רפואה מותאמת אישית בסרטן​

בדיקת רגישות - שאלות ותשובות

בדיקה להתאמת הטיפול היא כלי להשגת הטיפול התרופתי היעיל ביותר. הבדיקה שנעשית על תאי הגידול של המטופל, מתאימה באופן אישי טיפול תרופתי המותאם למאפיינים הביולוגיים של הגידול. חולי סרטן מגיבים באופן שונה לטיפול התרופתי. ללא בדיקה להתאמת הטיפול, קשה לצפות לאילו תרופות יגיב המטופל, מתוך המגוון הרחב של התרופות האונקלוגיות האפשריות.

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית, מעבירה את הניסוי והטעיה מהגוף שלך למעבדה. תוך זמן קצר תיבדק היעילות האישית של מגוון רחב של תרופות אונקולוגיות, וימנע אובדן זמן טיפולי יקר ותופעות לוואי שלא לצורך.

בדיקת CTC – Cells Tumor Circulating הינה בדיקה מתקדמת, המבוססת על דגימת דם, להתאמה אישית של הטיפול התרופתי. הבדיקה מספקת מידע איכותי וכמותי על הטיפול התרופתי המתאים ביותר עבורך.

הבדיקה מורכבת משילוב של שתי בדיקות יחודיות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי:
.בדיקת ההשפעה של מעל 110 תרופות אונקולוגיות על הרג תאי הגידול.
2 .מיפוי של מעל 70 ביטויים גנטיים, המאפשר ניתוח מולקולרי של מאפייני הגידול שלך.

הגידול הסרטני מורכב ממגוון תאים עם מאפיינים ביולוגיים שונים, וכל מאפיין משפיע בצורה שונה על חומרת המחלה ותוצאות הטיפול.

לתאי ה-CTC בזרם הדם, יש את המאפיין הביולוגי האלים ביותר, והם מהווים את הגירסה העדכנית ביותר של הגידול. תאי ה-CTC מסתובבים בזרם הדם ועלולים להפוך לגרורותלכן חשוב מאוד לזהות ולהתאים כנגדם טיפול מדוייק ויעיל ככל שניתן. 

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית, מזהה את תאי הגידול בשלב מוקדם. הבדיקה מספקת מידע חיוני על יעילותו של הטיפול התרופתי הנוכחי, ומאפשרת זיהוי מוקדם של חזרה או התקדמות של מחלה גרורתית.

בדיקת CTC בודקת את השפעתן בפועל של תרופות אונקולוגיות על תאי הגידול שלך. דוח תוצאות הבדיקה מציג בצורה גרפית את התועלת של כל אחת מהתרופות. ככל שרמת ההרג של תאי הגידול גבוהה יותר, כך יעילות התרופה גבוהה יותר. 

יעילות גבוהה – רמת הרג של מעל 80%
יעילות בינונית – רמת הרג של 35-80%
יעילות נמוכה – רמת הרג של 0-35%

ביופסיה נוזלית מרגישה ממש כמו בדיקת דם רגילה. אחות מוסמכת תגיע אליכם לקחת את הדגימה, שתוך זמן קצר נדאג להטיס אותה בתנאים הנדרשים, למעבדה לביצוע הבדיקה על תאי ה- CTC.

במעבדה, יופרדו תאי הגידול מהתאים הבריאים. הפרדת התאים מתאפשרת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שפותחה במעבדה.
תאי הגידול ישמשו כ"נציגים" שלך במעבדה, ועליהם יבצעו תהליך של ניסוי וטעיה. במעבדה תיבחן רמת ההרג של מעל ל- 110 תרופות על תאי הגידול שלך ב 3- שיטות בדיקה שונות. ככל שרמת ההרג גבוהה יותר, כך רגישות התאים ויעילות התרופה גבוהים יותר.

תיבדק הרגישות של תאי הגידול שלך ליותר מ- 110 תרופות וטיפולים אונקולוגים, החל מתרופות כימותרפיות, טיפולים ביולוגים ממוקדי מטרה, ועד תרופות הדור החדש מסוג אימונותרפיה כגון קיטרודה.

בדיקת CTC ביופסיה נוזלית היא הבדיקה היחידה הבודקת התאמה לתרופות כימותרפיות, המהוות מרכיב משמעותי בפרוטוקול הטיפול בסרטן. למטופלים הנעזרים בחומרים טבעיים, הטכנולוגיה המתקדמת במעבדה מאפשרת לבדוק את השפעתם של חומרים טבעיים שונים על תאי הגידול.

ב- 90% מהמקרים תוצאות הבדיקה כוללות המלצות על טיפולים יעילים הנמצאים בסל הבריאות.
בנוסף, יתקבלו המלצות על תרופות וטיפולים מתקדמים, שאינם בסל הבריאות, אותם ניתן לרכוש באופן פרטי או דרך מחקרים קליניים ללא עלות.

במטא אנליזה שכללה למעלה מ- 15,000 חולי סרטן, נמצא כי בכ- 80% מהמקרים נמצאה התאמה שאפשרה מחד בחירה מושכלת של תרופות יעילות באופן אישי, ומאידך המנעות מתרופות שאליהן הגידול עמיד.
לרשימת מאמרים קליניים בנושא:
https://www.anticancer.co.il/articles/sensitivity

הבדיקה מתבצעת ברשת מעבדות הסרטן האירופאית MGCC. רשת מעבדות זו פעילה למעלה מ- 15 שנים, ופועלים בה טובי החוקרים בתחום של בדיקות מולקולריות להתאמת הטיפול בסרטן. למעבדה תו תקן ISO, והיא מובילה עולמית בתחום של בדיקת CTC ביופסיה נוזלית להתאמת טיפול תרופתי.
מכיוון שדגימה בשיטה של ביופסיה נוזלית מכילה תאי גידול חיים, הטיפול בדגימה חייב להיות מהיר, והיא תשלח למעבדה הקרובה בטיסה המהירה ביותר.
תוך כמה זמן מתקבלות תוצאות הבדיקה? תוצאות הבדיקה יתקבלו תוך שבועיים מרגע קבלת הדגימה במעבדה.

ב- Cancer Hope אתם במרכז! נלווה אתכם באופן אישי החל משלב פגישת היעוץ, ניצור קשר ונתאם עם הרופא המטפל, וכשיתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי שתוכלו להפיק את המירב מתוצאות הבדיקה.
במקביל, הרופא המטפל שלכם יקבל את דוח התוצאות כאשר אנחנו וצוות המעבדה נהיה זמינים עבורו לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם.

כן. אנחנו מאמינים שטיפול מוצלח במחלת הסרטן, מצריך שיתוף פעולה מלא בין שלושה גורמים – האונקולוג המטפל, הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מספקים, והמוטיבציה שלכם.

לא. בחברת Cancer Hope אנחנו לא משוייכים לאף חברת תרופות והמחויבות שלנו נתונה רק לכם המטופלים.
לא משנה איזו תרופה נמצא בבדיקה, כל עוד היא מתאימה למאפיינים הגנטים של הגידול שלכם,תקבלו עליה עדכון בדוח תוצאות הבדיקה.

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן – אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

// **** do not modify without letting Ariel Brill know about it //make the hidden field value show the full url of page //make hidden field show referrer //add parameters //url.searchParams.get("YOUR-PARAMETER-HERE"); //make hidden field show utm_source //make hidden field show utm_term

יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד/מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירי פרטים ונדאג לחזור אליך בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך! חשוב לנו לשמוע אותך!

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה?!
לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם