במקרים מסויימים, על מנת להפוך את הגידול לנתיח ולשפר את הפרוגנוזה של המטופל, יינתנו טיפולים נאו-אדג'ובנטים (כימותרפיה ו/ואו קרינה) טרם הניתוח במטרה להקטין את הגידול.
במהלך הניתוח, יוסר הלבלב או חלק ממנו יחד עם מספר איברים סמוכים (לדוג' ב"ניתוח וויפל").
במידה ובזמן הניתוח מתברר כי לא ניתן לכרות את הגידול בשלמותו, ניתן ליצור "מעקפים" בין המעי לדרכי המטרה על מנת למנוע חסימה של דרכי המרה ומערכת העיכול.

כימותרפיה: כימותרפיה היא תרופה אנטי-סרטנית הניתנת לרוב בהזרקה לוריד במטרה להרוג את תאי הסרטן המצויים בגוף. טיפול כימותרפי פוגע בתאי הגוף כולו, ולא רק בתאי הגידול.
מסיבה זו, לטיפול הכימותרפי יש תופעות לוואי קשות שפוגעות במערכות הגוף השונות (כמו תופעות עוריות, שלשולים, ירידה בחסינות הגוף לזיהומים ועוד).
כתלות בפרוטוקול הטיפולי, טיפול כימותרפי ניתן לפני או אחרי הניתוח (טיפול נאו-אדג'ובנטי או טיפול אדג'ובנטי בהתאמה), על מנת לעצור את התפתחות הגידול, להקטין אותו ולהקל על תסמיני המחלה. 

טיפול מכוון מטרה (אימונותרפיה): לתאי סרטן קיימים מנגנונים רבים המסייעים להם להתחמק ממערכת החיסון הטבעית של גופינו. טיפולים הפועלים על מערכת החיסון נועדו להגביר את יכולת הגוף להילחם במחלת הסרטן, ובכך לסייע להקטין את הגידול ואף להסיר אותו לחלוטין. לטיפולים אלו יש תופעות לוואי שונות, כמו שלשולים, בחילות, הקאות, דימומים, כאבי ראש וכאבי מפרקים. 

טיפול זה מתאים רק למטופלים בהם סוג הגידול הוא dMMR (deficiency of MisMatch Repair) או H-MSI (high microsatellite instability). יש לוודא התאמה לטיפול באמצעות בדיקה גנטית של הגידול.

קרינה: טיפולים בקרינה משמידים את תאי הסרטן באופן ממוקם יחסית, אך הם פחות מקובלים מטיפול ניתוחי ומכימותרפיה כטיפול בסרטן לבלב. 

סיכויי החלמה בסרטן לבלב – מהי תוחלת החיים בסרטן לבלב?

בעבר, האבחנה בסרטן לבלב הייתה אבחנה קטלנית שפירושה תוחלת חיים של חודשים בודדים.
כיום, הודות למהפכה שהתחוללה בשנים האחרונות בטיפולים בסרטן הלבלב, גם הצפי הרפואי, הקרוי גם פרוגנוזה, השתפר.

במקרים רבים ברפואה, כמו גם בסרטן לבלב, נהוג לבדוק כמה מהמטופלים חיים 5 שנים אחרי האבחנה. פרמטר זה קרוי אחוז השרידות, או Survival rate. הודות להתקדמות המרשימה שהושגה בטכניקות הניתוחיות ובטיפולים הסיסטמיים המוצעים, כיום אחוז השרידות של 5 שנים אחרי האבחנה במטופלים שנותחו, עומד על 10-30%, כתלות בשלב שבו המחלה אובחנה. 

כאמור, במקרים רבים המחלה מאובחנת בשלב מתקדם, שבו כבר לא ניתן לנתח או שהאפשרות לנתח היא גבולית.

במקרים אלו, הטיפול התרופתי תופס מקום מרכזי במטרה להגיע לשליטה מקסימלית על הגידול, ולשפר ולהאריך את החיים.

כדאי לקחת בחשבון כי עבור מטופלים רבים קיימת אפשרות להשתתף במחקרים קליניים על מנת לקבל טיפולים שעדיין נמצאים במחקר אך משוער כי יש ביכולתם להאריך חיים ולשפר את הפרוגנוזה בתנאים מסויימים, כתלות בגידול ובמאפיינים הספציפיים של כל חולה וחולה.
מומלץ להתייעץ עם הצוות המטפל בנושא ולהתעניין במחקרים שמתקיימים בבתי החולים בארץ כיום.  

התמודדות עם אבחנה של סרטן לבלב

אף על פי שכיום יש בידי הרפואה כלים להתמודדות עם סרטן הלבלב וטיפולים מאריכי חיים, האבחנה בסרטן הלבלב עלולה להיות מלווה בתחושות קשות, בסימני שאלה רבים ובחששות כבדים. חרף דרכי ההתמודדות המשתנות מחולה לחולה, יש חשיבות עליונה בשמירה על הרצף הטיפולי ובהפעלת שיקול דעת מירבי בעת בחירת הטיפול והצוות המטפל.
כדאי לזכור שתמיד קיימת אפשרות לפנות לטיפול רגשי במקביל לקבלת הטיפול הרפואי, ושמומלץ להיעזר ולהיתמך במשפחה וחברים על מנת להיטיב עם הנפש במקביל לטיפול בגוף.    

לסיכום

סרטן הלבלב הינה מחלה מורכבת, המצריכה תגובה מיידית וטיפול מוקפד.
הסיכוי הטוב ביותר להפוגה ולחיים ארוכים לצד סרטן הלבלב הוא באמצעות ביצוע ניתוח לכריתת הגידול או הלבלב (ובמקרים מסויימים אף חלק מהאיברים הסמוכים). עם זאת, כיוון שמדובר במחלה א-תסמינית בשלבים המוקדמים, במקרים רבים המטופל פונה לייעוץ רפואי כשהוא נמצא כבר בשלבים מתקדמים של המחלה – ולכן לא תמיד ניתן לנתח.


בשנים האחרונות, בזכות מחקר מבטיח בתחום הטיפול התרופתי לסרטן הלבלב, קיימות יותר אופציות טיפוליות המאריכות חיים ומשפרות את איכות חיי המטופלים. היצע הטיפולים ממשיך להתרחב, וכבר בעת הזו קיימות טכניקות ניתוחיות חדשות ואושרו תרופות מוכוונות מטרה המתאימות לחלק מהחולים כתלות בסמנים מולקולריים וגנטים שונים המאפיינים את הגידול הספציפי ממנו הם סובלים.
צפוי כי בשנים הקרובות ייחקרו יותר ויותר טיפולים מותאמים אישית עבור מטופלים במחלות הסרטן השונות, ועבור חולים בסרטן הלבלב בפרט.  

אתם מוזמנים לפגישת יעוץ אישית ללא עלות, בה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל.
השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ משמאל ונדאג לחזור אליכם⇐⇐

אתן מוזמנות לפגישת יעוץ אישית ללא עלות, בה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכן להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל.
השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ משמאל ונדאג לחזור אליכם⇐⇐

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן – אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

// **** do not modify without letting Ariel Brill know about it //make the hidden field value show the full url of page //make hidden field show referrer //add parameters //url.searchParams.get("YOUR-PARAMETER-HERE"); //make hidden field show utm_source //make hidden field show utm_term

יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד/מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירי פרטים ונדאג לחזור אליך בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך! חשוב לנו לשמוע אותך!

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה?!
לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם