שאלות ותשובות נפוצות

המטרה שלנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות גנומיות ומולקולריות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות מדי שנה.

למידע נוסף אודות מרכז Cancer Hope

כיום ישנן אפשרוית רבות לטיפול בסרטן, החל מכימותרפיה דרך תרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה ועד אימונותרפיה וקיטרודה. מבין כל מאות סוגי התרופות, בדיקה גנומית להתאמת הטיפול מזהה עבור כל חולה את הטיפול היעיל ביותר עבורו באופן אישי.

מחקרים מראים שטיפול שהותאם אישית לגידול של המטופל, משיג תוצאות טובות יותר בהשוואה לטיפול שאינו מותאם אישית. אחד המחקרים החשובים בתחום של רפואה מותאמת אישית שבדק 13,000 חולי סרטן שעשו בדיקת ריצוף גנטי, מצא כי חולים שביצעו את הבדיקה וטופלו בהתאם לתוצאותיה, השיגו פי- 6 יותר הצלחה בטיפול (המחקר הוצג בכנס ה-ASCO 2016). זאת בהשוואה לחולים שהטיפול לא הותאם להם אישית.

למטופלים רבים אין מספיק מידע על המיקום שלהם במסלול הטיפולי, מה הם השלבים הבאים הצפויים בטיפול ועל אופציות טיפול מתקדמות שניתן לפתוח עבורם.

לכן היעוץ שלנו מתחלק לשני חלקים:

1. הבנת המצב הקליני ואפשרויות הטיפול שלכם לפי הפרוטקולים הרפואיים הסטנדרטים – ניתן לדמות את הטיפול הסטנדרטי במחלת הסרטן למסלול ריצה עם תחנות דרכן צריך לעבור. בטיפול הסטנדרטי יש קווי טיפול, מתחילים מקו טיפול ראשון בהתאם לסוג ושלב המחלה, ובהמשך תעברו לקו הטיפול הבא וכך הלאה. בחלק הראשון של היעוץ נשוחח על מיקומכם במסלול הטיפול הסטנדרטי, והמשמעות שלו עבורכם.

2. כיצד ניתן לדייק את הטיפול ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות, על בסיס המידע המצטבר של מחקרים בתחום הגידול– בחלק השני של היעוץ נשוחח על אפשרויות הטיפול הקיימות וכיצד ניתן לתעדף ביניהן, ואפשרויות טיפול שהן מעבר לסטנדרט שיכולות להיות פתוחות עבורכם. תקבלו מידע על הסיכוי האוביקטיבי למציאת טיפול, מה המשמעות של הטיפולים הללו, מקרים של מטופלים עם מחלה דומה לשלכם ותוצאות הטיפול שלהם. 

**היעוץ הוא ללא עלות

ב– Cancer Hope אתם במרכז ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות. נלווה אתכם באופן אישי, החל מפגישת יעוץ מעמיקה על המחקרים העדכניים בתחום הגידול, נדבר על האפשרויות הטיפוליות הקיימות ואופציות טיפוליות מתקדמות, נמליץ לכם על בדיקה גנומית שתפתח את כל אפשרויות הטיפול היעילות עבורכם, ונברר לכם את ההחזרים הכספיים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים. כאשר יתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי להפיק את המירב מתוצאותיה.

במסגרת התהליך, נתאם עם הרופא המטפל שלכם, לפני הבדיקה, ולאחריה עם קבלת דוח התוצאות. אנחנו וצוות המעבדה ניהיה זמינים עבורכם לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם.

המידע הגנומי והמולקולרי המתקבל בבדיקה עשוי להיות משמעותי לאסטרטגיית הטיפול שלכם, והוא יעמוד לרשות הרופא המטפל כחלק ממכלול השיקולים הרפואיים, ויאפשר לפתוח עבורכם מקסימום אפשרויות טיפול כולל אופציות שיתכן ולא נלקחו בחשבון, כגון:

 • זיהוי מנגנון בילוגי בבסיס הגידול, בו ניתן לטפל בעזרת תרופה ביולוגית ממוקדת מטרה.
 • איתור תרופה כימותרפית מתאימה, מה שיכול להפחית תופעות לוואי ולמנוע אובדן זמן טיפולי יקר.
 • התאמה לתרופות מהדור החדש מסוג אימונותרפיה לדוגמא קיטורדה, אופדיבו ויירבוי.
 • מיפוי תרופות אונקולוגיות שאינן יעילות, ובכך למנוע אובדן זמן יקר ותופעות לוואי שלא לצורך.
 • זיהוי שילובי תרופות יעילים לגידול הספיציפי, ובכך למנוע ניסוי וטעיה על הגוף.
 • התאמה לתרופות בשלבי מחקר, ובכך לפתוח אפשרויות טיפול חדשות שלא נלקחו בחשבון. 
 • מציאת אפשרויות טיפול חדשות לחולים שמיצו את קווי הטיפול המומלצים. 

בשונה מהטיפול הסטנדרטי בבית החולים, בדיקות גנטיות להתאמת טיפול אישי, חוסכות תהליך של ניסוי וטעיה על הגוף, ומאתרות מראש עבור המטופל את הטיפול התרופתי היעיל ביותר עבורו. זאת בהתאם למאפיינים הביולוגים של הגידול הספציפי שלו.

בארה"ב, בדיקות להתאמת הטיפול הפכו לסטנדרט טיפולי. בישראל נכון להיום, בדיקות גנטיות להתאמת הטיפול נכללות באופן מצומצם בסל התרופות, הן מבחינת ההיקף והן מבחינת עומק הבדיקה, ולכן מספקות מענה חלקי בלבד במסגרת הטיפול הסטנדרטי בבתי החולים. הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים לביצוע הבדיקות הינן מקיפות ומעמיקות, ומבוצעות במעבדות מתקדמות ומובילות בעולם בארה"ב ובאירופה.

כן.
במרכז Cancer Hope אנחנו מאמינים שטיפול מוצלח במחלת הסרטן, מצריך שיתוף פעולה מלא בין שלושה גורמים: האונקולוג המטפל, הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מספקים, והמוטיבציה שלכם. לכן, בתחילת התהליך לאחר שתגיעו אלינו לפגישת היעוץ, נתאם עם האונקולוג המטפל שלכם את ביצוע הבדיקה. לאחר הבדיקה עם קבלת דוח התוצאות, אנחנו ופתולוג מצוות המעבדה ניהיה זמינים עבורו לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם. תוצאות הבדיקה מספקות מידע חשוב על מאפייני הגידול הספציפי ויכולת התאמה של טיפול מדוייק ויעיל.

ב– Cancer Hope אתם במרכז וחלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות. נלווה אתכם באופן אישי החל מפגישת יעוץ מעמיקה על המחקרים העדכניים בתחום הגידול, נמליץ לכם על בדיקה גנומית שתפתח את כל אפשרויות הטיפול היעילות עבורכם, נברר עבורכם את ההחזרים הכספיים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים,
וכשיתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי להפיק את המירב מתוצאותיה.

שלבי התהליך:
1. שיחה היכרות טלפונית קצרה – בשלב הראשון נבצע שיחה טלפונית כדי לספק לכם הסבר מפורט על התהליך והתאמת השירות שלנו עבור המקרה הרפואי שלכם.
2. פגישת יעוץ מקצועית ללא עלות – לאחר השיחה הטלפונית, תתבקשו להעביר לנו מסמכים רפואיים כדי שנוכל להכיר לעומק את המקרה הרפואי שלכם. לאחר שנעבור על המסמכים, ונבין אם יש מקום לביצוע בדיקה, נזמין אתכם לפגישת יעוץ מקצועית ללא עלות. לפגישת היעוץ שתי מטרות מרכזיות. האחת היא להסביר על אפשרויות הטיפול הסטנדרטיות בהתאם למצב הקליני של המטופל. והמטרה השנייה היא לסכם את כל מה שניתן ללמוד ממחקרים בתחום הגידול ומכאן להסיק אילו אופציות טיפוליות נוספות ניתן יהיה לפתוח בעזרת הבדיקה.
3. יצירת קשר עם הרופא/ה מטפל/ת שלכם –  במקרים בהם הרופא המטפל הוא לא הגורם המפנה, לאחר פגישת היעוץ ניצור קשר באישורכם עם הגורם המטפל כדי לערב אותו בתהליך קבלת ההחלטות.
4. בירור החזרי ביטוח וקופות החולים צוות מומחה בתחום ביטוחי הבריאות יברר עבורכם את ההחזרים הכספיים המגיעים לכם בכל הסעיפים, מקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים. כך תוכלו למצות את מלא זכויותיכם הכספיות ולקבל את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר עבורכם.
5.פגישת הסבר תוצאות – לאחר קבלת תוצאות הבדיקה נזמין אתכם לפגישת הסבר על התוצאות שהתקבלו כדי שתהיו מעורבים בקבלת ההחלטות ושתוכלו להפיק מהן את המירב. במקביל נשלח את התוצאות לרופא/ה המטפל/ת כדי שניתן יהיה להתחיל וליישם אותן באסטרטגיית הטיפול שלכם.
6. ליווי אישי גם לאחר קבלת התוצאות – גם לאחר קבלת התוצאות, אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה, התייעצות או התלבטות בנוגע להמשך הטיפול התרופתי שלכם.

לא.
בדיקה להתאמת הטיפול נעשית על דגימה מהגידול הספציפי של המטופל וניתן להשתמש בשני סוגי דגימה:
1. ביופסיה מהגידול – דגימה מהגידול שנלקחת בצורה כירוגית בבית החולים. את הדגימה נוציא עבורכם מהמכון הפתולוגי בבית החולים בו התבצעה הביופסיה. ברוב המוחלט של המקרים אין צורך בביצוע ביופסיה נוספת לצורך הבדיקה.
2. ביופסיה נוזלית – ביופסיה נוזלית משתמשת בתאי גידול הנמצאים בזרם הדם ועליהם נעשית הבדיקה. ביופסיה נוזלית, למרות שמה, מרגישה ממש כמו דגימת דם פשוטה שנלקחת  ע"י אחות אונקולוגית מוסמכת.

כן.
קיימת השתתפות של חלק מקופות החולים והביטוחים הפרטיים בתשלום על הבדיקה. במידה ותחליטו לבצע בדיקה, צוות מומחה בתחום ביטוחי הבריאות יברר עבורכם את ההחזרים הכספיים בכל הסעיפים, כדי שתקבלו את מקסימום ההחזרים עבור הבדיקה.

באמצעות ההנחיה שלנו, המטופלים מקבלים בממוצע החזרים של כ- 70% מעלות הבדיקה. 

כן.
לא כולם יודעים, אך קיימת השתתפות של קופות חולים והביטוחים הפרטיים בתשלום על בדיקות להתאמת הטיפול התרופתי בסרטן. צוות מומחה בתחום ביטוחי הבריאות יברר עבורכם את ההחזרים הכספיים המגיעים לכם בכל הסעיפים, מקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים. כך תוכלו למצות את מלא זכויותיכם הכספיות ולקבל את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר עבורכם.

אנו ננחה אתכם באופן מדוייק מה הם השלבים וכיצד לפעול על-מנת למקסם את ההחזרים המגיעים לכם. פעולה נכונה ולפי ההנחיות יכולה לעשות את ההבדל בין קבלת ההחזר או לדחייתו.

לא בהכרח.
אנחנו מספקים בדיקות שונות של המעבדות המובילות בעולם,  ובוחרים עבור כל מטופל בהתאם למצבו הרפואי, את הבדיקה שתספק מקסימום מידע בעל ערך. כך לדוגמא בעזרת בדיקות גנומיות ניתן לאתר טיפולים ביולוגיים חדשניים ממוקדי מטרה, או להמליץ על תרופות הדור החדש מסוג אימונותרפיה דוגמת קיטרודה. בעזרת בדיקת ביופסיה נוזלית ניתן להתאים טיפולים כימותרפים שעדיין מהווים מרכיב חשוב בפרוטוקלים רבים, כולל אלו הכוללים תרופות ביולוגיות.

ישנם מטופלים שאינם זקוקים לבדיקה ממגוון סיבות כגון: שלב המחלה, היסטוריה טיפולית ועוד. בהתאם למסמכים רפואיים שלכם נוכל להבין אם יש צורך בביצוע בדיקה להתאמת הטיפול או שהמצב הרפואי מצביע על כך שאין בכך צורך.

כן.
אנחנו מאמינים שכדי ליישם את תוצאות הבדיקה בצורה הטובה ביותר חשוב שגם אתם תכירו היטב את תוצאות הבדיקה ומשמעותן. לאחר קבלת התוצאות, נזמין אתכם לפגישת הסבר בה תקבלו את מלא המידע על מאפייני הגידול וכלל אפשרויות הטיפול התרופתי שנמצאו בבדיקה. במקביל נעביר את תוצאות הבדיקה לרופא/ה המטפל/ת שלכם, כדי שניתן יהיה ליישם אותן באסטרטגיית הטיפול מהר ככל שניתן.

למרות הערך הרב של הבדיקה עבור מטופלים רבים, האונקולוג עשוי שלא להפנות ביוזמתו לבדיקות שהן בתשלום פרטי או מחוץ למערכת הרפואה הציבורית, או משיקולים אחרים. במקרים רבים האונקולוג אינו מודע להחזרים מהביטוח וקופ"ח, הקיימים עבור המטופל.
לכן, במקרים רבים מטופלים המעוניינים לבדוק אופציות טיפוליות מתקדמות מעבר לסטנדרט, פונים אלינו ישירות ואנו דואגים לשלב את האונקולוג בתהליך. לאחר שנכיר את התיק הרפואי שלך ולאחר יעוץ מעמיק, אנו ניצור קשר עם האונקולוג ונקיים דיון מקצועי על ההתאמה והערך של הבדיקה עבורך.

הצלחה בטיפול תלויה בהרבה גורמים ביניהם מקור הגידול, שלב המחלה, היסטוריה טיפולית ועוד. לכן לכל מטופל צריך להגדיר את הצלחת הטיפול באופן מתאים החל מצמצום הגידול, ריפוי חלקי, שיפור באיכות החיים, הפיכת המחלה לכרונית, העלמות הגידול הראשוני, צמצום הגרורות והפחתת תופעות הלוואי הנובעות מהטיפול. 
לתאורי מקרה וסיפורי הצלחה של מטופלים לחצו: סיפורי מטופלים – אנשים עם תעצומות נפש

המטרה של הבדיקות הגנומיות להתאמת הטיפול היא לא רק לזהות את המאפיינים הביולוגיים בגידול, אלא גם לאתר טיפול תרופתי מתאים. כלומר, שלאותם מאפיינים ביולוגיים תיהיה משמעות טיפולית ( בשפה המקצועית –Actionability) לבדיקות שלנו אקשנביליטי גבוה מ- 90% . האחוזים גבוהים כל כך, הודות לטכנולוגיות המתקדמות איתן עובדות המעבדות, שמתעדכנות כל הזמן בהתאם לפיתוחים ומחקרים בתחום.

הבדיקה יכולה להתאים בכל סוגי הסרטן, אך אנו בוחנים כל מקרה לגופו. לפני שנבצע בדיקה נבין לעומק את מצבו הרפואי של המטופל, ונוודא שיש מקום לביצוע בדיקה. אנו פועלים בהתאם להמלצות ה- CMTP – המרכז האמריקאי לקביעת מדיניות שימוש בטכנולוגיות רפואיות:

 • מטופלים עם מחלה גרורתית – בכל סוגי הסרטן.
 • מטופלים שאינם מגיבים לפרוטוקול הטיפול הנוכחי.
 • מטופלים שמחלתם חזרה או התקדמה.
 • מטופלים עם גידול בעל סיכויי ריפוי נמוכים.
 • מטופלים הסובלים מתופעות לוואי קשות.
 • מטופלים עם גידול ממקור לא ידוע או גידול נדיר.
 • מטופלים המעוניינים בטיפול מתקדם מעבר לסטנדרט.

לא.
מרכז Cancer Hope לא משוייך לחברת תרופות כלשהי, והמחויבות שלנו נתונה אך ורק למטופלים שלנו. לא משנה איזו חברת תרופות מייצרת את התרופה, כל עוד היא מתאימה למאפיינים הגנומים של הגידול של המטופל, תקבלו עליה עדכון בדוח מפורט של תוצאות הבדיקה. 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il
נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי