אונקולוגיה מותאמת אישית

בדיקת רגישות - שאלות ותשובות

בדיקה להתאמת הטיפול היא כלי להשגת הטיפול התרופתי היעיל ביותר. הבדיקה שנעשית על תאי הגידול של המטופל, מתאימה באופן אישי טיפול תרופתי המותאם למאפיינים הביולוגיים של הגידול. חולי סרטן מגיבים באופן שונה לטיפול התרופתי. ללא בדיקה להתאמת הטיפול, קשה לצפות לאילו תרופות יגיב המטופל, מתוך המגוון הרחב של התרופות האונקלוגיות האפשריות.

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית, מעבירה את הניסוי והטעיה מהגוף שלך למעבדה. תוך זמן קצר תיבדק היעילות האישית של מגוון רחב של תרופות אונקולוגיות, וימנע אובדן זמן טיפולי יקר ותופעות לוואי שלא לצורך.

בדיקת CTC – Cells Tumor Circulating הינה בדיקה מתקדמת, המבוססת על דגימת דם, להתאמה אישית של הטיפול התרופתי. הבדיקה מספקת מידע איכותי וכמותי על הטיפול התרופתי המתאים ביותר עבורך.

הבדיקה מורכבת משילוב של שתי בדיקות יחודיות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי:
.בדיקת ההשפעה של מעל 110 תרופות אונקולוגיות על הרג תאי הגידול.
2 .מיפוי של מעל 70 ביטויים גנטיים, המאפשר ניתוח מולקולרי של מאפייני הגידול שלך.

הגידול הסרטני מורכב ממגוון תאים עם מאפיינים ביולוגיים שונים, וכל מאפיין משפיע בצורה שונה על חומרת המחלה ותוצאות הטיפול.

לתאי ה-CTC בזרם הדם, יש את המאפיין הביולוגי האלים ביותר, והם מהווים את הגירסה העדכנית ביותר של הגידול. תאי ה-CTC מסתובבים בזרם הדם ועלולים להפוך לגרורותלכן חשוב מאוד לזהות ולהתאים כנגדם טיפול מדוייק ויעיל ככל שניתן. 

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית, מזהה את תאי הגידול בשלב מוקדם. הבדיקה מספקת מידע חיוני על יעילותו של הטיפול התרופתי הנוכחי, ומאפשרת זיהוי מוקדם של חזרה או התקדמות של מחלה גרורתית.

בדיקת CTC בודקת את השפעתן בפועל של תרופות אונקולוגיות על תאי הגידול שלך. דוח תוצאות הבדיקה מציג בצורה גרפית את התועלת של כל אחת מהתרופות. ככל שרמת ההרג של תאי הגידול גבוהה יותר, כך יעילות התרופה גבוהה יותר. 

יעילות גבוהה – רמת הרג של מעל 80%
יעילות בינונית – רמת הרג של 35-80%
יעילות נמוכה – רמת הרג של 0-35%

ביופסיה נוזלית מרגישה ממש כמו בדיקת דם רגילה. אחות מוסמכת תגיע אליכם לקחת את הדגימה, שתוך זמן קצר נדאג להטיס אותה בתנאים הנדרשים, למעבדה לביצוע הבדיקה על תאי ה- CTC.

במעבדה, יופרדו תאי הגידול מהתאים הבריאים. הפרדת התאים מתאפשרת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שפותחה במעבדה.
תאי הגידול ישמשו כ"נציגים" שלך במעבדה, ועליהם יבצעו תהליך של ניסוי וטעיה. במעבדה תיבחן רמת ההרג של מעל ל- 110 תרופות על תאי הגידול שלך ב 3- שיטות בדיקה שונות. ככל שרמת ההרג גבוהה יותר, כך רגישות התאים ויעילות התרופה גבוהים יותר.

תיבדק הרגישות של תאי הגידול שלך ליותר מ- 110 תרופות וטיפולים אונקולוגים, החל מתרופות כימותרפיות, טיפולים ביולוגים ממוקדי מטרה, ועד תרופות הדור החדש מסוג אימונותרפיה כגון קיטרודה.

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית היא הבדיקה היחידה הבודקת התאמה לתרופות כימותרפיות, המהוות מרכיב משמעותי בפרוטוקול הטיפול בסרטן. למטופלים הנעזרים בחומרים טבעיים, הטכנולוגיה המתקדמת במעבדה מאפשרת לבדוק את השפעתם של חומרים טבעיים שונים על תאי הגידול.

ב- 90% מהמקרים תוצאות הבדיקה כוללות המלצות על טיפולים יעילים הנמצאים בסל הבריאות.
בנוסף, יתקבלו המלצות על תרופות וטיפולים מתקדמים, שאינם בסל הבריאות, אותם ניתן לרכוש באופן פרטי או דרך מחקרים קליניים ללא עלות.

במטא אנליזה שכללה למעלה מ- 15,000 חולי סרטן, נמצא כי בכ- 80% מהמקרים נמצאה התאמה שאפשרה מחד בחירה מושכלת של תרופות יעילות באופן אישי, ומאידך המנעות מתרופות שאליהן הגידול עמיד.
לרשימת מאמרים קליניים בנושא:
https://www.anticancer.co.il/articles/sensitivity

הבדיקה מתבצעת ברשת מעבדות הסרטן האירופאית MGCC. רשת מעבדות זו פעילה למעלה מ- 15 שנים, ופועלים בה טובי החוקרים בתחום של בדיקות מולקולריות להתאמת הטיפול בסרטן. למעבדה תו תקן ISO, והיא מובילה עולמית בתחום של בדיקת CTC ביופסיה נוזלית להתאמת טיפול תרופתי.
מכיוון שדגימה בשיטה של ביופסיה נוזלית מכילה תאי גידול חיים, הטיפול בדגימה חייב להיות מהיר, והיא תשלח למעבדה הקרובה בטיסה המהירה ביותר.
תוך כמה זמן מתקבלות תוצאות הבדיקה? תוצאות הבדיקה יתקבלו תוך שבועיים מרגע קבלת הדגימה במעבדה.

ב- Cancer Hope אתם במרכז! נלווה אתכם באופן אישי החל משלב פגישת היעוץ, ניצור קשר ונתאם עם הרופא המטפל, וכשיתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי שתוכלו להפיק את המירב מתוצאות הבדיקה.
במקביל, הרופא המטפל שלכם יקבל את דוח התוצאות כאשר אנחנו וצוות המעבדה נהיה זמינים עבורו לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם.

כן. אנחנו מאמינים שטיפול מוצלח במחלת הסרטן, מצריך שיתוף פעולה מלא בין שלושה גורמים – האונקולוג המטפל, הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מספקים, והמוטיבציה שלכם.

לא. בחברת Cancer Hope אנחנו לא משוייכים לאף חברת תרופות והמחויבות שלנו נתונה רק לכם המטופלים.
לא משנה איזו תרופה נמצא בבדיקה, כל עוד היא מתאימה למאפיינים הגנטים של הגידול שלכם,תקבלו עליה עדכון בדוח תוצאות הבדיקה.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן