אונקולוגיה מותאמת אישית

בדיקות גנטיות להתאמה אישית של טיפול מדוייק ויעיל בסרטן גרורתי

המטרה בטיפול במחלת סרטן גרורתי היא להשיג שליטה במחלה ולהביא לנסיגתה ככל שניתן. גרורות מופיעות במקרים רבים בכבד, בעצמות ובריאות.

במחקר גדול שבדק חולי סרטן עם מחלה מתקדמת וגרורתית, חולים שקיבלו טיפול מותאם אישית, השיגו פי 6 יותר הצלחה בטיפול, והיו עם פי 2 פחות סיכון לחזרה של המחלה.

כיום ישנן אפשרוית רבות לטיפול בסרטן גרורתי, החל מסוגי כימותרפיה שונים, דרך תרופות ביולוגיות מכוונות מטרה ועד לדור החדש והמבטיח של אימונותרפיה וקיטרודה.

בדיקה גנטית להתאמת הטיפול, מאפשרת לזהות את הפגם הגנטי הייחודי בגידול, ולהתאים לו את הטיפול התרופתי היעיל והמדוייק ביותר.

פחות כימותרפיה, פחות תופעות לוואי מבלי לבזבז זמן יקר.

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה:
"פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

"האונקולוג אמר שהוא מוריד בפנינו את הכובע"
בגיל 55, גדעון (שם כיסוי) קיבל את הבשורה שהוא חולה בסרטן ריאות גרורתי.
הזמן שניתן לו? חצי שנה לחיות.
למרות תמונת המצב הפסימית, המשפחה דחפה לבדיקה גנטית להתאמת הטיפול.
בבדיקת ביופסיה נוזלית מצאנו מוטציה בשם EGFR עם טיפול ביולוגי מאושר FDA. והתוצאות?
תגובה נרחבת ומשמעותית לטיפול – גדעון עלה במשקל, הפסיק משככי כאבים, ואפילו חזר לעבוד!
אשתו כותבת לנו – "אם לא היינו מבצעים את הבדיקה דרככם, היום גדעון לא היה חי".

הקליקו לקריאת הכתבה המלאה.

בדיקות להתאמת הטיפול התרופתי בסרטן גרורתי

המרכז האמריקאי לקביעת מדיניות שימוש בטכנולוגיות רפואיות (ה- CMTP), קבע מספר קריטריונים למצבים בהם מומלץ לבצע בדיקה גנטית להתאמת הטיפול התרופתי. הקריטריון העיקרי הוא במצבים של מחלה מתקדמת וגרורתית. המטרה בטיפול במחלת סרטן גרורתי היא להשיג שליטה במחלה ולהביא לנסיגתה ככל שניתן.

התאמה של הטיפול התרופתי מייעלת את הטיפול ומביאה לתוצאות טיפול טובות יותר. במחקר גדול שבדק 13,000 חולי סרטן עם מחלה מתקדמת וגרורתית, חולים שקיבלו טיפול מותאם אישית, השיגו פי 6 יותר הצלחה בטיפול, והיו עם פי 2 פחות סיכון לחזרה של המחלה. החולים במחקר קיבלו טיפול שהותאם למאפיינים הגנטיים של הגידול שלהם וכך הצליחו לקבל תוצאות טיפול טובות יותר באופן משמעותי, בהשוואה לחולים שקיבלו את הטיפול הסטנדרטי.

בדיקות להתאמת הטיפול בסרטן גרורתי מסייעות לדייק ולייעל את הטיפול התרופתי, כך שהמטופל מקבל את הטיפול התרופתי היעיל ביותר עבורו שמוביל לתוצאות טיפול טובות יותר.

לילך כהן מספרת על הבדיקה הגנטית ששינתה את תוכנית הטיפול שלה

סרטן גרורתי - מה זה אומר?
עבור רבים, צמד המילים "סרטן – גרורתי" מעורר הרבה מאוד חששות, למרות שלא לכולם תמיד ברור מה זה בכלל אומר. לכן, ניסינו לעשות קצת – סדר בבלאגן. ריכזנו את כל המידע הדרוש כדי להבין מה זה בכלל גרורה, מה המשמעות הטיפולית של סרטן גרורתי, ואיך האיזור בו מופיעה הגרורה יכול להשפיע על המשך הטיפול.

גרורות בכבד מופיעות בשלבים מתקדמים של מחלת הסרטן והופעתן יכולה לקרות כמעט בכל סוגי הסרטן: סרטן שלפוחית שתן, סרטן השד, סרטן המעי הגס, סרטן כליות, סרטן ריאות, מלנומה, סרטן השחלות, סרטן הלבלב, סרטן הערמונית, סרטן הרקטום, סרטן קיבה, סרטן בלוטת התריס, סרטן רחם.

טיפול בגרורות בכבד

הטיפול בגרורות בכבד תמיד יהיה תלוי במיקום הגידול הראשוני, במיקום והיקף הגרורות בכבד, במיקומן והיקפן של גרורות במקומות אחרים בגוף (במידה ויש).

הטיפול התרופתי

לרוב הטיפול יכלול תרופות כימותרפיות, שניתנו עוד לפני הופעת הגרורות. בנוסף, אפשרויות הטיפול התרופתי יכולות לכלול גם תרופות אימונותרפיות, תרופות ביולוגיות וטיפולים הורמונליים. 

מעבר לטיפול התרופתי לעיתים תהיה המלצה לעבור ניתוח להוצאת הגרורה מהכבד, אבל לרוב הניתוח יהיה רק במקרים בהם מדובר על גרורה באזור אחד מוגבל בכבד. כאשר יש פיזור נרחב של גרורות בכבד, לא ניתן לעשות ניתוח להוצאת הגרורות.

אפשרות טיפול נוספת (אך ברוב המקרים לא ייעשה בה שימוש) זה טיפול בקרינה. טיפול בקרינה נועד לצורך הפחתת כאבים וכיווץ של גרורה אחת או יותר.

גרורות בריאות יופיעו רק בשלבים מתקדמים של מחלת הסרטן והן שכיחות כמעט בכל סוגי הסרטן: סרטן שלפוחית שתן, סרטן השד, סרטן המעי הגס, סרטן כליות, סרטן ריאות, מלנומה, סרטן השחלות, סרטן הלבלב, סרטן  ערמונית, סרטן הרקטום, סרטן קיבה, סרטן בלוטת התריס, סרטן רחם.

טיפול בגרורות בריאות

טיפול בגרורות בריאות, תמיד יהיה תלוי במיקום הגידול הראשוני, במיקום והיקף הגרורות בריאות, במיקומן ומספרם של גרורות במקומות אחרים בגוף (במידה ויש).

הטיפול התרופתי

טיפול תרופתי בגרורות בריאות מורכב מתרופות כימותרפיות, תרופות ביולוגיות ותרופות אימונותרפיות. מטרת הטיפול התרופתי היא להקטין את גודל הגרורות ולעצור את התפשטותן.

מעבר לטיפול התרופתי, ישנם מצבים בהם ניתן להוציא את הגרורה בריאה בעזרת ניתוח. אבל האפשרות לניתוח תלויה ביכולת לשלוט על התקדמות הגידול הראשוני. במידה וקיימות גרורות במקומות נוספים בגוף, ברוב המקרים החולה לא יעבור ניתוח. בנוסף, כדי שתהיה אפשרות לבצע ניתוח, הגרורה צריכה להיות באזור מצומצם יחסית ואשר ניתן להגיע אליה בקלות מבלי לפגוע בכלי דם או עצבים מרכזיים.

גרורות בריאות הגורמות לחסימה של דרכי הנשימה, מטופלות על ידי צריבה בלייזר, או ע”י סטנט (stent) שפותח את נתיב הנשימה למעבר תקין של אוויר.

טיפול נוסף שנועד להסיר גרורות החוסמות את אחד מנתיבי האוויר הוא טיפול בקרינה רדיואקטיבית – מחדירים למערכת הנשימה צינורית דקה ובעזרתה מקרינים על הגרורה החוסמת.

גרורות במוח מופיעות בשלבים מתקדמים של מחלת הסרטן במספר מצומצם של סוגי סרטן: סרטן השד, סרטן כליות, סרטן ריאות ומלנומה.

טיפול בגרורות במוח

הטיפול בגרורות במוח, תמיד יהיה תלוי במיקום הגידול הראשוני, הטיפולים אליו הגיב הגידול הראשוני, במיקום הגרורות, במספר הגרורות, במיקום ובמספר הגרורות באיברים אחרים (במידה ויש). מעבר לכך בחירת הטיפול תלויה גם במצבו הפיזי של החולה.

הטיפול התרופתי

כדי שיוכלו לבצע את תפקידן, תרופות הניתנות לטיפול בגרורות במוח, צריכות להצליח לעבור את מחסום הדם-מוח. אפשרוית הטיפול מורכבות מתרופות כימותרפיות, תרופות ביולוגיות וגם תרופות מסוג אימונותרפיה.

מעבר לטיפול התרופתי, כאשר מדובר בגרורה אחת בודדת שיש אליה גישה נוחה, ניתן להסיר את הגרורה בפרוצדורה ניתוחית. כאשר יש מספר גרורות במוח, לרוב לא ינסו להוציאן בניתוח והטיפול ככל הנראה יהיה בעזרת קרינה ו/או טיפול תרופתי.

להימנע מניסוי וטעיה של הטיפול התרופתי – הצורך בהתאמה מדוייקת של הטיפול התרופתי בגידולים גרורתיים הוא ברור וחד משמעי, כיוון שבהרבה מהמקרים, אין הנחיות ברורות מהו הטיפול היעיל ביותר בחולים גרורתיים. כלומר, אין הנחיות ברורות בנוגע לאיזה טיפול תרופתי יספק לחולה את תוצאות הטיפול היעילות ביותר.

העדר הנחיות ברורות קיים גם במצבים בהם החולה קיבל קו טיפול אחד או שניים שלא הביאו לתוצאות. במצבים הללו, החולה יכנס למצב של ניסוי וטעיה של תרופות שונות, בתקווה למצוא עבורו תרופה יעילה. התהליך של הניסוי והטעיה, עלול לגרום לתופעות לוואי שלא לצורך, ולאובדן זמן יקר. בדיקה גנטית להתאמת הטיפול התרופתי, עונה בדיוק על הצורך הזה.

בדיקה להתאמת הטיפול מספקת לחולה סרטן גרורתי תוכנית טיפול שמתאימה עבורו באופן אישי, על- סמך המאפיינים הגנטיים של הגידול הספציפי שלו. הבדיקה מאתרת עבור החולה את הטיפול התרופתי היעיל ביותר עבורו ומונעת אובדן זמן יקר. 

גרורות בעצמות יכולות להופיע בשלבים מתקדמים של מחלת הסרטן, בהרבה סוגי סרטן: סרטן שלפוחית שתן, סרטן השד, סרטן כליות, סרטן ריאות, מלנומה, סרטן הערמונית, סרטן בלוטת התריס, וסרטן רחם.

טיפול בגרורות בעצמות 

הטיפול בגרורות בעצמות, תמיד יהיה תלוי במיקום הגידול הראשוני, במספר ומיקום הגרורות בעצמות, במספרם ומיקומן של גרורות נוספות בגוף (במידה ויש). מעבר לכך הטיפול בגרורות יהיה תלוי גם במצבה הכללי של העצם, וברמת הכאב של החולה שנגרם כתוצאה מהגרורות.

הטיפול התרופתי

לטיפול התרופתי יש שתי מטרות מרכזיות. האחת היא להפחית את הכאבים שנגרמים כתוצאה מהמצאות הגרורה בעצם. המטרה השנייה של הטיפול התרופתי, היא להרוג כמה שיותר תאי סרטן באזור הגרורה. הטיפול יכול להיות מורכב מכימותרפיה, תרופות ביולוגיות, שילוב של כימותרפיה ותרופות ביולוגיות ותרופות הורמונליות.

מעבר לטיפול התרופתי, נעשה לעיתים שימוש בקרינה כדי להפחית את הכאב, ולעיתים ההקרנות יהיו בנוסף לתרופות משככות כאבים. כמו כן, במקרים בהם נראה שהגרורה מוגבלת לאזור אחד בעצם, יש אפשרות לעבור ניתוח לכריתת האזור הנגוע.

טיפול בקיטרודה ב2018
כדי שתא סרטני יהפוך לגרורה הוא צריך לעבור כמה שלבים: להפרד מהגידול הראשוני, לעבור לזרם הדם או למערכת הלימפה, ולצאת מזרם הדם/לימפה לכיוון האיבר החדש. בנוסף, לתא הסרטני צריכה להיות היכולת להתרבות, והוא צריך לדעת להסתתר מפני מערכת החיסון כדי שהיא לא תפגע בו.

גידול סרטני מורכב ממספר רב של תאי סרטן הממוקמים באיבר או אזור מסוים בגוף, ויחד יוצרים את גוש הגידול. סרטן גרורתי מוגדר כאשר חלק מתאי הסרטן נפרדים מגוש הגידול הראשוני, נודדים לאזור אחר בגוף, מתרבים ויוצרים גוש גידול חדש. גוש הגידול החדש נקרא גידול שניוני או גרורה. גרורות מופיעות במקרים רבים בכבד, בעצמות ובריאות.

תאי הסרטן שנפרדו מהגידול, עוברים דרך זרם הדם ומערכת הלימפה, ויכולים להגיע לכל אזור בגוף. בזרם הדם, רוב תאי הסרטן יושמדו על ידי מערכת החיסון, אבל את חלקם מערכת החיסון לא מצליחה לזהות והם אלו שמתיישבים באיבר החדש ויוצרים את הגרורה.

כדי שתא סרטני יהפוך לגרורה הוא צריך לעבור כמה שלבים: להפרד מהגידול הראשוני, לעבור לזרם הדם או למערכת הלימפה, ולצאת מזרם הדם / לימפה לכיוון האיבר החדש. בנוסף, לתא הסרטני צריכה להיות היכולת להתרבות, והוא צריך לדעת להסתתר מפני מערכת החיסון כדי שהיא לא תפגע בו.

תא סרטני שהצליח לעבור את כל השלבים הללו, יתכן ויש לו תכונות חדשות שאין לתאי הסרטן בגידול הראשוני. המשמעות היא שיתכן והטיפול התרופתי שהתאים לגוש הגידול הראשוני, כבר לא מתאים לטיפול בגרורה החדשה.

למרות שגרורות מגיעות לאיברים חדשים, המחלה עדיין מוגדרת לפי מיקומו של הגידול הראשוני. לדוגמא, סרטן שד עם גרורות בעצמות נחשב כ”סרטן שד עם גרורות בעצמות“, ולא, סרטן של העצמות.

גם הטיפול בגרורות מבוסס על מקור הגידול הראשוני. לדוגמא, סרטן לבלב עם גרורות בכבד, נחשב כ”סרטן לבלב עם גרורות בכבד”, והרופא יתן טיפול תרופתי שנמצא יעיל בחולי סרטן לבלב עם גרורות בכבד, אבל הוא לא יתן טיפול לסרטן הכבד. כלומר הטיפול בגרורה בכבד, שונה מהטיפול בסרטן שמקורו בכבד.

סוגי סרטן שונים מאופיינים בגרורות באיברים מסויימים, וניתן לחלק לארבעה אתרים בהם לרוב ימצאו גרורות: מוח, ריאות, כבד ועצמות. כך למשל, כ-80% מהגרורות במוח בגברים הם כתוצאה מסרטן הריאות ואילו בנשים, 80% מהגרורות במוח מקורן בסרטן השד. עם זאת חשוב לזכור שלמרות החלוקה, גרורות יכולות להתפתח כמעט בכל אזור בגוף.

סרטן ריאות ואימונותרפיה
הטיפול התרופתי – טיפול תרופתי בגרורות בריאות מורכב מתרופות כימותרפיות, תרופות ביולוגיות ותרופות אימונותרפיות. מטרת הטיפול התרופתי היא להקטין את גודל הגרורות ולעצור את התפשטותן. מעבר לטיפול התרופתי, ישנם מצבים בהם ניתן להוציא את הגרורה בריאה בעזרת ניתוח. אבל האפשרות לניתוח תלויה ביכולת לשלוט על התקדמות הגידול הראשוני. במידה וקיימות גרורות במקומות נוספים בגוף, ברוב המקרים החולה לא יעבור ניתוח.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

צוות Cancer Hope - כאן בשבילכם

מטרתנו ב- Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית שיוביל לתוצאות הטובות ביותר.
תהליך ההתאמה של הטיפול התרופתי הוא הרבה מעבר לבדיקת מעבדה סטנדרטית. לאחר שנלמד את התיק הרפואי, נקיים איתכם שיחת יעוץ מקצועי על מהלך המחלה ועל השיקולים והטיפולים המתקדמים שיכולים להיפתח עבורכם, כתוצאה מהבדיקה המתאימה והמקיפה ביותר.
לאחר אישורכם, נפנה לדיון מקצועי עם האונקולוג המטפל כדי לתאם את ההמלצה המיטבית עבורכם.
טיפול מותאם אישית יוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר ויחסוך לכם תופעות לוואי וזמן יקר.

אתם המטופלים חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות.
רק אצלנו תקבלו יעוץ מקצועי ללא עלות לפני בדיקה והסבר מפורט לאחר קבלת התוצאות, על מנת למקסם את יישום הטיפול המתאים. בנוסף, הצוות שלנו יבדוק עבורכם את מקסימום ההחזרים המגיעים לכם מקופות החולים והביטוחים הפרטיים.

שלחו לנו פרטים, במייל info@cancerhope.co.il או בווצאפ ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כיום ניתן לטפל בתרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה, עם פחות תופעות לוואי, בחולות סרטן שד טריפל נגטיב.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול

רפואה מותאמת אישית בסרטן, היא חזית הטכנולוגיה של טיפול רפואי מדוייק ויעיל, המותאם באופן אישי למאפייני הגידול של החולה. 

במחקר ב- 13,000 חולים המבוסס על 346 מחקרים קליניים, נמצאו פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול תרופתי מותאם אישית.

בדיקה גנטית להתאמה אישית, בוחנת אלו תרופות הן היעילות ביותר באופן אישי, נגד תאי הגידול של המטופל.

ניתן לבדוק את ההתאמה והיעילות של טיפולים מהדור החדש של אימונותרפיה ותרופות ממוקדות מטרה, וכן תרופות חדשניות בשלבי מחקר מתקדמים. במידה ויש הכרח בכימותרפיה, ניתן לבדוק מראש במעבדה את היעילות ולהמנע מניסוי וטעיה על הגוף.

לאילו מטופלים חשוב במיוחד לבצע בדיקה גנטית להתאמת טיפול מתקדם ומדוייק?

יש לך שאלה, בקשה או הערה, נא לכתוב למייל: info@CancerHope.co.il ונשמח לעזור.

נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן