איתור תאי גידול חופשיים בדם - בזמן אמת!

בדיקת רגישות – איתור תאי גידול חופשיים בדם היא בדיקה מתקדמת בתחום הסרטן, המבוססת על בדיקת ביופסיה נוזלית, דגימת דם חכמה ופשוטה. זוהי הבדיקה היחידה בתחום שבודקת את ההשפעה בפועל של תרופות אונקולוגיות או חומרים טבעיים על הגידול.

בבדיקת הרגישות מאתרים את תאי הגידול בזרם הדם, ובמעבדה מנסים על תאי הסרטן את התרופות השונות ובודקים איך הן משפיעות על תאי הגידול. כלומר הבדיקה מאפשרת התאמת טיפול תרופתי באופן אישי וכל זאת ללא צורך בביופסיה פולשנית. תוצאות הבדיקה מספקות מידע איכותי וכמותי על הטיפול התרופתי המתאים ביותר עבורכם. הבדיקה מורכבת משילוב של שתי בדיקות יחודיות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי: 1. בדיקת ההשפעה של מעל 110 תרופות אונקולוגיות על הרג תאי הגידול. 2. בדיקה מקיפה לזיהוי פגמים גנטיים. בבדיקה מתבצע מיפוי מקיף של ביטויים גנטיים, המאפשר ניתוח מולקולרי של מאפייני הגידול.

בדיקה להתאמת הטיפול היא כלי להשגת הטיפול התרופתי היעיל ביותר. 
הבדיקה שנעשית על תאי הגידול של המטופל, מתאימה באופן אישי טיפול תרופתי המותאם למאפיינים הביולוגיים של הגידול.

היום הולכת ורווחת ההבנה שחולי סרטן מגיבים באופן שונה לטיפול התרופתי. 
קשה לצפות לאילו תרופות יגיב המטופל, מתוך המגוון הרחב של התרופות האונקולוגיות האפשריות. 

בדיקת איתור תאי גידול חופשיים בדם בזמן אמת, מעבירה את הניסוי והטעיה מהגוף של המטופל למעבדה. 
תוך זמן קצר תיבדק היעילות האישית למגוון רחב של תרופות אונקולוגיות, ובכך נוכל לחסוך תופעות לוואי ובזבוז זמן טיפולי יקר.  

נבדקים כ- 60 חומרים טבעיים אשר מוכרים כיעילים נגד סרטן. בנוסף לחומרים הידועים ניתן להוסיף לבדיקה חומרים נוספים לבקשת המטפל הטבעי. 
בין החומרים שנבדקים ניתן למצוא פטריות מרפא, צמחי מרפא, ויטמינים, שמן קנאביס וכו'.

ניתן לבדוק את השפעת החומרים הטבעיים על תאי הגידול. הבדיקה מציגה בפועל את ההשפעה על הרג תאי הגידול ועיכוב מסלולי הגדילה של הגידול. 

הבדיקה מאפשרת לבנות תוכנית טיפול מאוזנת ולתכנן רוטציות בחומרים הטבעיים כדי למנוע הסתגלות של הגוף וכדי להגביר את אפקטיביות הטיפול.
המטופל מקבל בפועל איזה חומרים טבעיים יעילים כנגד הגידול ואילו חומרים לא יעילים. 

חולי סרטן המקבלים טיפול תרופתי, לרוב יעברו בדיקת הדמיה בתום תקופת הטיפולים. המטרה של בדיקת ההדמיה היא לקבוע מה הייתה ההשפעה של הטיפול התרופתי על הגידול. 

לעומת זאת, עם הבדיקה של קנסר הופ לאיתור תאי גידול חופשיים בדם בזמן אמת, ניתן לבדוק את השפעת הטיפול לכל אורכו. כלומר, כבר במהלך תקופת הטיפול להבין את ההשפעה והיעילות שלו ולשנות את אסטרטגיית הטיפול במידת הצורך. 

זה מתאפשר הודות ליכולת הבדיקה לאתר תאי גידול חיים בזרם הדם, אפילו בכמויות מאוד קטנות, וגם הודות לעובדה שהביופסיה הנוזלית היא קלה לביצוע ולא חודרנית. 

בבדיקת דם המאתרת תאי גידול חופשיים בזמן אמת, ניתן לזהות חזרת מחלה מוקדם יותר מכל טכנולוגיות ההדמיה השונות (דוגמת -PET CT  או MRI) שמזהות חזרת מחלה רק לאחר שהתפתח גידול מוצק בגודל מינימלי.
באמצעות בדיקת דם ניתן  להקדים תרופה למכה ולעצור את התעוררות המחלה בשלב המוקדם ביותר.

חולים שקיבלו טיפול בעבר וחוששים מחזרת מחלה יכולים להעזר בביופסיה הנוזלית של קנסר הופ. 
בדיקת ביופסיה נוזלית ניתן לעשות לעיתים תכופות, היא לא פולשנית ולא מצריכה אשפוז, ממש כמו דגימת דם פשוטה שכולנו עושים בקופת החולים.

המעקב התדיר מאפשר לדעת אם יש תהליך של חזרת מחלה, לעיתים גם כשמדובר כבר בימים הראשונים של חזרתה. הזיהוי המוקדם מאפשר להתחיל טיפול מהיר, ויעיל לפני התקדמות המחלה ומונע אובדן זמן יקר.

גידולים סרטניים מטבעם משתנים לעיתים תכופות, ומשנים מהר מאוד את המאפיינים הביולוגיים שלהם. ניתן לפגוש במקרים רבים בהם חולי סרטן יקבלו טיפול תרופתי שיהיה יעיל עבורם לתקופה מסויימת ולאחריה כבר לא. הסיבה לכך היא שישנם מצבים בהם החולה מפתח עמידות לטיפול ותוך זמן קצר נראה הפסקת השפעה של הטיפול על הגידול ואף ניתן לראות החמרה במקרים מסויימים. 
במצבים כאלו יש לעשות שינוי באסטרטגיית הטיפול ולהחליף את הטיפול התרופתי לטיפול יעיל ומדוייק.

ביופסיה נוזלית לבדיקת תאי גידול חופשיים בזמן אמת , מספקת תמונה עדכנית של הגידול, כלומר היא מראה את מצב הגידול ברגע לקיחת הדגימה. כך, חולים שנמצאים אחרי טיפול תרופתי ממושך, יכולים לדעת אם נוצרה עמידות לטיפול מסויים והאם יש התאמה לטיפולים נוספים.

באמצעות בדיקת הרגישות המוקדמת במעבדה, ניתן לזהות מראש אלו תרופות אונקולוגיות או חומרים טבעיים, הם בעלי השפעה מקסימלית על תאי הגידול האישיים, וכך להשיג טיפול מותאם אישית מדוייק ויעיל יותר. פחות כימותרפיה, פחות תופעות לוואי, מבלי לבזבז זמן יקר.

דורית ראשוני מחברת הספר "הופכת את כל האבנים"

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם:

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מדוע חשוב לבדוק את תאי הגידול החופשיים בזמן אמת?

כאשר יש גידול סרטני, יכולים להשתחרר תאי גידול חופשיים שמגיעים לזרם הדם. אותם תאי גידול מכילים חומר גנטי הזהה לזה של הגידול הסרטני. כלומר, אותם מאפיינים ביולוגים וגנטיים המצויים בתאי הסרטן, מצויים גם בתאי הגידול החופשיים שעברו לזרם הדם.
לכל מאפיין ביולוגי משפיע בצורה שונה על חומרת המחלה ותוצאות הטיפול. 

לתאי הגידול החופשיים בדם יש את המאפיין הביולוגי האלים ביוצר, והם מהווים את הגירסה העדכנית ביותר של הגידול.
שברי הדנ"א מסתובבים בזרם הדם ועלולים להפוך לגרורות, לכן חשוב מאוד לזהות אותם ולהתאים כנגדם טיפול מדוייק ויעיל ככל שניתן.

בדיקת הביופסיה הנוזלית, מזהה את תאי הגידול בשלב מאוד מוקדם, והיא יכולה לספק מידע חיוני על יעילותו של הטיפול הנוכחי ומאפשרת זיהוי מוקדם של חזרה או התקדמות מחלה גרורתית.

"כל מה שצריך זה בדיקת דם חכמה - כדי לעצור את התעוררת המחלה בשלב מוקדם יותר"

דוח תוצאות הבדיקה

הבדיקה מאפשרת לבדוק את השפעתן בפועל של תרופות אונקולוגיות על תאי הגידול. 
דוח תוצאות הבדיקה מציג בצורה פשוטה את היעילות של כל אחת מהתרופות. ככל שרמת ההרג של תאי הגידול גבוהה יותר, כך יעילות התרופה גבוהה יותר.
  – יעילות גבוהה – רמת הרג של מעל 80%
  – יעילות בינונית – רמת הרג של 35-80%
  – יעילות נמוכה – רמת הרג של 0-35%

נמצא כי בכ- 80% מהמקרים נמצאה התאמה שאפשרה מחד בחירה מושכלת של תרופות יעילות באופן אישי ומאידך המנעות מתרופות שאליהן הגידול עמיד. 
היכולת לזהות את שילוב הטיפולים המדוייק והיעיל ביותר עבור המטופל תוביל לתוצאות המיטביות ביותר. בנוסף תוצאות הבדיקה יכולות לעזור להמנע מטיפולים שפוגעים במערכת החיסון ולא יעילים, הגורמים להתשת הגוף ואף יכולים להוביל להחמרה במחלה.

דוח תוצאות של יעילות תרופות שונות על גידול, ניתן לראות שכ- 75% מהתרופות אינן יעילות.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

למי מתאימה בדיקת רגישות לאיתור תאי גידול חופשיים?

בדיקת איתור תאי הדם החופשיים בדם בזמן אמת – היא ממש כמו בדיקת דם פשוטה – ולכן מאפשרת מעקב תדיר ולאורך זמן. 

צוות Cancer Hope - כאן בשבילכם

מטרתנו ב- Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית שיוביל לתוצאות הטובות ביותר.
תהליך ההתאמה של הטיפול התרופתי הוא הרבה מעבר לבדיקת מעבדה סטנדרטית. לאחר שנלמד את התיק הרפואי, נקיים איתכם שיחת יעוץ מקצועי על מהלך המחלה ועל השיקולים והטיפולים המתקדמים שיכולים להיפתח עבורכם, כתוצאה מהבדיקה המתאימה והמקיפה ביותר.
לאחר אישורכם, נפנה לדיון מקצועי עם האונקולוג המטפל כדי לתאם את ההמלצה המיטבית עבורכם.
טיפול מותאם אישית יוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר ויחסוך לכם תופעות לוואי וזמן יקר.

אתם המטופלים חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות.
רק אצלנו תקבלו יעוץ מקצועי ללא עלות לפני בדיקה והסבר מפורט לאחר קבלת התוצאות, על מנת למקסם את יישום הטיפול המתאים. בנוסף, הצוות שלנו יבדוק עבורכם את מקסימום ההחזרים המגיעים לכם מקופות החולים והביטוחים הפרטיים.

שלחו לנו פרטים, במייל info@cancerhope.co.il או בווצאפ ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כיום ניתן לטפל בתרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה, עם פחות תופעות לוואי, בחולות סרטן שד טריפל נגטיב.
נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

בדיקות מומלצות עבורך:

אימונותרפיה מתאימה רק לשליש מחולי הסרטן

בדיקת רגישות: שאלות ותשובות

בדיקת רגישות – שאלות ותשובות למה לבצע בדיקה להתאמת הטיפול בסרטן? בדיקה להתאמת הטיפול היא כלי להשגת הטיפול התרופתי היעיל

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.