רפואה מותאמת אישית בסרטן​

סיפורי הצלחה של מטופלים

גדעון חזר לעבודה!
בגיל 55, גדעון (שם כיסוי) קיבל את הבשורה שהוא חולה בבסרטן ריאות גרורתי.
הזמן שניתן לו? חצי שנה לחיות.
למרות תמונת המצב הפסימית, המשפחה דחפה לבדיקה גנטית להתאמת הטיפול.

בבדיקת ביופסיה נוזלית מצאנו מוטציה בשם EGFR עם טיפול ביולוגי מאושר FDA. והתוצאות?
תגובה נרחבת ומשמעותית לטיפול – גדעון עלה במשקל, הפסיק משככי כאבים, ואפילו חזר לעבוד!
אשתו כותבת לנו – "אם לא היינו מבצעים את הבדיקה דרככם, היום גדעון לא היה חי".
הקליקו לקריאת הכתבה המלאה.

דורית ראשוני היא ציירת, והסופרת שכתבה את הספר להפוך את כל האבנים. בנוסף לעשייה שלה, דורית היא גם חולת סרטן שד גרורתי .

אלינו דורית הגיעה לבצע בדיקת להתאמת הטיפול התרופתי, לאחר תקופה בה קיבלה כימותרפיה שמצד אחד גרמה לה לתופעות לוואי קשות, ומצד שני לא הובילה לנסיגת הגידול והגרורות. תוצאות הבדיקה הראו שיש טיפול מתאים ויעיל כנגד הגידול של דורית. אז לאחר מספר חודשים בהם דורית קיבלה טיפול מותאם אישית, נפגשנו איתה ושאלנו – "איך השפיע עליה הטיפול שמצאנו בבדיקה?" התשובה של דורית הייתה חד משמעית וכל כך משמחת.

הקליקו לקריאת הכתבה המלאה.

*לצערנו הרב, דורית ז"ל נפרדה מאיתנו אך את המסר שלה למטופלים אנחנו ממשיכים להעביר.

סיפורי הצלחה סרטן ריאות

אריאל בן 63 חלה בסרטן ריאות בעקבותיו עבר ניתוח וטיפולים כימותרפיים. במהלך הטיפול התפתחו גרורות במוחו, מצבו התדרדר והטיפול בו הופסק.
אשתו כותבת לנו:

"שמי מירי, בעלי היה חולה אונקולוגי עם סרטן ריאות קשה ואפשר לומר שכולם חוץ מאיתנו הרימו ידיים. הגענו לקנסר-הופ כמוצא אחרון ולאחר כחודשיים, מרגע שקיבלנו את התוצאות ואת הטיפול שהותאם אישית, ראינו שיפור משמעותי בהרגשה הכללית שלו ושיפור משמעותי בבדיקות הדם, שאפילו הרופאים והאחיות התפלאו".


בגיל 37, אובחנה לילך כהן, תושבת הקריות, בסרטן ברירית הרחם.“פתאום בא כאב” נזכרת לילך בתקופה בה נתגלתה המחלה. “אחרי כמה בדיקות, בישר לי הרופא שמדובר בסרטן של רירית הרחם בשלב ראשוני”.

ד"ר רייס, שליווה את לילך לכל אורך הדרך, מתאר את הצלחת הטיפול כשילוב של שני גורמים: "לילך מלמדת אותנו לאיזה הישגים ניתן להגיע במלחמה בסרטן באמצעות שילוב נחישות ותחכום ביולוגי. לילך היא אישה בעלת עוצמה אישית בלתי רגילה שאינה מוכנה להיכנע או להתפשר, הבדיקה הגנטית נתנה בידינו כלים להלחם יחד איתה בגידול, ובהצלחה מפתיעה".

אירית פנתה אלינו לאחר שחלתה בסרטן שד גרורתי, וסבלה מתופעות לוואי קשות בעקבות טיפול כימותרפי שקיבלה בזמנו.

אירית עברה מיפוי גנומי של הגידול וכן בדיקת רגישות, אשר שללו את היעילות של אלפליסיב – טיפול כימותרפי אשר גרם לה לתופעות לוואי קשות.

בנוסף הבדיקה זיהתה מוטציה ב- PIK3CA, והותאם לה טיפול ביולוגי ממוקד מטרה בשם אפיניטור. בעקבות השינוי בתוכנית הטיפול, תופעות הלוואי הופחתו, ומאז ועד היום ישנה הטבה משמעותית במצבה הרפואי.

סיפורי הצלחה סרטן הלבלב

אהרון ד”ר לכלכלה, בן 42 שחלה בסרטן בשלפוחית השתן לפני כשנתיים.
אהרון כותב לנו:

"תוצאות הבדיקה שלי הראו שהטיפול שאני מקבל עובד טוב בשבילי. ואכן כמה שנים אחרי אפשר לראות את הנסיגה שעבר הגידול…"
"…אחד מהדברים שמחזקים אותי הוא היחס האישי שאני מקבל מהצוות. באיזשהו מקום הדבר נותן מרגוע לנפש המיוסרת מהמחלה הארורה הזו. אפשר להתייעץ בתכניות הטיפול בכל עת והתשובות גם אם לא מידיות הן מקצועיות, ולא משאירות אותי תלוש. אין לי מילים אחרות מאשר הרבה הרבה תודה…"
"גם אחרי שחזרו התוצאות ואפילו היום, שנתיים וחצי אחרי הבדיקה, 
אני ממשיך להתייעץ איתכם על כל צעד ושעל בטיפול שלי ועתיד לעבור"


סיפורי הצלחה סרטן שד גרורתי

שולי מהוד השרון בת 48, בעבר עברה ניתוח לכריתת שד בעקבות גידול ממאיר. במשך עשר שנים לא נראתה חזרת מחלה, אך לפני מספר חודשים, שולי התבשרה על חזרת סרטן השד שהפעם הוגדר כטריפל נגטיב.
שולי כותבת לנו:

"לאחר שהבנתי שחזרה המחלה החלטתי שבשביל לחיות, ובשביל לשפר את איכות החיים שלי אני חייבת לקחת בעצמי את האחריות על הטיפול שלי. קיבלתי החלטה שאני אעבוד במשרה מלאה במלחמה בסרטן. לאחר מחקר באינטרנט והרבה מאוד טלפונים הגעתי לקנסר-הופ ומאז הכל התחיל להשתפר".

סיפורי הצלחה סרטן שד טריפל נגטיב

שירלי, אשה צעירה, חלתה בסרטן השד מסוג טריפל נגטיב.
שירלי כותבת לנו:

"גליה המנכלית של Cancer Hope, מייד במפגש הראשון, נסכה בי כל כך הרבה תקווה! הבנתי שיש עוד הרבה דברים לעשות כדי לעצור את הסרטן, ו"לשלוט" בו…".
"יש לציין שגליה אדם מדהים, אמפתי ושליו. ראייתה הכוללת את המחלה, והנסיון למצא פיתרון בר קיימא, הוא אמיתי, מקצועי, ובא מעומק הלב. הידע הרב של גליה, בנושא של גורמי גדילת הסרטן והאמצעים לעצירתם, הם רבי משמעות, אף יותר מרופאים רבים שנתקלתי בהם. כולי תקווה, שעוד ועוד חולי סרטן ימצאו ב- CANCER HOPE "אמא ואבא" כמו שאני מצאתי. 
אני בטוחה שמאמצינו המשותפים, לבסוף יישאו פרי ויעצרו את הסרטן לשנים רבות!"

כוכי בת 65 חלתה בסרטן שד בעקבותיו טופלה בתרופה ביולוגית שהציגה תוצאות מרשימות.
בנה כותב לנו:

"לגליה, מורן, אור, וכל ידידינו מ – Cancer Hope, אני שמח לשתף אתכן בקצת בשורות טובות ממצבה אמי כוכי – כפי שאולי זכור לכן, הומלץ לה ע"י קופת החולים – טיפול בתרופה הביולוגית פלבוצקליב, זאת מאחר שהתרופות שהומלצו מארה"ב, אלפליסיב בתוספת זריקות פסלודקס, טרם אושרו לשימוש בארץ ואינן בסל התרופות.

פנייתנו לקרן של חברת Novartis נמשכה זמן רב ובינתיים טופלה כוכי בתרופות שהוצעו ע"י קופת החולים. לצערנו הטיפול לא הניב תוצאות טובות ומצבה של אמנו החמיר. בסופו של דבר קיבלנו את האלפליסיב בהתאם להמלצה שקיבלנו באמצעותכם ודרישת האונקולוג המטפל. על אף תופעות לוואי קשות, בעיקר בתחילת הטיפול, יש תוצאות מרשימות, בירידה גדולה של המרקרים. עתה קיבלנו מהקרן משלוח נוסף לשלושה חודשי טיפול ואנו מקווים לראות תוצאות גם בבדיקת הריאות עצמן, שתיערך בקרוב. אני שמח לשתף אתכן בשמחתנו ובתקווה להמשך תהליך ההחלמה.

תודה מקרב לב"

 

סיפור הצלחה סרטן מעי גס

מ. כהן בן ה-56, חלה בסרטן הלבלב. הגידול עטף כלי דם מרכזי ונראה היה בתחילה שלא ניתן לנתח אותו.
מ. ואישתו כותבים לנו:

"מצאנו לנכון בעלי ואני לכתוב לכם כמה מילים על כל העזרה והאכפתיות שלכם. הסביבה של הצוות שלכם עודדה והעניקה לנו ידע עצום על המחלה, השפיעה עלינו להמשיך בדרך ולא להרפות ושכן ניתן לנצח ולהבריא. בעלי עבר ניתוח בלבלב ברוך ה' ועד היום ממשיך בתוכנית הטיפול שנמצאה בבדיקה."

 

רחל הגיעה אלינו לאחר בדיקה גנטית בבית החולים בה כשלו באיתור המוטציה בגן HER2.

בעקבות ממצאי הבדיקה הגנטית של Cancer Hope בה נמצאה מוטציה בגן זה, קיבלה רחל טיפול ממושך בתרופה הרצפטין + כימותרפיה אשר מותאמים עבורה. לאחרונה המחלה התקדמה, והצעד הבא היה קבלת טיפול מותאם אישית בשנית. ניתן לראות פה דינאמיות של הגידול ולכן יש חשיבות לעקוב אחר הגידול. חשוב לפנות אלינו כאשר הגידול מפסיק להגיב לטיפול כנגד HER2, כנראה שיש שינויים שחלו בגידול וכאן הבדיקה יכולה לעזור במיוחד. 

סיפור הצלחה של חולה סרטן המעי הגס

איתי הוא חולה סרטן מעי גס ששלח גרורות לכבד. למרות המחלה, איתי כלל לא הרגיש חולה, להיפך הוא הרגיש מאוד חיוני. אך בביקור אצל האונקולוג המטפל התברר לו כי מצב המחלה מתקדם וכי הוא מיצה את כל אפשרויות הטיפול הקיימות.
אשתו של איתי כותבת לנו:

"אני אתחיל במילות תודה, כי אין לי ספק שבלעדיכם סיכוי גדול שאיתי כבר לא היה כאן היום. במשך כמה חודשים, בזבזנו זמן יקר והרבה מאוד כסף על טיפול 
שלא קידם אותנו לשום מקום, וזה למרות שהפיתרון היה לנו מתחת לאף…
אם יש משהו שאני מצטערת עליו הוא שלא הגענו אליכם מוקדם יותר…"

לפני שנתיים עברה נירה (49) בדיקת אולטרסאונד שגרתית במטרה לאתר סרטן שד בשלב מוקדם. לפני שנה התברר שחלתה בסרטן שד גרורתי, והחלה לקבל טיפול הורמונלי ובהמשך גם סדרה של טיפולי כימותרפיה. לאחר החמרה במצבה ובהמלצת האונקולוג, עברה נירה בדיקה גנומית מביופסיה נוזלית.

מדובר בבדיקה שמתבצעת על דגימת דם וללא צורך בפעולה פולשנית, ומאתרת מקטעים של דנ”א מהגידול שמשתחררים לדם ומאפשרת לזהות את הפרופיל הגנומי של הגידול.

תוצאות הבדיקה הראו יתרון לשילוב של שתי תרופות שיתאימו למאפייני המחלה של נירה והוחלט לתת לה את הטיפול. אחרי פחות מחודש, נירה העידה שהיא מרגישה טוב יותר והתוצאות האחרונות מעידות על נסיגה של הגרורות והטבה משמעותית במצבה הרפואי.

 

סיפור הצלחה סרטן לבלב

אסתר בת 51, אובחנה עם סרטן לבלב בדרגה 4 וגרורות בכבד. את הבדיקה ביצענו לאסתר לאחר שנאמר לה שהיא לא תוכל לעבור ניתוח להסרת הגידול.
אסתר כותבת לנו:

"לפני כשנתים כשנודע לי שאני חולה בסרטן הלבלב, הרגשתי שזה סופי.
ליתר דיוק חשבתי שנשארו לי 6 חודשים לחיות כפי שהרופאים אמרו…
מהסתכלות באנשים שהיו במצבי אני מבינה עד כמה זה מה שהאריך ומאריך את חיי ומביא לי שיפור באיכות החיים. אני אסכם את המכתב במה שאמרה האונקולוגית שלי: "אסתר, הצלחת"

סיפורי הצלחה - סרטן קיבה

מרים בת 64, אובחנה עם סרטן קיבה מפושט שלב 4, ועברה ניתוח מקיף. לאחר הניתוח, למרות טיפולים כימותרפיים אינטנסיביים, המחלה המשיכה להתפשט והופיעו גרורות מרובות בכבד.
הבת של מרים כותבת לנו:

"אמא שלי התגלתה כחולת סרטן קיבה מתקדם, מפושט, אימתני, סופני. הרופאים נתנו לה חודשיים לחיות, וזה היה לפני שנתיים כמעט. אין מחקר בנושא סרטן שגליה לא מכירה, אין תרופה שקשורה לסרטן שהיא איננה מבינה בה. ויש בה בגליה משהו חם, מרגיע, בטוח בעצמו וחושב, חושב ובודק ללא הפסק. ברור לי שאיכות חייה של אמא עם הסרטן והטיפולים השבועיים טובים יותר בזכות גליה. אמא לא היתה עומדת בזה ללא הליווי, התמיכה, והעזרה של גליה. בזה אין לי שום ספק."

 

סיפורי הצלחה - סרטן לבלב

אמא של איתי (בת 60), חלתה בסרטן לבלב שהתגלה בשלב מתקדם. את הבדיקה ביצענו עבורה, לאחר שהגידול התפשט כבר לכבד. תוצאות הבדיקה הצביעו על שני סוגי כימותרפיות יעילות, וכן על תרופה אחת ביולוגית (פלבוציקליב). לאחר מספר חודשים של טיפול כימותרפי אליו הגיבה יפה, החלה טיפול ביולוגי בהתאם לתוצאות הבדיקה.
איתי כותב לנו:

"בהתחלה פנינו לחברה אחרת אבל הדגימה (ביופסיה) הייתה קטנה מדי בשבילם, והם לא הצליחו לבצע את הבדיקה.בCancer Hope הם עשו זאת בהצלחה מלאה, למרות כמות הדגימה הקטנה שהייתה מהביופסיה".
"היה ליווי אישי צמוד לכל אורך הדרך שירות מעולה וזמינות גבוהה לשאלות שעלו לאורך התהליך, אבל הכי חשוב- העבודה של Cancer Hope לכל אורך הדרך הייתה פשוט מקצועית!"

 

לאה הגיעה אלינו לבדיקה כאשר הייתה בשלב בו מיצתה את כל קווי הטיפול, ביניהם טיפול אימונותרפי שאליו לא הגיבה.

בבדיקה אותרו מוטציות בגן HER2 וברצפטור לאסטרוגן, כמו כן ערכו של מדד MSI היה גבוה. ביצענו בדיקת MSI נוספת שבה הערך שהתקבל גבולי (ערכו של מדד MSI יכול להשתנות לאורך תקופת המחלה). בעקבות ממצאי הבדיקה, לאה נכנסה למחקר וקיבלה באמצעותו טיפול שכלל את התרופה פרנטיניב – אשר מותאם לחולות עם מוטציה בגן HER2. חווה העידה כי בזכות הבדיקה נחסכו ממנה טיפולים מיותרים, וכן היא הצליחה לחזור לחיים מלאים לאחר ההחלמה.

סיפורי הצלחה סרטן כיס מרה

משה.פ. בן 81, אובחן עם סרטן כיס מרה גרורתי, שאינו מגיב לכימותרפיה.
הבן שלו כותב לנו:

"בסמוך לגילוי הסרטן אצל אבא התחלנו בתהליך התאמה אישית של הטיפול במרכז Cancer Hope. הטיפול והמעקב נמשכו באופן רציף לכל אורך התקופה והניבו תוצאות. הנושא הראשון והחשוב ביותר היה להשיג עצירת התקדמות המחלה.
הנושא השני – שמירה על איכות החיים והתפקוד היום יומי של אבא.
אנו ממליצים בחום למי שנאלץ להתמודד עם המחלה להיעזר ביכולות של Cancer Hope"

סרטן מוח GBM סיפורי הצלחה

איתי הגיע אלינו כשהיה בן 15 בלבד. האונקולוגית הפנתה אותו לבדיקה שלנו בעקבות גידול מוחי ששלח גרורות לעמוד השידרה. תוצאות הבדיקה הראו מספר סוגי כימותרפיה ושילובי תרופות שמתאימים לגידול שלו. בהתאם לתוצאות הבדיקה האונקולוגית של איתי בנתה לו תוכנית טיפולית חדשה.

שלושה חודשים לאחר הבדיקה, נראתה נסיגה של 80% בגידול.
הנסיגה המשיכה גם לאחר תקופת מעקב של חצי שנה אחרי הבדיקה.
כשחגג יום הולדת 18 התקשרו אלינו איתי ואביו כדי שגם אנחנו נהיה חלק מהשמחה

 *  חלק מהתמונות הן לצורך המחשה בלבד

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן
יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד/מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירי פרטים ונדאג לחזור אליך בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך! חשוב לנו לשמוע אותך!

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה?!
לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם