אונקולוגיה מותאמת אישית

בדיקת אונקוטייפ מאפ - המיפוי הגנטי המקיף ביותר

בדיקת ONCOTYPE MAP היא הבדיקה המקיפה ביותר בתחום, המספקת 20% יותר ממצאים בעלי משמעות קלינית עבור המטופל, ביחס לבדיקות סטנדרטיות. אבחון גנומי ומולקולרי הכולל 3 מימדים חשובים לתוכנית הטיפול:

1. ריצוף גנטי עמוק לאיתור מוטציות ב- DNA

2. בדיקת פיוז׳נים ב- RNA

3. אפיון חלבוני הגידול

תוצאות הבדיקה מאפשרות התאמה הן לתרופות אימונותרפיות מתקדמות ולטיפולים ביולגיים ממוקדי מטרה, והן לתעדוף מדוייק של כימותרפיות כאשר הכרחי לשלבם בפרוטוקול הטיפול. לבדיקה תקני איכות של ה- FDA, תקני CAP, CLIA.

מטרת הבדיקה היא לאתר את הטיפול היעיל ביותר לגידול הספציפי שלך, בזמן הקצר ביותר האפשרי. מחקרים מראים שטיפול שהותאם אישית לגידול של החולה, מביא לתוצאות טובות יותר בהשוואה לטיפול שאינו מותאם אישית. במחקר בלתי תלוי שפורסם וככלל 168 חולי סרטן גרורתי מסוגים שונים, נמצאו פי 8 יותר הצלחות בטיפול, בחולים שקיבלו טיפול תרופתי מותאם אישית על בסיס תוצאות בדיקת ONCOTYPE MAP , בהשוואה לקבלת טיפול סטנדרטי שאינו מותאם אישית.

למידע נוסף: https://www.anticancer.co.il/articles/ONCOTYPE-MAP

כן. בדיקת ONCOTYPE MAP, מתמקדת בגנים בעלי משמעות טיפולית. מדובר בגנים ומסלולים ביולוגיים, כנגדם קיימים טיפולים מאושרי FDA או טיפולים מתקדמים במסגרת מחקרים קליניים. כמו כן מתקבל מידע על טיפולים אליהם הגידול עמיד, מידע המאפשר לחסוך תופעות לוואי וזמן טיפולי יקר. מכיוון שהבדיקה מתמקדת בטיפולים יעילים מוכחים מחד, ובוחנת את כלל סוגי התרופות האונקולוגיות מאידך, בסופו של דבר מתקבל דוח פרקטי במיוחד המאפשר לפתוח עבורך אפשרויות טיפול חדשות שיתכן ולא נלקחו בחשבון באסטרטגיית הטיפול הראשונית.

כן. כל אחד ממרכיבי בדיקת ONCOTYPE MAP מתעדכן באופן שוטף, בהתאם למחקרים העדכניים ביותר. צוות המעבדה הכולל פתולוגים, חוקרים ואונקולוגים, מתעדכן באופן רציף בפרסומים מדעיים חדשים כדי להבטיח שבדיקת ONCOTYPE MAP תכלול בכל רגע נתון את כל המידע הקליני הרלוונטי.

ישנם מספר פרמטרים חשובים כשבוחרים בדיקה גנומית להתאמת הטיפול התרופתי. הפרמטר החשוב ביותר, נקרא בשפה המקצועית- Actionability. אקשנבילטי של בדיקה מגדיר את הסיכוי שבסוף התהליך ימצא עבורך טיפול תרופתי יעיל שיביא לתוצאות טיפול משמעותיות. במחקר שהשווה בין בדיקות גנומיות שונות נמצא כי בדיקת ONCOTYPE MAP היא בעלת אקשנבילטי של 67% (20% יותר מבדיקות סטנדרטיות).
מעבר לכך, בדיקת ONCOTYPE MAP נמצאה פי – 3 יותר יעילה במציאת טיפולים הזמינים לשימוש מיידי Commercial) Available). כלומר, טיפולים יעילים הזמינים לשימוש המטופל.

למידע נוסף: https://www.anticancer.co.il/articles/ONCOTYPE-MAP

זמן הוא משאב חשוב בטיפול בסרטן במיוחד כשמדובר על מחלה מתקדמת שכן לעיתים נמנע טיפול כתוצאה מהתקדמות המחלה. לכן לזמן יש חשיבות רבה וככל שתוצאות הבדיקה יגיעו מהר יותר, כך ניתן יהיה למנוע התדרדרות ולשפר סיכויי ריפוי. תוצאות בדיקת ONCOTYPE MAP מתקבלות תוך 5 ימי עבודה מרגע הגעת הדגימה למעבדה. זמן הקצר יותר מפי – 2 בהשוואה לבדיקות סטנדרטיות להתאמת הטיפול.
למידע נוסף: https://www.anticancer.co.il/articles/ONCOTYPE-MAP

בבדיקה תיבחן ההתאמה לכ-150 תרופות ושילובים שונים, על בסיס מעל 650 מחקרים ופרסומים.
סוגי התרופות שיבדקו:
– אימונותרפיה דוגמת קיטרודה ואופדיבו
– תרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה
– טיפולים הורמונלים
– תרופות כימותרפיות
– תרופות חדשניות בשלבי מחקר מתקדמים

כן. בדיקת ONCOTYPE MAP כוללת בדיקות של MSI ו- TMB וכן בדיקה מורחבת ל- PDL-1 לצורך התאמה לאימונותרפיה. אימונותרפיה היא דור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. אך אימונותרפיה לא מתאימה לכלל המטופלים. למעשה, רק 30% יפיקו תועלת משימוש בתרופות אימונותרפיות דוגמת קיטרודה. אחד הקרטריונים להתאמה וקבלת אישור לטיפול בקיטרודה ואימונותרפיה, הוא תוצאות בדיקות מסוג TMB ,MSI ו- PDL-1.

בדיקת ONCOTYPE MAP אושרה במחקר קליני שנתן לה את הולידציה הקלינית והוכיח את יעילותה בהתאמת הטיפול בסרטן. המחקר שפורסם בכתב העת המדעי Oncotarget נעשה ע״י חוקרים ואונקולוגים בלתי תלויים. תוצאות המחקר שכלל 168 חולי סרטן, הראו שמטופלים שהותאם להם הטיפול ע״י בדיקת פרדיים טריפל טסט, השיגו פי 8 יותר הצלחה בטיפול. זאת בהשוואה לחולים שלא עברו בדיקת ONCOTYPE MAP להתאמת הטיפול.

למידע נוסף: https://www.anticancer.co.il/articles/ONCOTYPE-MAP

דיוק של בדיקות להתאמת הטיפול נמדד לפי "עומק הקריאה" של הבדיקה. כלומר, מספר החזרות על תוצאות הבדיקה לצורך וידוא התוצאות ומניעת טעויות. בבדיקת ONCOTYPE MAP מספר החזרות גבוה מ- 1,000 ומבטיח זיהוי של מקסימום ממצאים. הבדיקה מספקת רמת דיוק ורגישות Sensitivity and Specificity של מעל 99%.

בבדיקה נבחנים חמישה שינויים גנומיים, המספקים את התמונה המלאה בנוגע לצרכי הטיפול שלך. השינויים שנבדקים הם ברמת הנוקלאוטיד (SNV), תוספת מקטעים לגן (Insertion), מחיקה/החסרה של מקטע  (Deletion), שינוי במיקום מקטע הגן (Translocations), ושכפול של גן (Amplifications).

בנוסף, בדיקת ONCOTYPE MAP כוללת עוד שתי בדיקת מקיפות: בדיקת פיוז׳נים ב- RNA החשובים עבור גידולים שונים, וכן אפיון חלבוני הגידול.

הבדיקה מבוצעת במעבדה המתקדמת של EXACT SCIENCES בפיניקס ארה״ב.

הודות לטכנולוגיה בה מתבצעת בדיקת פרדיים טריפל טסט, ניתן לקבל תוצאות מהימנות גם בדגימות שמוגדרות כקטנות מאוד (Extremely Small Specimens). למעשה, אחוזי ההצלחה של הבדיקה גבוהים מ- 94% (בהשוואה לבדיקות סטנדרטיות בהן אחוזי ההצלחה מגיעים ל- 82% בלבד) גם בדגימות המכילות אחוז נמוך של תאי גידול ואף כשמדובר בביופסיית מחט (FNAs).
למידע נוסף: https://www.anticancer.co.il/articles/ONCOTYPE-MAP

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן