אונקולוגיה מותאמת אישית
זוג מחובק

"האונקולוג אמר שהוא מוריד בפנינו את הכובע".על המשפחה שנלחמה בסרטן ריאות מתקדם באמצעות ביופסיה נוזלית וטיפול ביולוגי מתקדם

האונקולוג צפה לגדעון בן ה-55 חצי שנת חיים בלבד אחרי שהוא אובחן בסרטן ריאה גרורתי. במקביל לטיפול בבית החולים המשפחה פנתה לחברת Cancer Hope, שביצעה לגדעון בדיקת דם מיוחדת לאיתור טיפולים חדשניים עבורו. בעקבות התוצאות הפסיק גדעון את הכימותרפיה, עבר לטיפול ביולוגי מתקדם, חווה נסיגה משמעותית של המחלה וחזר לעבוד.

סיפור מעורר השראה על משפחה לוחמת

סיפור המחלה של גדעון בן 55, עולה חדש מדרום הארץ, שעד לא מזמן היה איש משפחה שעבד בחריצות בחנות והחל להרגיש חלש, לסבול מכאבים עזים ולרדת במשקל בקצב מסחרר- 7 קילוגרם בחודש.
הבירור הרפואי שנעשה לגדעון העלה שהוא חלה בסרטן ריאות מסוג תאים לא קטנים- NSCLC (Non Small Cell Lung Cancer) ושמחלתו שלחה גרורות לחזה, לכבד, ולאיברים נוספים בבטן.

עקב הכאבים והחולשה הפסיק גדעון לעבוד והאונקולוג שטיפל בו העריך שמצבו הגופני הקשה ומצבה המתקדם של המחלה מותירים לו לא יותר מ-6 חודשי חיים.

גדעון ממתין לבדיקה של בית חולים שתקבע עם יקבל טיפול ביולוגי חדשני

עד לשנים האחרונות, הטיפול התרופתי העיקרי בחולים בסרטן ריאה גרורתי היה באמצעות כימותרפיה. תופעות הלוואי הקשות לעיתים של הטיפולים הכימותרפיים והיעילות המוגבלת שלהם בבלימת המחלה, הביאו לפיתוח דור חדש של תרופות – תרופות ביולוגיות.

למרות היעילות של התרופות הביולוגיות ותופעות הלוואי המעטות יחסית שלהן, יש לטיפולים הביולוגיים חיסרון מרכזי: הם מתאימים רק לחלק מהחולים. כלומר התרופות הביולוגיות מתאימות רק לחולים שמבטאים מוטציות ייחודיות בתאי הגידול.
לכן, לפני שמתחילים את הטיפול הביולוגי לסרטן ריאות צריך וחשוב לעבור בדיקה גנטית לאיתור המוטציות שנגדן יכול לפעול הטיפול הביולוגי.

אם לחולה אין את המוטציה שנגדה פועלת התרופה או שהבדיקה פיספסה את המוטציה- החולה לא יקבל את הטיפול המדוייק.
בבית החולים ביצעו לגדעון בדיקה כזו, הנמצאת בסל הבריאות, בניסיון לאתר חלק מהמוטציות שיש נגדן היום טיפולים ביולוגיים טובים, בין השאר נבדקו ALK, EGFR, ROS, PDL1.

"בדיקת ריצוף גנטי עמוק, היא כיום סטנדרט טיפולי שמטרתו לשפר את הצלחת הטיפול במחלת הסרטן"

בזמן ההמתנה לבדיקות בבית החולים פנתה המשפחה אל Cancer Hope

בזמן ההמתנה לתוצאות הבדיקה של גדעון, פנתה המשפחה אל Cancer Hope, חברה שמתמחה בביצוע בדיקות מתקדמות להתאמת טיפול תרופתי בכל סוגי הסרטן. קנסר הופ עובדת עם המעבדות המובילות בעולם והבדיקות שהיא מבצעת יכולות לפתוח בפני המטופלים עולם חדש של אפשרויות טיפול – לרבות טיפולים שנמצאים במסגרת סל הבריאות וניתנים למטופלים ללא תשלום על ידי המדינה.

גליה כוכב, מנכ"לית חברת Cancer Hope, ובעלת ניסיון רב בתחום הבדיקות המולקולריות לסרטן, מספרת: אנחנו יכולים לעשות בדיקות שנמצאות בחזית המדע כדי שחולים כמו גדעון יוכלו לקבל את הטיפול הכי מדוייק שיש לרפואה להציע היום. בגלל שבנקודה הזו גדעון טרם קיבל את תוצאות הבדיקה שעשו לו בבית החולים, הצענו לחכות עם הבדיקות שלנו.
הסכמנו שאם הבדיקות של בית החולים יהיו שליליות, נבצע את הבדיקות שלנו, שהן רגישות ומקיפות יותר.

הבדיקות של בית החולים חוזרות שליליות, המשמעות: כימותרפיה

תוצאות הבדיקה שביצעו לגדעון בבית החולים אכן חזרו שליליות ולא איתרו מוטציה בה ניתן לטפל בטיפול ביולוגי חדשני. לכן, גדעון לא נמצא מתאים לטיפול ביולוגי והאונקולוג המליץ לו לבצע טיפול כימותרפי. כמו כן, הבהיר הרופא שבשל מצבו הבריאותי הקשה של גדעון יתכן שגופו לא יעמוד בטיפול.

בני המשפחה החליטו לחזור ל-Cancer Hope. גליה כוכב מתארת "הפעם היה לנו ברור שאנחנו מבצעים את הבדיקה במעבדה מובילה בארה"ב- שהיא רגישה יותר ומקיפה יותר מהבדיקה שמבצעים בתי החולים בארץ. אנחנו יודעים שיש סיכוי שהבדיקה שלנו תחזור חיובית ותאפשר לגדעון לקבל טיפול מתקדם".

קנסר הופ שולחת את דגימת הדם של גדעון למעבדה מתקדמת בארה"ב

גליה כוכב מספרת שהבדיקה ש- Cancer Hope עשתה עבור גדעון, הביופסיה הנוזלית, הייתה שונה מהבדיקה שנעשתה לו בבית החולים במספר מאפיינים:

א. הבדיקה של Cancer Hope רגישה יותר. כלומר, יתכן מצב שבו אדם שיש לו מוטציה יקבל תשובה שלילית מהבדיקה בבית החולים אך יקבל תשובה חיובית בביופסיה הנוזלית שמבוצעת דרכנו.
זאת אומרת שהבדיקה של קנסר הופ יכולה להפחית את הסיכוי שאדם מפספס טיפול שיכול לשפר משמעותית את חייו, למרות שהטיפול בפועל מתאים לו. זה, אגב, בדיוק מה שקרה אצל גדעון.

ב. את הבדיקה של קנסר הופ עושים דרך בדיקת דם שנשלחת לארה"ב ולא דרך דגימה ישירה של הגידול. זה מאפשר איתור מולקולות זעירות שהגידול מפריש אל זרם הדם- ctDNA. כך, אין צורך בביופסיה מהגידול עצמו ותוצאות הבדיקה לא מושפעות מאיכות הביופסיה. העובדה הזו כשלעצמה משפרת את תוצאות הבדיקה.

ג. הבדיקה של קנסר הופ בודקת כמות גדולה יותר של מוטציות ולכן יכולה להתאים עבור המטופל כמות גדולה יותר של תרופות או אפשרויות טיפוליות.

רופא ומטופל
"הסכמנו שאם הבדיקות של בית החולים יהיו שליליות, נבצע את הבדיקות שלנו, שהן רגישות ומקיפות יותר.​"

התוצאות חוזרות חיוביות: גדעון מתאים לטיפול מתקדם

בבדיקה שביצעה Cancer hope ושנשלחה לארצות הברית עלה שאחת מהמוטציות שנבדקה בבית החולים ונמצאה שם שלילית, EGFR, היא בעצם חיובית. המשמעות של הממצאים הייתה דרמטית- גדעון יוכל להפסיק עם הטיפול הכימותרפי ולעבור לטיפול ביולוגי חדיש.

עד כמה נפוץ שאתם מגלים ממצא שבבית החולים לא מצאו?

"מחקר שפורסם בחודש האחרון הראה שבדיקת ה-DNA שאנחנו עושים יכולה לזהות מוטציות ב-30% מהמקרים שהבדיקה של בית החולים לא זיהתה את המוטציה. הרגישות של הבדיקה היא גבוהה מאוד, סביב 99.99%, גם כשהמוטציה מופיעה רק בחלק קטן מאוד מהתאים הסרטניים." מספרת כוכב, מנכלית קנסר הופ.

"האונקולוג קיבל את התוצאות ומיד העביר אותנו לטיפול ביולוגי"

את התוצאות שהשיגה Cancer Hope העבירה גליה כוכב לאונקולוג המטפל ולמשפחה. בשלב הזה, גדעון כבר החל טיפול כימותרפי. האונקולוג החליט, ביחד עם המשפחה, להפסיק מיד את הטיפול הכימותרפי ולעבור לטיפול הביולוגי שמתאים לממצאים של Cancer Hope: אפטיניב, הידועה בארץ תחת השם ג'יוטריף.

"האונקולוג, שבהתחלה לא המליץ למשפחה על ביצוע הבדיקה, אמר להם עכשיו שהוא מוריד בפניהם את הכובע ונרתם מיד להשיג את הטיפול לגדעון במסגרת סל הבריאות, כך שהמשפחה לא תצטרך לשלם עליו. מה שלא היה מורכב כלל, מרגע שיש לנו אישור ממעבדה מובילה על המוטציה" מספרת כוכב.

במקום כימותרפיה בבית החולים - טיפול ביולוגי בבליעת כדור בבית

הטיפול בג'יוטריף, תרופה הפועלת נגד המוטציה EGFR שהתגלתה במסגרת הבדיקה של Cancer Hope, ניתן למשפחה בחינם במסגרת סל הבריאות. בניגוד לטיפול כימותרפי, הטיפול בג'יוטריף עבור חולים בסרטן ריאה גרורתי ניתן באמצעות בליעת התרופה, ולכן אינו מצריך התחברות לאינפוזיה והגעה לבית החולים במהלך הטיפולים.

הגושים קטנו, גדעון חזר לעבוד

את ההשפעה של הטיפול באפטיניב הרגיש גדעון כבר תוך זמן קצר: הכאבים שלא נשלטו גם באמצעות משככי כאבים חזקים הוקלו עד לנקודה שבה הוא כלל לא נדרש היום למשככי כאבים. בנוסף, גדעון מרגיש חזק יותר, עלה 15 קילוגרם בחזרה והוא אף שב לעבוד.

את ההרגשה של גדעון על שיפור גדול חיזקו גם תוצאות בדיקות ה-CT שהוא ביצע בחודש ינואר, 5 חודשים אחרי האבחון. בפענוח ה-CT, אותו חלקה המשפחה איתנו, ושעליו חתומה מנהלת מחלקת רדיולוגיה מבית חולים מוביל, ניתן להתרשם משיפור גדול במצב הגידול והגרורות:
"הגוש בריאה קטן לעומת הבדיקה הקודמת, הגוש בחזה קטן במידה משמעותית, הממצאים בכבד בשיפור ניכר, הנגעים בכליות פחתו."

כל אלה, כזכור, למרות שניתנו לגדעון לא יותר מ-6 חודשי חיים, באבחנה הראשונה של האונקולוג.

imageedit_5_3434380654
"הגוש בריאה קטן לעומת הבדיקה הקודמת, הגוש בחזה קטן במידה משמעותית, הממצאים בכבד בשיפור ניכר, הנגעים בכליות פחתו."

חשוב לזכור שגם טיפול ביולוגי הוא קרב מתמשך שזקוק לליווי צמוד

למרות היתרונות של הטיפול הביולוגי, מזכירה כוכב שגם לטיפולים ביולוגיים יש 'תוקף' ולא סביר שהתוצאות המדהימות שגדעון חווה הן קבועות. זאת מכיוון שהתאים הסרטניים יכולים לסגל לעצמם תכונות שיאפשרו להם להתחמק מהטיפול. "גם במקרה כזה אנחנו לא נשארים חסרי אונים. אנחנו יודעים לבצע בדיקות מתקדמות כדי לאתר את מנגנוני ההתחמקות של הגידול, כך שהאונקולוג יוכל לספק למשפחה תרופה נגד המנגנון. זו הסיבה שאנחנו ממשיכים ללוות את המשפחות והמטופלים, גם אחרי שהבדיקה שלנו אפשרה להם למצוא טיפול ביולוגי שמתאים להם".
בהזדמנות זאת אנו ממליצים לכם לבקר בקבוצת "סרטן ריאות לביאות ואריות" – קבוצה חדשה שמספקת תמיכה מקצועית וחברית למתמודדים עם המחלה.

יותר מטיפול תרופתי, הזדמנות לדבר על האסטרטגיה הגדולה בסביבה בטוחה ותומכת

גליה כוכב, שפגשה וייעצה למאות חולי סרטן מספרת גם על החשיבות של הקשר האישי עם המשפחות: "עומס המשימות שמוטל על החולים והמשפחות במהלך ההתמודדות הוא עצום, הרבה פעמים אין להן זמן לשבת במשך שעה ולדבר על האסטרטגיה הרחבה להתמודדות עם המחלה. המפגשים עם הרופא גם הם עמוסים, מבחינת זמן, מידע ומשאבים נפשיים ולכן גם שם התהליך הזה לא קורה.

"כשאני נפגשת ליעוץ עם המשפחות, זאת הזדמנות יקרה מפז לעשות דיון אמיתי על 'מה עושים מכאן', אני שמחה ש-Cancer Hope היא מקום שיכול לאפשר להן את המרחב הבטוח, המדעי והמושכל הזה", גליה מספרת.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
חברה רצינית ביותר, אנשים מקצועיים שכל מהותם זה באמת לעזור. חייבת לציין את הטיפול המסור והמהיר שלהם.. בהצלחה לכל החולים.
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
ממליצה בחום רב! החברה מבצעת בדיקות ריצוף מולקולרי עמוק ובדיקות ביופסיה נוזלית ברמה הגבוהה ביותר ובזמן המהיר ביותר.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן