אונקולוגיה מותאמת אישית

סיפורי הצלחה של מטופלים

"האונקולוג אמר שהוא מוריד בפנינו את הכובע". על המשפחה שנלחמה בסרטן ריאות מתקדם באמצעות ביופסיה נוזלית וטיפול ביולוגי מתקדם.
בגיל 55, גדעון קיבל את הבשורה שהוא חולה בבסרטן ריאות גרורתי.
הזמן שניתן לו? חצי שנה לחיות.
למרות תמונת המצב הפסימית, המשפחה דחפה לבדיקה גנטית להתאמת הטיפול. קראו עד לסוף האופטימי - גדעון חזר לעבודה!

בבדיקת ביופסיה נוזלית מצאנו מוטציה בשם EGFR עם טיפול ביולוגי מאושר FDA. והתוצאות?
תגובה נרחבת ומשמעותית לטיפול – גדעון עלה במשקל, הפסיק משככי כאבים, ואפילו חזר לעבוד!
אשתו כותבת לנו – "אם לא היינו מבצעים את הבדיקה דרככם, היום גדעון לא היה חי".
הקליקו לקריאת הכתבה המלאה.

דורית ראשוני היא ציירת, והסופרת שכתבה את הספר להפוך את כל האבנים. בנוסף לעשייה שלה, דורית היא גם חולת סרטן שד גרורתי .

אלינו דורית הגיעה לבצע בדיקת להתאמת הטיפול התרופתי, לאחר תקופה בה קיבלה כימותרפיה שמצד אחד גרמה לה לתופעות לוואי קשות, ומצד שני לא הובילה לנסיגת הגידול והגרורות. תוצאות הבדיקה הראו שיש טיפול מתאים ויעיל כנגד הגידול של דורית. אז לאחר מספר חודשים בהם דורית קיבלה טיפול מותאם אישית, נפגשנו איתה ושאלנו – "איך השפיע עליה הטיפול שמצאנו בבדיקה?" התשובה של דורית הייתה חד משמעית וכל כך משמחת.

הקליקו לקריאת הכתבה המלאה.

*לצערנו הרב, דורית ז"ל נפרדה מאיתנו אך את המסר שלה למטופלים אנחנו ממשיכים להעביר.

רחל הגיעה אלינו לאחר בדיקה גנטית בבית החולים בה כשלו באיתור המוטציה בגן HER2.

בעקבות ממצאי הבדיקה הגנטית של Cancer Hope בה נמצאה מוטציה בגן זה, קיבלה רחל טיפול ממושך בתרופה הרצפטין + כימותרפיה אשר מותאמים עבורה. לאחרונה המחלה התקדמה, והצעד הבא היה קבלת טיפול מותאם אישית בשנית. ניתן לראות פה דינאמיות של הגידול ולכן יש חשיבות לעקוב אחר הגידול. חשוב לפנות אלינו כאשר הגידול מפסיק להגיב לטיפול כנגד HER2, כנראה שיש שינויים שחלו בגידול וכאן הבדיקה יכולה לעזור במיוחד. 

בגיל 37, אובחנה לילך כהן, תושבת הקריות, בסרטן ברירית הרחם.“פתאום בא כאב” נזכרת לילך בתקופה בה נתגלתה המחלה. “אחרי כמה בדיקות, בישר לי הרופא שמדובר בסרטן של רירית הרחם בשלב ראשוני”.

ד"ר רייס, שליווה את לילך לכל אורך הדרך, מתאר את הצלחת הטיפול כשילוב של שני גורמים: "לילך מלמדת אותנו לאיזה הישגים ניתן להגיע במלחמה בסרטן באמצעות שילוב נחישות ותחכום ביולוגי. לילך היא אישה בעלת עוצמה אישית בלתי רגילה שאינה מוכנה להיכנע או להתפשר, הבדיקה הגנטית נתנה בידינו כלים להלחם יחד איתה בגידול, ובהצלחה מפתיעה".

אירית פנתה אלינו לאחר שחלתה בסרטן שד גרורתי, וסבלה מתופעות לוואי קשות בעקבות טיפול כימותרפי שקיבלה בזמנו.

אירית עברה מיפוי גנומי של הגידול וכן בדיקת רגישות, אשר שללו את היעילות של אלפליסיב – טיפול כימותרפי אשר גרם לה לתופעות לוואי קשות.

בנוסף הבדיקה זיהתה מוטציה ב- PIK3CA, והותאם לה טיפול ביולוגי ממוקד מטרה בשם אפיניטור. בעקבות השינוי בתוכנית הטיפול, תופעות הלוואי הופחתו, ומאז ועד היום ישנה הטבה משמעותית במצבה הרפואי.

סיפורי הצלחה - סרטן לבלב

אמא של איתי (בת 60), חלתה בסרטן לבלב שהתגלה בשלב מתקדם. את הבדיקה ביצענו עבורה, לאחר שהגידול התפשט כבר לכבד. תוצאות הבדיקה הצביעו על שני סוגי כימותרפיות יעילות, וכן על תרופה אחת ביולוגית (פלבוציקליב). לאחר מספר חודשים של טיפול כימותרפי אליו הגיבה יפה, החלה טיפול ביולוגי בהתאם לתוצאות הבדיקה.
איתי כותב לנו:

"בהתחלה פנינו לחברה אחרת אבל הדגימה (ביופסיה) הייתה קטנה מדי בשבילם, והם לא הצליחו לבצע את הבדיקה.בCancer Hope הם עשו זאת בהצלחה מלאה, למרות כמות הדגימה הקטנה שהייתה מהביופסיה".
"היה ליווי אישי צמוד לכל אורך הדרך שירות מעולה וזמינות גבוהה לשאלות שעלו לאורך התהליך, אבל הכי חשוב- העבודה של Cancer Hope לכל אורך הדרך הייתה פשוט מקצועית!"

 

לפני שנתיים עברה נירה (49) בדיקת אולטרסאונד שגרתית במטרה לאתר סרטן שד בשלב מוקדם. לפני שנה התברר שחלתה בסרטן שד גרורתי, והחלה לקבל טיפול הורמונלי ובהמשך גם סדרה של טיפולי כימותרפיה. לאחר החמרה במצבה ובהמלצת האונקולוג, עברה נירה בדיקה גנומית מביופסיה נוזלית.

מדובר בבדיקה שמתבצעת על דגימת דם וללא צורך בפעולה פולשנית, ומאתרת מקטעים של דנ”א מהגידול שמשתחררים לדם ומאפשרת לזהות את הפרופיל הגנומי של הגידול.

תוצאות הבדיקה הראו יתרון לשילוב של שתי תרופות שיתאימו למאפייני המחלה של נירה והוחלט לתת לה את הטיפול. אחרי פחות מחודש, נירה העידה שהיא מרגישה טוב יותר והתוצאות האחרונות מעידות על נסיגה של הגרורות והטבה משמעותית במצבה הרפואי.

 

סיפורי הצלחה סרטן הלבלב

אהרון ד”ר לכלכלה, בן 42 שחלה בסרטן בשלפוחית השתן לפני כשנתיים.
אהרון כותב לנו:

"תוצאות הבדיקה שלי הראו שהטיפול שאני מקבל עובד טוב בשבילי. ואכן כמה שנים אחרי אפשר לראות את הנסיגה שעבר הגידול…"
"…אחד מהדברים שמחזקים אותי הוא היחס האישי שאני מקבל מהצוות. באיזשהו מקום הדבר נותן מרגוע לנפש המיוסרת מהמחלה הארורה הזו. אפשר להתייעץ בתכניות הטיפול בכל עת והתשובות גם אם לא מידיות הן מקצועיות, ולא משאירות אותי תלוש. אין לי מילים אחרות מאשר הרבה הרבה תודה…"
"גם אחרי שחזרו התוצאות ואפילו היום, שנתיים וחצי אחרי הבדיקה, 
אני ממשיך להתייעץ איתכם על כל צעד ושעל בטיפול שלי ועתיד לעבור"


סיפורי הצלחה סרטן שד גרורתי

שולי מהוד השרון בת 48, בעבר עברה ניתוח לכריתת שד בעקבות גידול ממאיר. במשך עשר שנים לא נראתה חזרת מחלה, אך לפני מספר חודשים, שולי התבשרה על חזרת סרטן השד שהפעם הוגדר כטריפל נגטיב.
שולי כותבת לנו:

"לאחר שהבנתי שחזרה המחלה החלטתי שבשביל לחיות, ובשביל לשפר את איכות החיים שלי אני חייבת לקחת בעצמי את האחריות על הטיפול שלי. קיבלתי החלטה שאני אעבוד במשרה מלאה במלחמה בסרטן. לאחר מחקר באינטרנט והרבה מאוד טלפונים הגעתי לקנסר-הופ ומאז הכל התחיל להשתפר".

סיפורי הצלחה סרטן שד טריפל נגטיב

שירלי, אשה צעירה, חלתה בסרטן השד מסוג טריפל נגטיב.
שירלי כותבת לנו:

"גליה המנכלית של Cancer Hope, מייד במפגש הראשון, נסכה בי כל כך הרבה תקווה! הבנתי שיש עוד הרבה דברים לעשות כדי לעצור את הסרטן, ו"לשלוט" בו…".
"יש לציין שגליה אדם מדהים, אמפתי ושליו. ראייתה הכוללת את המחלה, והנסיון למצא פיתרון בר קיימא, הוא אמיתי, מקצועי, ובא מעומק הלב. הידע הרב של גליה, בנושא של גורמי גדילת הסרטן והאמצעים לעצירתם, הם רבי משמעות, אף יותר מרופאים רבים שנתקלתי בהם. כולי תקווה, שעוד ועוד חולי סרטן ימצאו ב- CANCER HOPE "אמא ואבא" כמו שאני מצאתי. 
אני בטוחה שמאמצינו המשותפים, לבסוף יישאו פרי ויעצרו את הסרטן לשנים רבות!"

כוכי בת 65 חלתה בסרטן שד בעקבותיו טופלה בתרופה ביולוגית שהציגה תוצאות מרשימות.
בנה כותב לנו:

"לגליה, מורן, אור, וכל ידידינו מ – Cancer Hope, אני שמח לשתף אתכן בקצת בשורות טובות ממצבה אמי כוכי – כפי שאולי זכור לכן, הומלץ לה ע"י קופת החולים – טיפול בתרופה הביולוגית פלבוצקליב, זאת מאחר שהתרופות שהומלצו מארה"ב, אלפליסיב בתוספת זריקות פסלודקס, טרם אושרו לשימוש בארץ ואינן בסל התרופות.

פנייתנו לקרן של חברת Novartis נמשכה זמן רב ובינתיים טופלה כוכי בתרופות שהוצעו ע"י קופת החולים. לצערנו הטיפול לא הניב תוצאות טובות ומצבה של אמנו החמיר. בסופו של דבר קיבלנו את האלפליסיב בהתאם להמלצה שקיבלנו באמצעותכם ודרישת האונקולוג המטפל. על אף תופעות לוואי קשות, בעיקר בתחילת הטיפול, יש תוצאות מרשימות, בירידה גדולה של המרקרים. עתה קיבלנו מהקרן משלוח נוסף לשלושה חודשי טיפול ואנו מקווים לראות תוצאות גם בבדיקת הריאות עצמן, שתיערך בקרוב. אני שמח לשתף אתכן בשמחתנו ובתקווה להמשך תהליך ההחלמה.

תודה מקרב לב"

 

סיפור הצלחה סרטן מעי גס

מ. כהן בן ה-56, חלה בסרטן הלבלב. הגידול עטף כלי דם מרכזי ונראה היה בתחילה שלא ניתן לנתח אותו.
מ. ואישתו כותבים לנו:

"מצאנו לנכון בעלי ואני לכתוב לכם כמה מילים על כל העזרה והאכפתיות שלכם. הסביבה של הצוות שלכם עודדה והעניקה לנו ידע עצום על המחלה, השפיעה עלינו להמשיך בדרך ולא להרפות ושכן ניתן לנצח ולהבריא. בעלי עבר ניתוח בלבלב ברוך ה' ועד היום ממשיך בתוכנית הטיפול שנמצאה בבדיקה."

 

סיפורי הצלחה סרטן ריאות

אריאל בן 63 חלה בסרטן ריאות בעקבותיו עבר ניתוח וטיפולים כימותרפיים. במהלך הטיפול התפתחו גרורות במוחו, מצבו התדרדר והטיפול בו הופסק.
אשתו כותבת לנו:

"שמי מירי, בעלי היה חולה אונקולוגי עם סרטן ריאות קשה ואפשר לומר שכולם חוץ מאיתנו הרימו ידיים. הגענו לקנסר-הופ כמוצא אחרון ולאחר כחודשיים, מרגע שקיבלנו את התוצאות ואת הטיפול שהותאם אישית, ראינו שיפור משמעותי בהרגשה הכללית שלו ושיפור משמעותי בבדיקות הדם, שאפילו הרופאים והאחיות התפלאו".


סיפור הצלחה של חולה סרטן המעי הגס

איתי הוא חולה סרטן מעי גס ששלח גרורות לכבד. למרות המחלה, איתי כלל לא הרגיש חולה, להיפך הוא הרגיש מאוד חיוני. אך בביקור אצל האונקולוג המטפל התברר לו כי מצב המחלה מתקדם וכי הוא מיצה את כל אפשרויות הטיפול הקיימות.
אשתו של איתי כותבת לנו:

"אני אתחיל במילות תודה, כי אין לי ספק שבלעדיכם סיכוי גדול שאיתי כבר לא היה כאן היום. במשך כמה חודשים, בזבזנו זמן יקר והרבה מאוד כסף על טיפול 
שלא קידם אותנו לשום מקום, וזה למרות שהפיתרון היה לנו מתחת לאף…
אם יש משהו שאני מצטערת עליו הוא שלא הגענו אליכם מוקדם יותר…"

סיפורי הצלחה - סרטן קיבה

מרים בת 64, אובחנה עם סרטן קיבה מפושט שלב 4, ועברה ניתוח מקיף. לאחר הניתוח, למרות טיפולים כימותרפיים אינטנסיביים, המחלה המשיכה להתפשט והופיעו גרורות מרובות בכבד.
הבת של מרים כותבת לנו:

"אמא שלי התגלתה כחולת סרטן קיבה מתקדם, מפושט, אימתני, סופני. הרופאים נתנו לה חודשיים לחיות, וזה היה לפני שנתיים כמעט. אין מחקר בנושא סרטן שגליה לא מכירה, אין תרופה שקשורה לסרטן שהיא איננה מבינה בה. ויש בה בגליה משהו חם, מרגיע, בטוח בעצמו וחושב, חושב ובודק ללא הפסק. ברור לי שאיכות חייה של אמא עם הסרטן והטיפולים השבועיים טובים יותר בזכות גליה. אמא לא היתה עומדת בזה ללא הליווי, התמיכה, והעזרה של גליה. בזה אין לי שום ספק."

 

סיפור הצלחה סרטן לבלב

אסתר בת 51, אובחנה עם סרטן לבלב בדרגה 4 וגרורות בכבד. את הבדיקה ביצענו לאסתר לאחר שנאמר לה שהיא לא תוכל לעבור ניתוח להסרת הגידול.
אסתר כותבת לנו:

"לפני כשנתים כשנודע לי שאני חולה בסרטן הלבלב, הרגשתי שזה סופי.
ליתר דיוק חשבתי שנשארו לי 6 חודשים לחיות כפי שהרופאים אמרו…
מהסתכלות באנשים שהיו במצבי אני מבינה עד כמה זה מה שהאריך ומאריך את חיי ומביא לי שיפור באיכות החיים. אני אסכם את המכתב במה שאמרה האונקולוגית שלי: "אסתר, הצלחת"

לאה הגיעה אלינו לבדיקה כאשר הייתה בשלב בו מיצתה את כל קווי הטיפול, ביניהם טיפול אימונותרפי שאליו לא הגיבה.

בבדיקה אותרו מוטציות בגן HER2 וברצפטור לאסטרוגן, כמו כן ערכו של מדד MSI היה גבוה. ביצענו בדיקת MSI נוספת שבה הערך שהתקבל גבולי (ערכו של מדד MSI יכול להשתנות לאורך תקופת המחלה). בעקבות ממצאי הבדיקה, לאה נכנסה למחקר וקיבלה באמצעותו טיפול שכלל את התרופה פרנטיניב – אשר מותאם לחולות עם מוטציה בגן HER2. חווה העידה כי בזכות הבדיקה נחסכו ממנה טיפולים מיותרים, וכן היא הצליחה לחזור לחיים מלאים לאחר ההחלמה.

סיפורי הצלחה סרטן כיס מרה

משה.פ. בן 81, אובחן עם סרטן כיס מרה גרורתי, שאינו מגיב לכימותרפיה.
הבן שלו כותב לנו:

"בסמוך לגילוי הסרטן אצל אבא התחלנו בתהליך התאמה אישית של הטיפול במרכז Cancer Hope. הטיפול והמעקב נמשכו באופן רציף לכל אורך התקופה והניבו תוצאות. הנושא הראשון והחשוב ביותר היה להשיג עצירת התקדמות המחלה.
הנושא השני – שמירה על איכות החיים והתפקוד היום יומי של אבא.
אנו ממליצים בחום למי שנאלץ להתמודד עם המחלה להיעזר ביכולות של Cancer Hope"

סרטן מוח GBM סיפורי הצלחה

איתי הגיע אלינו כשהיה בן 15 בלבד. האונקולוגית הפנתה אותו לבדיקה שלנו בעקבות גידול מוחי ששלח גרורות לעמוד השידרה. תוצאות הבדיקה הראו מספר סוגי כימותרפיה ושילובי תרופות שמתאימים לגידול שלו. בהתאם לתוצאות הבדיקה האונקולוגית של איתי בנתה לו תוכנית טיפולית חדשה.

שלושה חודשים לאחר הבדיקה, נראתה נסיגה של 80% בגידול.
הנסיגה המשיכה גם לאחר תקופת מעקב של חצי שנה אחרי הבדיקה.
כשחגג יום הולדת 18 התקשרו אלינו איתי ואביו כדי שגם אנחנו נהיה חלק מהשמחה

 *  חלק מהתמונות הן לצורך המחשה בלבד

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
חברה רצינית ביותר, אנשים מקצועיים שכל מהותם זה באמת לעזור. חייבת לציין את הטיפול המסור והמהיר שלהם.. בהצלחה לכל החולים.
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
ממליצה בחום רב! החברה מבצעת בדיקות ריצוף מולקולרי עמוק ובדיקות ביופסיה נוזלית ברמה הגבוהה ביותר ובזמן המהיר ביותר.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן