אונקולוגיה מותאמת אישית
סרטן לבלב שלב 4

סרטן לבלב גרורתי (שלב 4): המדריך המלא למטופל ולמשפחתו

מעל ל-400 ישראלים מאובחנים מדי שנה בסרטן לבלב גרורתי, הידוע גם כסרטן לבלב בשלב 4. בשלבים המתקדמים של סרטן הלבלב הטיפול הניתוחי מפנה את מקומו לטובת טיפולים תרופתיים מתקדמים שפועלים גם נגד הגידול הראשי וגם נגד גרורותיו. למדו על הטיפול בסרטן לבלב מתקדם נכון לסוף שנת 2018.

סרטן לבלב הוא שם לקבוצת מחלות ממאירות שמקורן בלבלב, איבר מפריש הנמצא בחלק העליון של הבטן.
כ-85% מסרטני הלבלב משתייכים לקבוצת האדנוקרצינומות ומדריך זה יתמקד בסרטנים אלה.
הפרטים במדריך זה מבוססים על סקירות מומחים של הספרות המקצועית העדכנית בעולם נכון ליולי 2018.

מהו סרטן לבלב גרורתי?

התקדמות סרטן לבלב, כמו מחלות ממאירות רבות אחרות, מוגדרת בשלבים בין 1 ל-4. שלבים אלה מסייעים להתאים לכל חולה את הטיפול המתאים לו והם משקפים למעשה את מידת התקדמות המחלה.

ככל שהמחלה מתקדמת יותר ומורכבת יותר לטיפול כך היא מדורגת גבוה יותר. עוד על דירוג סרטן לבלב קראו את המדריך שלנו.
בשלב 4, הגידול הראשי בלבלב כבר שלח גרורות לאיברים מרוחקים מהלבלב. לכן סרטן לבלב בשלב 4 נחשב לסרטן גרורתי.

למה קשה לטפל בסרטן לבלב גרורתי שלב 4?

הטיפול הטוב ביותר עבור סרטן לבלב הוא הסרה ניתוחית של הגידול בלבלב. הסרה של הגידול בלבלב בשלב מוקדם של המחלה יכולה להפחית משמעותית את הסיכוי שהגידול שלח גרורות ולהאריך את תוחלת החיים של החולים ואף להביא לריפוי.

בסרטן לבלב גרורתי, הגידול הראשי כבר שלח גרורות לאיברים מרוחקים, כך שכריתתו של הגידול הראשי לא תסייע למניעת התפשטות המחלה.
לכן, בסרטן לבלב גרורתי לא מבצעים ניתוחים לשם ריפוי המחלה ויש לעבור לטיפולים שמטפלים לא רק בגידול הראשי, אלא גם בגרורותיו.

louis-reed-747388-unsplash
בעוד שלרוב החולים יומלץ לבצע טיפולים כימותרפיים בקווי הטיפול הראשונים, יוכלו המטופלים לבחור גם לבצע בדיקות התאמה לטיפולים ביולוגיים ואימונותרפיים.

מה האפשרויות הטיפוליות בסרטן לבלב מתקדם?

כאמור, בסרטן לבלב גרורתי, הטיפולים התרופתיים מחליפים את הטיפולים הניתוחיים כאמצעים המובילים לשיפור תוחלת החיים. הטיפולים התרופתיים, בניגוד לניתוח, פוגעים בתאים הסרטניים בכל הגוף, הן בגידול הראשי והן בגרורות באיברים מרוחקים מהלבלב.
באופן מסורתי, היוו התרופות הכימותרפיות את הטיפול המרכזי להאטת התקדמות הסרטן בגוף.
עם זאת, בשנים האחרונות הצטרפו אליהן תרופות נוספות כגון תרופות ביולוגיות ואימונותרפיות שהצליחו להראות יעילות ובטיחות בקבוצות מסוימות של חולים. כמו כן, כימותרפיות חדשות נבדקות כל העת כמו גם בשילוב בין מספר סוגי כימותרפיה באותו הטיפול.

בעוד שלרוב החולים יומלץ לבצע טיפולים כימותרפיים בקווי הטיפול הראשונים, יוכלו המטופלים לבחור גם לבצע בדיקות התאמה לטיפולים ביולוגיים ואימונותרפיים. טיפולים אלה נסמכים על תכונות יחודיות בתאי הגידול של חולים מסוימים, כדי לפגוע באופן ספציפי בתאי הסרטן תוך שיפור יעילות הטיפול והפחתת תופעות הלוואי.

כימותרפיה לסרטן לבלב דרגה 4

טיפול כימותרפי הוא הטיפול הבסיסי עבור חולי סרטן לבלב מתקדם, כמו גם עבור סרטנים רבים אחרים שמגיעים למצב מתקדם או גרורתי. תרופות כימותרפיות פוגעות בתהליכים שמשותפים לרוב תאי הגוף, אך עובדים באופן בולט יותר בתאי הסרטן. כך, מצליחות תרופות כימותרפיות להאט את התקדמות המחלה ולהביא באופן משמעותי סטטיסטית ורפואית לתוחלת חיים ארוכה יותר באלו הבוחרים להיות מטופלים בהן.

עם זאת, מכיוון שכימותרפיות אינן עובדות באופן ספציפי על תאי הסרטן, הן נוטות לגרום לנזק גם לתאים בריאים ולגרום לנזקים גופניים שיתבטאו בתופעות לוואי מוכרות ובהן נשירת שיער, שלשולים ופגיעה במערכת החיסון.
על אף שכימותרפיות נוטות לגרום לתופעות לוואי חשוב לזכור שכימותרפיות יכולות להקל גם על תסמיני המחלה במידה משמעותית וכך, סך הכל, לשפר את איכות החיים של המטופלים.

איך בוחרים טיפול כימותרפי בסרטן לבלב?

בחירת התרופות הכימותרפיות משתנה בין חולה לחולה ומושפעת מיכולת החולה לעמוד בתופעות הלוואי של הטיפולים, כמו גם מהעדפותיו האישיות.
למטופלים במצב גופני טוב יומלץ בדרך כלל לבצע טיפולים כימותרפיים שישלבו מספר כימותרפיות. זאת בזמן שמטופלים במצב גופני טוב פחות, יומלצו טיפולים חזקים פחות שמלווים בפחות תופעות לוואי, הכוללים לרוב כימותרפיה יחידה.

מחקרים מעידים שחולים מסוימים הנושאים מוטציות מסוג BRCA1 או BRCA2 יגיבו באופן שונה לכימותרפיות משאר החולים ויפיקו תועלת מיוחדת מכימותרפיות מסוימות (כגון FOLFOX- שילוב של 3 כימותרפיות). מוטציות אלה נפוצות בישראל, בעיקר בקרב אשכנזים, ויכולות להופיע במעל ל-2.5% מהחולים.

כמו כן, בחולי סרטן הנושאים מוטציה מסוג BRCA נמצא שכימותרפיה חדשנית מסוג PARP יכולה להיות יעילה במיוחד בסרטני שד ושחלות. מידע ראשוני מצביע שכימותרפיה חדשנית זו יכולה להביא להישגים דומים גם בסרטן לבלב במטופלים שנושאים את המוטציה BRCA, אך המידע בנוגע ליעילות זו עדיין ראשוני.

תרופות ביולוגיות לסרטן לבלב מתקדם

תרופות ביולוגיות, בניגוד לכימותרפיות, מתוכננות לפגוע באופן מדויק יותר בתאי הגידול. כך, הן מספקות יעילות טיפולית תוך תופעות לוואי מועטות יחסית.

נכון להיום, טיפולים ביולוגיים בסרטן לבלב נמצאים עדיין בשלבי הוכחת יעילות והם מומלצים רק בשילוב עם טיפולים כימותרפיים יחודיים.
טיפולים ביולוגיים שעשו שימוש בתרופות שמכוונות נגד הקולטן EGFR, המבוטא לעיתים תכופות על פני גידולי לבלב, הראו יעילות מסוימת בשילוב עם טיפול כימותרפי, לעומת טיפול כימותרפי בלבד.
אחת מתרופות אלה, erlotinib, אף אושרה בארצות הברית לטיפול בסרטן לבלב גרורתי או מתקדם בשילוב עם הכימותרפיה- gemcitabine הידועה גם כ-Gemzar או גמזר.
תרופה ביולוגית נוספת שנמצאת כיעילה באופן חלקי נגד סרטן לבלב גרורתי היא brvacizumab, או אווסטין (AVASTIN). התרופה, שפועלת נגד מנגנון פיתוח כלי הדם של הגידול, שבא לידי ביטוי בחלבון VEGF, הצליחה להאריך את תוחלת החיים של החולים בצורה צנועה, אך מובהקת סטטיסטית לעומת טיפול בכימותרפיה ובתרופה ביולוגית נוספת.

אימונותרפיה בסרטן לבלב גרורתי

תרופות אימונותרפיות משנות כבר היום את האופן שבו אנחנו מטפלים בסוגי סרטן רבים. במספר רב של סוגי סרטן, קנו לעצמן התרופות האימונותרפיות מקום של כבוד היסטורי ביכולת שלהן להאריך תוחלת חיים ולשפר משמעותית את איכות החיים עם מיעוט של תופעות לוואי.

למרות שאין אף אימונותרפיה שפותחה ישירות עבור סרטן לבלב, נבדקה יעילות של אחת התרופות האימונותרפיות המרכזיות, קיטרודה, גם על חולי סרטן לבלב. במחקרים אלו הודגם שחולי סרטן לבלב שמבטאים תכונות מסוימות בתאי הגידול שלהם, יוכלו להפיק תועלת מיוחדת מהטיפול.

מטופלים שהתאים הסרטניים שלהם מבטאים תכונות ביולוגיות מסוימות, כגון עומס מוטציות גבוה (MSI-H) או פגם במנגנון תיקון בשם dMMR נוטים להפיק תועלת גדולה יותר מאימונותרפיה, במיוחד כזו הפוגעת בחלבון PD-1.
תרופה מפורסמת שכבר אושרה לטיפול בחולי סרטן לבלב בעלי מאפיינים אלה היא קיטרודה (pembrolizumab) . התרופה אושרה על ידי מנהל התרופות האמריקני, ה-FDA, עבור כל סוגי הסרטן שמבטאים את התכונות הביולוגיות האלה, לרבות סרטן לבלב.

martin-brosy-758535-unsplash
המפתח להתאמת טיפול יעיל לסרטן לבלב גרורתי, יותר בין אם הוא כימותרפי, ביולוגי או אימונולוגי עובר בבדיקת התאמה לטיפול

המפתח להתאמת הטיפול - בדיקות מתקדמות?

כאמור, המפתח להתאמת טיפול יעיל לסרטן לבלב גרורתי, יותר בין אם הוא כימותרפי, ביולוגי או אימונולוגי עובר בבדיקת התאמה לטיפול. הבדיקות נערכות לרוב על תאים שהוצאו מהגידול באמצעות ביופסיה. בדיקות מתקדמות אלה, הנערכות לרוב במעבדות בחו"ל, יוכלו לאתר מוטציות ומרכיבים שונים בתאי הגידול שיסייעו להכווין את המטופלים למשטר הטיפולים היעיל ביותר עבור מצבם הייחודי.
כאמור, בין הבדיקות החשובות שיוכלו לספק מידע בנוגע ליעילות הטיפולים האימונותרפיים הן הבדיקות לעומס מוטציות ולפגם במנגנון התיקון dMMR.

ניסויים קליניים בסרטן לבלב שלב 4

ניסויים קליניים בסרטן לבלב הם לרוב טיפולים בתרופות חדשניות שטרם אושרו להפצה מסחרית אך עלו כבטוחים וכיעילים בשלבי בדיקה מעבדתיים שונים.
המחקרים הקליניים מתבצעים בדרך כלל ברמת בית החולים ובמצבים של סרטן לבלב גרורתי, ממליצים גופים קליניים להצטרף אליהם, כדי לזכות בטיפול חדשני בהקדם, עוד לפני הליכי האישור הבירוקרטיים של התרופות.
ההצטרפות לניסויים אינה כרוכה בתשלום, גם אם התרופות המסופקות במהלכן יקרות מאוד.
עם זאת, לא כל חולי סרטן הלבלב בשלב מתקדם יוכלו להשתתף במחקרים, מכיוון שלכל מחקר תנאי קבלה יחודיים להבטחת אמינות מירבית של המידע הנאסף בו.
חשוב שתדע שבמסגרת כל ניסוי קליני תוכל לפרוש בכל שלב ולעבור לטיפול המקובל מיד שתבקש לעשות כן.

מה הן תופעות הלוואי לטיפול בסרטן לבלב מתקדם?

תופעות הלוואי הנובעות מהטיפול בסרטן לבלב גרורתי אינן שונות במידה משמעותית מתופעות הלוואי הנובעות מטיפול בכל סרטן גרורתי אחר. עם זאת, סרטן לבלב, כמחלה, יכול להביא לתופעות לוואי יחודיות ובהן צהבת חסימתית, דיכאון, כאב בטן או גב, אבדן במשקל ותיאבון ירוד, סוכרת או בעיות קרישה.
תופעות הלוואי הנגרמות מטיפול בסרטן לבלב משתנות בין טיפול לטיפול ונגזרות גם מעצימות הטיפולים, המתבטאת במינון התרופות, למשל.
חשוב לזכור שמטופלים שונים מגיבים שונה לטיפולים ויתכן שחולים מסוימים ירגישו רק חלק מתופעות הלוואי בזמן שאחרים ירגישו אחרות. תופעות לוואי נפוצות של אחת הכימותרפיות הנפוצות בהן נעשה שימוש בסרטן לבלב (גמציטבין) כוללות: תסמיני שפעת, חום, עייפות, בחילות, הקאות, ירידה בתיאבון וספירות דם נמוכות.
משטר כימותרפי נוסף בו נעשה שימוש בסרטן לבלב בשלב 4 הוא FOLFOX, טיפול תרופתי זה נוטה לגרום לנשירת שיער, כאב ידיים ורגליים, פריחה, שלשולים, עצירות, בחילות והקאות וצרבת.

לתרופות ביולוגיות ואימונולוגיות, על אף שהן ממוקדות יותר לתאי הסרטן, גם יש תופעות לוואי. תופעות אלה יכולות להיות דומות במקצת לתופעות הלוואי של כימותרפיה (הרגשה דמוית שפעת, שלשולים ופריחה למשל), אך הן נוטות להופיע בפחות חולים ובמידה חמורה פחות מתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים.

מרקרים להתקדמות סרטן לבלב מתקדם

קיימות מספר דרכים לנטר את התקדמות המחלה ויעילות הטיפול בסרטן לבלב בשלב 4. בין הסמנים האובייקטיבים המובילים שמעידים על התגובה לטיפול נמצא הנוגדן CA 19-9. ירידה בכמויות הנוגדן בדם המטופל לאחר הטיפול קושרה במספר מחקרים להארכת תוחלת החיים הצפויה, כך שירידה משמעותית יותר משמעה תגובה טובה וארוכה יותר לטיפול. עם זאת, כ-15% מהמטופלים מפגינים תכונה מיוחדת של הדם שמונעת מהסמן להיות אמצעי מעקב יעיל עבורם.

במחקר שבחן מעל ל-10,000 חולי סרטן לבלב מתקדם וגרורתי נמצא שהזמן שחלף ללא התקדמות המחלה לאחר הטיפול הוא הגורם שיכול לחזות באופן הטוב ביותר את תוחלת החיים של המטופלים.

סיכום: הטיפול בסרטן לבלב שלב 4

הטיפול בסרטן לבלב גרורתי מתמקד בפעילות תרופתית נגד הגידול הראשי וגרורותיו, הגלויות והסמויות. קבוצות הטיפול העיקריות בהן נעשה שימוש בטיפול בסרטן לבלב בדרגה 4 הן התרופות הכימותרפיות, כאשר בשנים האחרונות מצטרפות אליהן גם תרופות ביולוגיות ותרופות אימונולוגיות שכבר אושרו לשימוש בארה"ב. האמצעי הטוב ביותר להתאמת הטיפול הכימותרפי, הביולוגי והאימוני, הוא ככל הנראה באמצעות בדיקות מעבדה מתקדמות שנעשות על תאי הגידול. זאת לצד בדיקה לנשאות המוטציה BRCA, שיכולה לשנות את אופן תגובת החולים לכימותרפיה. בנוסף לטיפולים תרופתיים להאטת התקדמות המחלה, קיימים מגוון של פתרונות תומכים ומשלימים להקלה על תסמיני המחלה ולשיפור איכות חיי החולים.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן