אונקולוגיה מותאמת אישית
ריפוי סרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

רוב התרופות שמפותחות היום למלחמה בסרטן שייכות לקבוצות מתקדמות של טיפולים: בעיקר טיפולים ביולוגיים וטיפולים אימונותרפיים, וכבר היום ניתן לבחור בהן למלחמה בחלק מהמחלות.
הכירו את סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

כ-30,000 ישראלים מדי שנה מתבשרים שהם חולים במחלה סרטנית. לחולים אלה יוצעו מספר אפשרויות טיפוליות שיכולות לכלול: כריתה ניתוחית, הקרנות, טיפולים כימותרפיים וטיפולים מתקדמים אחרים כגון טיפולים ביולוגיים וטיפולים אימונותרפיים.

הטיפולים האימונתרפיים (דוגמת קיטרודה ואופדיבו) ניתנים כבר היום במסגרת סל הבריאות למגוון רחב של גידולים דוגמת סרטן ריאות, שד, קיבה, לבלב, רחם, שחלות ועוד. אבל ברובם, הטיפול ניתן כקו טיפול מתקדם. 

חשוב לציין עוד בהתחלה, ריפוי מלא ממחלת הסרטן מאוד נדיר, פרט למקרים של מלנומה (סרטן העור) ובמקרים שהמחלה מתגלה בשלבים מאוד מוקדמים. אבל זה לא אומר שאין טיפולים יעילים שיכולים להוביל לנסיגה משמעותית של הגידול ולעיתים גם להפוך את המחלה לכרונית.

סוג הטיפול הנפוץ והיעיל ביותר למלחמה ברוב סוגי הסרטן בשלבים הראשונים הוא ניתוח אך ככל שהמחלה תאובחן בשלב מתקדם יותר כך סביר שלחולה יוצע גם טיפול כימותרפי.

הטיפולים הכימותרפיים היו 'סוסי העבודה' של רופאי הסרטן ב-50 השנים האחרונות. עם זאת, בעשורים האחרונים מוחלפים חלק מהטיפולים הכימותרפיים בתרופות מתקדמות כגון אימונותרפיה וטיפולים ביולוגיים.

למעשה, כ-90% מכלל התרופות שנחקרות היום לטיפול בסרטן בשלבים מתקדמים הן תרופות ביולוגיות או טיפולים אימונותרפיים, ולא כימותרפיות. כמה מהתרופות האלה כבר השלימו את שלבי הפיתוח ונכנסו לשימוש רחב  כך שהן הצליחו להחליף את הכימותרפיות עבור חלק מחולי הסרטן.

 
imageedit_12_3638250045
חולים מתאימים יכולים לקבל טיפולים אלה בחינם עוד לפני אישורם המסחרי הסופי באמצעות ניסויים קליניים שנערכים בישראל וברחבי העולם.


כימותרפיות- למה להחליף תרופות וותיקות ומוכרות?

טיפול רחב לסרטן באמצעות כימותרפיות החל כבר בשנות ה-50 של המאה ה-20. הניסיון הרחב שנצבר מאז תועל להתאמה מיטבית של הכימותרפיות הקיימות ולפיתוחן של כימותרפיות חדשות.

טווח היעילות של כימותרפיות הוא רחב וקשור בעיקר לסוג הסרטן ולשלב גילויו. כימותרפיות מסוימות מאריכות בממוצע את תוחלת החיים בחודשים ספורים וכימותרפיות אחרות יכולות אף להביא לריפוי של המחלה.

עם זאת, רוב הכימותרפיות, יעילות ולא יעילות כאחד, מתאפיינות בתופעות לוואי שפוגעות באיכות החיים ובמקרי קיצון יכולות לגרום גם למצבים מסכני חיים. במחקר שפורסם בסוף שנת 2017 ושסקר חולי סרטן שד, סרטן ריאות וסרטן מעי גס שקיבלו טיפולים כימותרפיים עלה ש-86% מהחולים דיווחו על תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול הכימותרפי. 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר היו עייפות (85% מהמטופלים), שלשולים (74%) ועצירות (74%). כרבע מהחולים דיווחו על תופעות לוואי בדרגה גבוהה שיכולות להביא לסיכון חיים.

חשוב לציין שגם התרופות מהקבוצות החדשות גורמות לתופעות לוואי כלל גופיות, אך הן נוטות לעשות זאת לעיתים נדירות יותר, גם עבור תופעות לוואי מסכנות חיים.

imageedit_8_9872771177
מבחינה כלכלית, טיפול באימונותרפיה לאורך שנה או לאורך סבב טיפול יכול להעלות פי 5 או יותר מטיפול בכימותרפיה בתקופה מקבילה. למעשה, טיפול לאורך שנה באימונותרפיה עולה בד"כ יותר מ-100,000 דולר. זו סיבה נוספת שהמדינה, לה תקציב מוגבל לסבסוד תרופות, שוקלת בכובד ראש לפני שהיא משלבת אימונותרפיות כקווי טיפול ראשונים לסרטן.


תרופות ביולוגיות ואימונותרפיות- ממציאות מחדש את הטיפול התרופתי בסרטן מתקדם

הסיבה העיקרית לתופעות הלוואי הקשות של התרופות הכימותרפיות היא העובדה שהן לא פועלות באופן ממוקד רק נגד התאים הסרטניים.

זאת מכיוון שתרופות כימותרפיות פוגעות בתאים סרטניים על ידי פגיעה בתהליכי החלוקה של התאים. מכיוון שיש בגופנו גם תאים בריאים רבים שמתחלקים באופן מהיר, גם תאים בריאים אלה נפגעים בטיפול.

עובדות אלה הביאו את עולם הרפואה לפתח תרופות יעילות, ממוקדות ובטוחות יותר. 2 הקבוצות האחרונות של הטיפולים התרופתיים לסרטן- הטיפולים הביולוגיים והטיפולים האימונותרפיים, הם כאלה. מטרתם לרתום מנגנוני הגנה שקיימים בגוף כדי לתקוף תאים סרטניים, תוך צמצום הפגיעה בתאים הבריאים וצמצום תופעות הלוואי.

על אף שפיתוחן העצים של מרבית התרופות הביולוגיות והאימונותרפיות החל רק בתחילת שנות ה-2000, כבר היום ניתן למצוא טיפולים ביולוגיים ואימונותרפיים שעברו את כל שלבי הבדיקות, אושרו לשימוש ואף הוכנסו לסל התרופות, כך שהן מסובסדות על ידי המדינה.

מכיוון שהליך הפיתוח של תרופה ביולוגית או אימונותרפית מוערך ב-10 שנים, הכניסה המשמעותית של תרופות אלה לחיינו עוד לפנינו. עם זאת, חולים מתאימים יכולים לקבל טיפולים אלה בחינם עוד לפני אישורם המסחרי הסופי באמצעות ניסויים קליניים שנערכים בישראל וברחבי העולם.

טיפול בסרטן לא כימותרפיה
כבר היום המדינה מסבסדת טיפול בתרופות אימונותרפיות וביולוגיות מתקדמות עבור חולי סרטן ראש צוואר, סרטן של דרכי השתן, סרטן מעי גס ורקטום, סרטן מרה, סרטן ושט, סרטן קיבה, סרטן שד וסוגי סרטן רבים אחרים.


סרטן העור וסרטן ריאה- דוגמאות לניצחון האימונותרפיה על הכימותרפיה

כבר היום המדינה מסבסדת טיפול בתרופות אימונותרפיות וביולוגיות מתקדמות עבור חולי סרטן ראש צוואר, סרטן של דרכי השתן, סרטן מעי גס ורקטום, סרטן מרה, סרטן ושט, סרטן קיבה, סרטן שד וסוגי סרטן רבים אחרים. עם זאת, עבור מרבית המחלות, טיפולים אלה ניתנים רק לאחר כישלון של קווי טיפול קודמים.

על אף זאת, קיימות כבר עכשיו מחלות בהן ניתן לקבל טיפול אימונותרפי בלי לקבל קודם טיפול כימותרפי בסבסוד המדינה.

בסרטן ריאה מפושט מסוג תאים לא קטנים (Non Small Cell Lung Caner או -NSCLC) למשל, יכולים חולים שלהם גידול עם מאפיינים תאיים מסוימים, לקבל טיפול אימונותרפי בקיטרודה כקו טיפול ראשון.

חולים אלה צריכים לעבור בדיקה שתעריך את יעילותה הצפויה של המחלה, על ידי בדיקת המצאות הקולטן שכנגדו עובדת התרופה. 

גם בסרטן עור מסוג מלנומה גרורתית, ניתן כבר היום לטפל באמצעות קיטרודה גם בלי לעבור טיפולים קודמים בטיפולים כימותרפיים בסבסוד המדינה. 

טיפול בלי כימותרפיה
מבחינה כלכלית, טיפול באימונותרפיה לאורך שנה או לאורך סבב טיפול יכול להעלות פי 5 או יותר מטיפול בכימותרפיה בתקופה מקבילה. למעשה, טיפול לאורך שנה באימונותרפיה עולה בד"כ יותר מ-100,000 דולר. זו סיבה נוספת שהמדינה, לה תקציב מוגבל לסבסוד תרופות, שוקלת בכובד ראש לפני שהיא משלבת אימונותרפיות כקווי טיפול ראשונים לסרטן.


מדוע מגבילים את השימוש באימונותרפיות רק לחולים במצב מתקדם? 

ראשית, חולים שמחלתם במצב מוקדם שמאפשר כריתה של הגידול, יבצעו לרוב כריתה שלו, הידועה כרסקציה. הסיבה לכך היא שגם לעומת הטיפולים התרופתיים המתקדמים ביותר, מצליחים הניתוחים להביא לתוצאות הטובות ביותר, עם מיעוט יחסי של תופעות הלוואי.

ומה בנוגע לסוגי הסרטן שלא ניתן לנתח? למה לרוב המדינה עדיין לא מסבסדת טיפולים באימונותרפיה בקו ראשון? 

הסיבות לכך הן רפואיות וכלכליות. מכיוון שגם האימונותרפיות לא יכולות להבטיח עצירה של המחלה לאורך זמן, יש היגיון במתן תרופה אחרת, כימותרפית, שתשהה את התקדמות המחלה קודם. רק לאחר שתרופה זו מפסיקה להיות יעילה, חכם יהיה לשלב אימונותרפיה וכך להאריך את הזמן בו המחלה לא מפתחת עמידות לכל הטיפולים התרופתיים. 

עם זאת, יצוין שכעת נבדקים בניסויים קליניים בשלבים שונים טיפולים משולבים בין הקבוצות וחלקם מראים תוצאות מבטיחות. מבחינה כלכלית, טיפול באימונותרפיה לאורך שנה או לאורך סבב טיפול יכול להעלות פי 5 או יותר מטיפול בכימותרפיה בתקופה מקבילה. למעשה, טיפול לאורך שנה באימונותרפיה עולה בד"כ יותר מ-100,000 דולר.

זו סיבה נוספת שהמדינה, לה תקציב מוגבל לסבסוד תרופות, שוקלת בכובד ראש לפני שהיא משלבת אימונותרפיות כקווי טיפול ראשונים לסרטן. חשוב להזכיר כאן שחולים מתאימים יכולים לקבל טיפולים מתקדמים אלה בחינם באמצעות ניסויים קליניים שמתקיימים ברחבי העולם, לרבות בישראל.


ריפוי סרטן ללא כימו
של אחוז 1 להחלמה או מביאים להארכת חיים של כ-3 חודשים. עוד נתון מפתיע שעלה ממחקר אחר הוא שתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים כנראה מפחידות יותר ממה שהן באמת. במחקר אמריקני השוו חולים שקיבלו טיפול כימותרפי ואנשים בריאים שלא קיבלו טיפול זה- הנשאלים הבריאים צפו שתופעות הלוואי של הטיפול יהיו קשות יותר מאלה שהעידו עליהן אלו שחלו וקיבלו את הטיפול.

למרות תופעות הלוואי- רוב הציבור עדיין יסכים לטיפול כימותרפי 

על אף תופעות הלוואי הקשות של הטיפולים הכימותרפיים, מחקרים הדגימו שמרבית הציבור עדיין מציין שהיה מסכים לקבל טיפולים כימותרפיים גם אם הסיכוי להחלמה או להארכת תוחלת החיים היה מזערי.

 

למעשה, מרבית הנשאלים ענו שהיו מסכימים לקבל טיפולים כימותרפיים גם אם הם היו מעניקים להם סיכוי של אחוז 1 להחלמה או מביאים להארכת חיים של כ-3 חודשים.

 

עוד נתון מפתיע שעלה ממחקר אחר הוא שתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים כנראה מפחידות יותר ממה שהן באמת. במחקר אמריקני השוו חולים שקיבלו טיפול כימותרפי ואנשים בריאים שלא קיבלו טיפול זה- הנשאלים הבריאים צפו שתופעות הלוואי של הטיפול יהיו קשות יותר מאלה שהעידו עליהן אלו שחלו וקיבלו את הטיפול. 

 

חשוב במיוחד לציין שמרבית מחקרים אלו נערכו לפני פריצת הטיפולים המתקדמים לחיינו בשנות ה-2000. 

 

לסיכום, על אף שהכימותרפיות היו הטיפול התרופתי הנפוץ ביותר עבור רוב חולי הסרטן בעשורים האחרונים, עוד ועוד כימותרפיות נדחקות מקווי הטיפול המומלצים עבור תרופות מדורות טיפול מתקדמים יותר.

 

בזמן שרוב המחקר התרופתי לסרטן היום מתמקד בתרופות ביולוגיות ואימונותרפיות, נראה שמגמה זו תתעצם בשנים הקרובות. טיפולים מתקדמים אלה כבר ניתן למצוא בסל התרופות עבור חלק מהמחלות בעוד שניתן לקבל את הטיפול בחינם גם באמצעות ניסויים קליניים כאשר החולה עומד ברשימת תנאי הניסוי. 

 
 
 
 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן