אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

אנחנו נהיה כאן לסייע ולתמוך בכם בכל אחת מצמתי קבלת ההחלטות
תהליך של התאמת הטיפול התרופתי הוא הרבה מעבר לבדיקה. בשלב הראשון תגיעו ליעוץ ללא התחייבות, על השיקולים והאפשרויות שניתן לפתוח עבורכם על בסיס המחקרים האחרונים בתחום המחלה. בהמשך נדאג לתיאום ולשיתוף פעולה עם האונקולוג המטפל ונסייע לכם במיצוי זכויות הביטוח הרפואי שלכם מול קופת החולים ומול הביטוחים הפרטיים. לאחר קבלת התוצאות תגיעו לפגישת הסבר מפורטת, ובמקביל נשתף פעולה עם האונקולוג שלכם על מנת שהיישום יהיה מיטבי.

העובדים במרכז Cancer Hope, הם ביולוגים המתמחים בתחום הבדיקות המולקולריות והבנת המנגנונים הביולוגים העומדים בבסיס הגידול הסרטני. זאת כדי שנוכל לספק לכם את כל הידע הביולוגי הנחוץ להתאמת הטיפול התרופתי.

גליה כוכב – מנכ"לית מרכז קנסר הופ:
גליה כוכב .M.A. B.Sc., מנכ"לית Cancer Hope, היא בעלת ניסיון רב בתפקידים בכירים בחברות בינלאומיות בתחום התרופות והאונקולוגיה, בינהם הקמת היחידה להמטו-אונקולוגיה באחת מחברות הפארמה המובילות בישראל. גליה משתתפת פעילה באיגוד האמריקאי לאונקולוגיה קלינית ה- ASCO, באיגוד האמריקאי לאונקולוגיה אינטגרטיבית, ובאיגוד האירופאי לאונקולוגיה ה- ESMO.

לכתבה על גליה כוכב באתר ישראל היום

“את הבדיקה הראשונה להתאמת הטיפול התרופתי, ביצעתי עבור אמא שלי שחלתה בסרטן הלבלב. מאז הבדיקה ההיא, בשנת 2010, אלפי חולי סרטן בישראל עברו בדיקות להתאמת הטיפול התרופתי. במבט לאחור, אני יודעת שמה ששמר על אמא שלי בחיים במשך תקופה ממושכת כל כך, למרות המחלה, זה הטיפול המותאם אישית שקיבלה” גליה כוכב מנכ"לית מרכז Cancer Hope

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן
יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם:

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il