אונקולוגיה מותאמת אישית

מהי בדיקת ביופסיה נוזלית?

ביופסיה נוזלית היא אחת ההתפתחויות החשובות ביותר בתחום הסרטן, שמאפשרת לזהות בצורה מדוייקת את המוטציות הגנטיות בגידול של המטופל, להתאים לו טיפול תרופתי באופן אישי וכל זאת ללא צורך בביופסיה פולשנית. 

ביופסיה נוזלית – כל מה שצריך זה דגימת דם "חכמה".
אחות מוסמכת תגיע לבית המטופל, והתוצאות – תוך שבועיים!

לבדיקה מספר יתרונות שהופכים אותה לאחד הכלים החזקים והיעילים ביותר בדרך להתאמה אישית של הטיפול התרופתי, כאשר את חלק מהיתרונות אפשר למצוא רק בבדיקות של קנסר הופ לדוגמא- התאמה לאימונותרפיה וקיטרודה, מעקב אחר יעילות הטיפול וזיהוי מוקדם של חזרת המחלה.

ריצוף גנטי עמוק של גנים בעלי משמעות טיפולית, זו טכנולוגיה חדשנית שמטרתה לזהות מוטציות גנטיות ב-DNA של תאי הגידול הסרטני. אבל כדי לעזור למטופל, לא מספיק רק למצוא מוטציה גנטית, אלא צריך למצוא מוטציה כזו שכנגדה קיימת תרופה ביולוגית ממוקדת מטרה. 

לכן, כשעושים בדיקה גנומית לאיתור מוטציות בגידול הסרטני, חשוב לוודא שבמידה וימצאו מוטציות גנטיות, נדע גם לטפל בהן.

כמו כן, ב-DNA של תא סרטני יכולות להיות הרבה מוטציות. אפילו לאנשים בריאים יש תאים (בריאים) שעוברים תהליך של מוטציה. כלומר, יש המון סוגי מוטציות גנטיות, ולא לכולן יש טיפול תרופתי מתאים. לכן, צריך לחפש את המוטציות המיוחדות שעבורם, גם נדע לתת טיפול בהתאם. או במילים אחרות לחפש מוטציות בעלי משמעות טיפולית.

לצורך התאמה לטיפולים המתקדמים של אימונותרפיה וקיטרודה, יש לבדוק מדדים כגון MSI וחלבון PDL-1.

רק בבדיקות של Cancer Hope ניתו לבדוק PDL-1 באמצעות ביופסיה נוזלית, ולקבל תשובה לנוכחות של חלבון PDL-1 המהווה מדד להתאמת החולה לאימונתרפיה.

חולי סרטן המקבלים טיפול תרופתי, לרוב יעברו בדיקת הדמיה בתום תקופת הטיפולים. המטרה של בדיקת ההדמיה היא לקבוע מה הייתה ההשפעה של הטיפול התרופתי על הגידול. 

לעומת זאת, עם בדיקות הביופסיה הנוזלית של קנסר הופ, ניתן לבדוק את השפעת הטיפול לכל אורכו. כלומר, כבר במהלך תקופת הטיפול להבין את התועלת שלו ולשנות את אסטרטגיית הטיפול במידת הצורך. 

זה מתאפשר הודות ליכולת הבדיקה לאתר שברי DNA או תאי גידול חיים בזרם הדם, אפילו בכמויות מאוד קטנות, וגם הודות לעובדה שהביופסיה הנוזלית היא קלה לביצוע ולא חודרנית. 

חזרת מחלה בגידולים סרטניים היא תופעה שכיחה, והאפשרות לזהות חזרת מחלה בשלב מוקדם ככל שניתן היא המפתח לטיפול יעיל ולעצירת התפתחות המחלה.

בבדיקת דם המאתרת שברי DNA או תאי גידול חיים CTC, ניתן לזהות חזרת מחלה מוקדם יותר מכל טכנולוגיות ההדמיה השונות (דוגמת -PET CT  או MRI) שמזהות חזרת מחלה רק לאחר שהתפתח גידול מוצק בגודל מינימלי.
באמצעות בדיקת דם ניתן  להקדים תרופה למכה ולעצור את התעוררות המחלה בשלב המוקדם ביותר.

חולים שקיבלו טיפול בעבר וחוששים מחזרת מחלה יכולים להעזר בביופסיה הנוזלית של קנסר הופ. 
בדיקת ביופסיה נוזלית ניתן לעשות לעיתים תכופות, היא לא פולשנית ולא מצריכה אשפוז, ממש כמו דגימת דם פשוטה שכולנו עושים בקופת החולים.

המעקב התדיר מאפשר לדעת אם יש תהליך של חזרת מחלה, לעיתים גם כשמדובר כבר בימים הראשונים של חזרתה. הזיהוי המוקדם מאפשר להתחיל טיפול מהיר, ויעיל לפני התקדמות המחלה ומונע אובדן זמן יקר.

גידולים סרטניים מטבעם משתנים לעיתים תכופות, ומשנים מהר מאוד את המאפיינים הביולוגיים שלהם. כך ניתן לפגוש במקרים בהם חולי סרטן יקבלו תרופה שתהיה יעילה עבורם לתקופה ולאחריה כבר לא, הסיבה לכך היא שישנם חולים שמפתחים עמידות לתרופה ותוך זמן קצר נראה הפסקת השפעה של הטיפול על הגידול. במצבים הללו יש צורך לשנות את הטיפול שהחולה מקבל.

ביופסיה נוזלית, מספקת תמונה עדכנית של הגידול, כלומר היא מראה את מצב הגידול ברגע לקיחת הדגימה. כך, גם חולים שנמצאים אחרי טיפול תרופתי ממושך, יכולים לדעת אם נוצרה עמידות לטיפול מסויים והאם יש התאמה לטיפולים נוספים (חלבוןPDL-1 קביעת התאמה לאימונותרפיה).

מכיוון שביופסיה נוזלית היא בדיקת דם פשוטה שלא מערבת הליך כירורגי, קלה לביצוע ולא מצריכה אישפוז, ניתן לבצע אותה לעיתים תכופות ולקבל את התשובות תוך כשבוע כדי שיהיה מעקב רציף אחר התפתחות הגידול ולאתר מראש טיפול יעיל כנגדו. הפשטות שהבדיקה נעשית מקלה על החולים שגם ככה עלולים להימצא במצב פיזי ונפשי לא פשוט.

ביופסיה נוזלית, מספקת תמונה עדכנית של הגידול. כלומר, היא מראה לנו את מצב הגידול ברגע לקיחת הדגימה. כך, גם חולים שהם אחרי טיפול תרופתי ממושך, יכולים לדעת אם תאי הסרטן שלהם השתנו, ואם הם עמידים לטיפול מסויים או לא. 

 

באמצעות בדיקה מוקדמת במעבדה, ניתן לזהות מראש אלו תרופות, ביולוגיות או אימונותרפיה הן בעלות השפעה מקסימלית על תאי הגידול האישיים, וכך להשיג טיפול מדוייק ויעיל יותר. פחות כימותרפיה, פחות תופעות לוואי, מבלי לבזבז זמן יקר.
ביופסיה נוזלית

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם:

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

ביופסיה נוזלית - תחליף לביופסיה

כאשר יש גידול סרטני, שברי DNA מהגידול (CtDNA) מגיעים לזרם הדם. אותם שברים מכילים חומר גנטי הזהה לזה של הגידול הסרטני. כלומר, אותם מאפיינים ביולוגים וגנטיים המצויים בתאי הסרטן, מצויים גם בשברי ה-DNA שעברו לזרם הדם.

וכאן נכנסת לתמונה הביופסיה הנוזלית: ביופסיה נוזלית היא מעין דגימת דם חכמה, ובדיוק כמו שבקופת חולים אוספים את דגימת הדם למבחנה, כך גם בביופסיה נוזלית. רק שבמקרה של ביופסיה נוזלית, לתוך המבחנה נאספים לא רק תאים וחומרים אחרים מזרם הדם, אלא גם אותם שברי DNA מהגידול.

כשהביופסיה הנוזלית מגיעה למעבדה, שברי ה-DNA מופרדים מיתר החומרים בדם ועוברים תהליך של ריצוף גנטי לאיתור מוטציות גנטיות. בגלל ששברי ה-DNA מכילים את אותו החומר הגנטי כמו זה של הגידול הסרטני, מוטציות גנטיות שימצאו בבדיקה יהיו קיימות גם בגידול הסרטני עצמו. לכן זיהוי המוטציות הגנטיות זה החלק המורכב והחשוב ביותר בתהליך. הוא זה שמאפשר לנו להבין אילו תרופות יהיו היעילות ביותר עבור החולה באופן אישי.

היחידה שגם בודקת התאמה לאימונותרפיה וקיטרודה

כדי לדעת אם לחולה סרטן יהיה יעיל לקבל תרופה מסוג אימונותרפיה דוגמת קיטרודה, אופדיבו או יירבוי, ניתן לבדוק מספר מדדים. אך המדד המוכר ביותר הוא: נוכחות חלבון PDL1. הבעיה היא, שרוב בדיקות הביופסיה הנוזלית לא יכולות לבדוק נוכחות חלבון, כי כדי לבדוק את הנוכחות של החלבון חייבים לבדוק גם ברמת ה-RNA ולא רק על שברי DNA. 

כדי לפתור את הבעיתיות הזו, אנו מקפידים שהבדיקות שלנו יהיו מקיפות, ויכללו בדיקות ברמת ה-RNA כדי לתת מענה מקיף להתאמה לאימונותרפיה.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
חברה רצינית ביותר, אנשים מקצועיים שכל מהותם זה באמת לעזור. חייבת לציין את הטיפול המסור והמהיר שלהם.. בהצלחה לכל החולים.
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
ממליצה בחום רב! החברה מבצעת בדיקות ריצוף מולקולרי עמוק ובדיקות ביופסיה נוזלית ברמה הגבוהה ביותר ובזמן המהיר ביותר.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מתי לעשות ביופסיה נוזלית?

הביופסיה הנוזלית נותנת מענה למקרים הבאים:

הביופסיה הנוזלית זמינה ונגישה מאוד – ממש כמו בדיקת דם פשוטה – ולכן מאפשרת מעקב תדיר ולאורך זמן. בבדיקה נעשה ריצוף של חלקי ה- DNA המצויים בזרם של החולה, לזיהוי המוטציות הגנטיות בגידול. בהתאם למוטציות שימצאו בבדיקה, ניתן לקבוע אילו טיפולים תרופתיים יהיו יעילים עבור החולה באופן אישי.

"כל מה שצריך זה בדיקת דם חכמה - כדי לעצור את התעוררת המחלה בשלב מוקדם יותר"

מטופלים מספרים - בדיקת ביופסיה נוזלית

ביופסיה נוזלית - טיפול תרופתי מותאם אישית ללא הצורך בביופסיה

הבדיקה תבוצע במעבדה בארה"ב מאושרת CAP ו-CLIA, תוי התקן הנדרשים ע"י ה-FDA, המעבדה בעלת ניסיון מקצועי רב ומומחים בעלי שם עולמי בתחום האונקולוגיה, וכן זכתה במענקים והכרה מגופי הממשל האמריקאי.

קבלת תוצאות תוך כשבוע מהגעת הדגימה למעבדה.

בדיקה מקיפה ביותר הבוחנת כ-3,000 שינויים גנומיים בגידול, ומשלבת ריצוף גנטי עמוק לאיתור מוטציות ב-DNA וב-RNA של תאי הגידול.

בדיקת המדדים MSI ו-PDL-1 לבחינת התאמה לטיפולי אימונותרפיה.

נבדקים כל הגנים, על פי ההנחיות המוסמכות של ה- NCCN Guidelines האמריקאי, כולל: Amplifications, SNVs, Insertions, Deletions, Translocations.

בדיקה פרקטית המתמקדת בגנים בעלי משמעות להחלטות טיפוליות, בהתאם לסוג הגידול ותרופות מאושרות FDA.

בדיקה על דגימת דם מספקת תמונה עדכנית ובזמן אמיתי על כל אוכלוסיות תאי הגידול, כולל מוטציות חדשות שהתפתחו במהלך הטיפולים.

להפקת מקסימום ממצאים בעלי משמעות, באמצעות דגימת דם בנפח של מבחנה בודדת (יכולת הפקת ctDNA מהדגימה גבוהה פי 100 בהשוואה לבדיקות סטדנדרטיות).

איתור בזרם הדם שברי דנ"א (ctDNA) לצורך מעקב אחר יעילות הטיפול או איתור מוקדם של חזרת מחלה.

ניתן לבצע בדיקת מוטציות בודדות, כגון NRAS, KRAS, MSI, NTRK, PDL-1, ALK , ROS1 .

נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

בדיקות מומלצות עבורך:

אימונותרפיה מתאימה רק לשליש מחולי הסרטן

בדיקת רגישות: שאלות ותשובות

בדיקת רגישות – שאלות ותשובות למה לבצע בדיקה להתאמת הטיפול בסרטן? בדיקה להתאמת הטיפול היא כלי להשגת הטיפול התרופתי היעיל

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן