אונקולוגיה מותאמת אישית
Anatomy,Of,Pancreas.,3d,Illustration

סרטן הלבלב סיכויי ההחלמה - כל המידע על הסיכויים להבריא מהמחלה

סרטן לבלב היא מחלה מורכבת לטיפול, בה מאובחנים כ-800 ישראלים בשנה. בעוד שניתוח יכול להביא להחלמה, המחלה מאובחנת בשלבים מתקדמים כאשר יש צורך גם בטיפול תרופתי על-מנת להשיג שליטה במחלה. כיום עולם הרפואה יודע להציע טיפולים מתקדמים, שעשויים להיטיב גם עם המטופלים הנמצאים בשלביה המתקדמים של המחלה, זאת באמצעות התאמה אישית של הטיפול למטופל. 

מהו סרטן הלבלב?

הלבלב הוא איבר הממוקם בבטן השמאלית, מאחורי הקיבה. הלבלב הוא איבר מאורך, אשר את מבנהו מחלקים לראש, גוף וזנב. תפקידו של הלבלב הוא הפרשת אנזימי עיכול וייצור הורמונים, ביניהם אינסולין שאחראי על מאזן הסוכר בגוף. קיימים מספר סוגי סרטן בלבלב, כאשר הנפוץ מבניהם, המהווה כ-90% מכלל המקרים, נקרא Adenocarcinoma, ומקורו בתאי הצינוריות שבלבלב, אשר תפקידם הוא הזרמת אנזימי העיכול אל מערכת העיכול. לרוב הגידולים ממוקמים באזור ראש הלבלב, הנמצא בסמוך לתריסריון.

במהלך התפתחות המחלה, התאים הסרטניים מתחלקים באופן חסר שליטה ומפריעים לתפקוד הלבלב. בנוסף, הם דוחקים את האיברים הסמוכים להם, דבר אשר עשוי לפגוע בתפקודם של איברים אחרים.
במקרים מתקדמים, התאים האלה נודדים לאיברים מרוחקים, אפילו מחוץ לבטן, ויכולים ליצור גידול גם בהם- מצב זה נקרא גרורות.

מהם סיכויי ההחלמה מסרטן הלבלב?

באופן כללי, בעולם הרפואה לא נהוג להגדיר ׳ריפוי׳ (cure) מסרטן אלא ׳הפוגה׳ (remission) ובעיקרון תוחלת החיים של המטופלים  ש׳חיים עם המחלה' היא למשך 5 שנים לפחות מרגע האבחון. זה נכון גם לסיכויי החלמה מסרטן הלבלב וגם לסוגי סרטן אחרים.

מחקרים מצאו ששיעור המטופלים שחיים למשך חמש שנים לפחות מהאבחון נע בין 3% ועד ל- 29%, כתלות בשלב שבו אובחנה המחלה ובגורמים אחרים. עם זאת, התקדמות המחקר הובילה לאופציות טיפוליות חדשות, שמאפשרות שליטה טובה וארוכה יותר במחלה מאשר בעבר, ואף השגת הפוגות מהמחלה.

מה יכול להשפיע על סיכויי ההחלמה בסרטן הלבלב?

 • השלב שבו אובחנה המחלה: ככל שהמחלה אובחנה בשלב מוקדם יותר ולפני שהיא התפשטה לאיברים אחרים, כך מתגבר הסיכוי להשיג שליטה ארוכתטווח על המחלה
 • סוג סרטן הלבלב שאובחן: השם ׳סרטן הלבלב׳ הוא שם לקבוצה של מספר מחלות ממאירות, חלקן אלימות פחות מאחרות והיכולת לשלוט עליהן היא טובה יותר.
 • המיקום של הלבלב שבו אותר הגידול: ייתכן שבמקרים שבהם הגידול מופיע בחלק של הלבלב שנקרא ׳ראש הלבלב׳ הסיכוי לשלוט במחלה טוב יותר לאורך זמן הוא טוב יותר.
 • המצב התפקודי הבסיסי: מחקרים מצאו שמצב תפקודי טוב יותר, שבא לידי ביטוי ביכולת לחיות חיים עצמאיים ללא עזרה לפני המחלה, מקושר עם התמודדות טובה יותר עם המחלה
 • סמנים (מרקרים) שונים: בסרטן הלבלב, כמו בסוגי סרטן אחרים, ישנם סמנים סרטניים העולים בדם במקרה של מחלה. הסמן העיקרי בסרטן לבלב הוא הסמן CA 19-9 שרמה גבוהה שלו בדם מקושרת עם מחלה מתקדמת יותר. בנוסף לרמות סמן זה, זוהו חומרים רבים נוספים שרמתם בדם קשורה ליכולת לשלוט במחלה.
 • תכונות ביולוגיות מיוחדות: איתור של תכונות ביולוגיות מיוחדות שרק חלק מהמטופלים מבטאים יכול למצוא שמטופלים אלה יגיבו טוב יותר לטיפולים ביולוגיים ואימונותרפיים מיוחדים. זאת עוד, היום אנחנו יודעים שתכונות ביולוגיות, כגון מוטציות, יכולות להשפיע גם על הצלחת הטיפול של כימותרפיות. תכונות ביולוגיות ומולקלוריות אלה ניתן לאתר בבדיקות מיוחדות שלא תמיד נעשות כחלק מהבירור המקובל למחלה

יש לציין כי בשנים האחרונות עלה שיעור אבחון המחלה בשלביה המוקדמים, נתון העשוי לשפר באופן משמעותי את תוחלת החיים עם המחלה ואף לאפשר הפוגה מהמחלה

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה – פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית

מה הן אפשרויות הטיפול בסרטן הלבלב?

כיום, סרטן נחשב לגורם התמותה המוביל בעולם המערבי, ולכן זהו תחום שנחקר באופן מקיף ברחבי העולם עם תגליות בלתיפוסקות. בזכות המחקר בתחום, האופציות הטיפוליות מתעדכנות באופן תדיר, וכיום ניתן דגש להתאמת הטיפול באופן אישי לכל מטופל, על מנת לאפשר טיפול מיטבי והפחתה של תופעות הלוואי.

ניתן לחלק את סוגי הטיפולים האפשריים כיום לסרטן לבלב ל-4 קבוצות:

 1. ניתוחים: טיפול זה מאפשר את סיכויי ההחלמה הטובים ביותר, אבל לא כל המטופלים מתאימים לו
 2. כימותרפיה: טיפול זה מתבצע לפני ואחרי הניתוח, עבור המטופלים המתאימים, או במקום הניתוח. בחלק מהמקרים הכימותרפיה יכולה להקטין את הגידול ולאפשר ניתוח. בשנים האחרונות אנחנו מבינים יותר כיצד להתאים את הטיפול הכימותרפי לכל מטופל בהתבסס על תכונות ביולוגיות יחודיות
 3. טיפולים ביולוגיים: טיפולים אלה מתמקדים בתכונות ביולוגיות מיוחדות שמתבטאות בתאי הגידול של חלק מהמטופלים
 4. טיפולים אימונותרפיים: טיפולים אלה מעודדים את מערכת החיסון לפעול כנגד הגידול ומתבססות גם הן על תכונות ביולוגיות מיוחדות שיש רק לחלק מהמטופלים

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר בווצאפ ⇐⇐ 

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם⇐⇐ 

הסיכוי הטוב ביותר להחלמה בסרטן לבלב: ניתוח

כמו בסוגי סרטן אחרים, גם בסרטן לבלב אפשרות הטיפול המועדפת היא ניתוח. במהלך הניתוח מנסים להוציא את הגידול בשלמותו ולשפר את הסיכוי להחלים מסרטן. עם זאת, ניתוח הוא בלתי אפשרי או לא כדאי כאשר המחלה התקדמה, פלשה לכלי דם גדולים, לאיברים סמוכים או שלחה גרורות.

במהלך הניתוח הנפוץ לטיפול בסרטן לבלב, שנקרא וויפל (whipple) מסירים חלק מהלבלב (בדרך כלל ראש הלבלב) ואיברים סמוכים לו, וזאת מחשש להתפשטות הגידול אליהם. מלבד חלק מהלבלב, מוסרים גם כיס המרה, התריסריון, חלק מהקיבה וחלק מהמעי הדקכמו כן, מוסרות דרכי לימפה אזוריות אשר דרכן התאים הסרטניים יכולים להתפשט למקומות מרוחקים. זהו ניתוח גדול ומורכב, אשר בסיומו המנתחים מחברים מחדש את מערכת העיכול, ללא האיברים שהוסרוהחיסרון העיקרי בניתוח זה הוא שניתן לבצע אותו בחולים אשר מחלתם עדיין אינה מפושטת. משום שבחלק גדול מהמקרים המחלה מתגלה בשלב גרורתי, רק כ -15-20% מהחולים נמצאים מתאימים לניתוח. לשאר החולים מוצעות האפשרויות הטיפוליות האחרות.

טיפול כימותרפי בסרטן לבלב - לפני ניתוח, אחריו או במקומו

אפשרות טיפולית נוספת בסרטן לבלב היא הטיפול הכימותרפיקבוצה גדולה של חומרים שפועלים באופן שונה אחד מהשני. חשוב לדעת: התרופות הכימותרפיות שונות אחת מהשנייה, פועלות באופן שונה אחת מהשנייה ומתאפיינות ביעילות שונה ובתופעות לוואי שונותהטיפול הכימותרפי מכוון להרס התאים הסרטניים, תוך שאיפה לפגיעה מצומצמת ככל האפשר בתאי הגוף הבריאים. לכימותרפיה תפקיד חשוב בטיפול במגוון המחלות הסרטניות

לעיתים קרובות, הטיפול הכימותרפי מוצע למטופלים שהגידול שלהם התגלה בשלב מתקדם והם אינם מתאימים לטיפול באמצעות ניתוח. עבור מטופלים אלה, הטיפול הכימותרפי מנסה להקטין את גודל הגידול בלבלב וכן את גודלן של הגרורות וכך לאפשר שליטה על התקדמות המחלה ועל תסמיניהבקבוצות מסוימות של מטופלים ומטופלות ייתכן שהטיפול הכימותרפי יסיג את המחלה למצב שיאפשר ניתוח

עם זאת, ייתכן שיוצע לבצע טיפול כימותרפי גם למי שמתאימים לניתוח, זאת, על מנת לצמצם את מספר התאים הסרטניים ואת שטח הגידולצמצום הגידול מאפשר למנתחים לבצע הסרה טובה יותר של הגידול, עם פחות סיכון ל'פספוס' תאים סרטניים והשארתם בגוף המטופל.מחקרים הדגימו שבקרב מטופלים אשר עברו את הטיפול הכימותרפי טרם הניתוח נצפתה שרידות גבוהה יותר מאשר אלו אשר לא עברו את הטיפול טרם הניתוח. טיפול כימותרפי הניתן לפני ניתוח מכונה טיפול נאואדג'ובנטי – Neoadjuvant.

גם לאחר הניתוח, ובהתאם לשיקול הדעת הרפואינהוג להציע טיפול כימותרפי על מנת לשפר את הסיכוי להשמדה מקיפה של התאים הסרטנייםבדרך כלל, הטיפול הכימותרפי יכלול שילוב של תרופות שונות, על מנת להגיע ליעילות המקסימלית תוך כדי שאיפה לצמצם את תופעות הלוואי במידת האפשר

נשאים למוטציות נפוצות יחסית יכולים להרוויח יותר מכימותרפיות מסוימות

בשנים האחרונות עולם הרפואה מבין יותר ויותר שמטופלים שונים מגיבים אחרת לטיפולים כימותרפיים: ישנם מטופלים שמגיבים בצורה טובה יותר לכימותרפיות מסוימותחלק חשוב בהתאמת הטיפול הכימותרפי למטופלים בסרטן לבלב עובר בהבנה שסרטן לבלב יכול להיות תוצאה של מוטציות שונות. מחקרים מצאו שהיעילות של הטיפולים הכימותרפיים יכולה להיות מושפעת גם ממוטציות אלה, שבאות לידי ביטוי באופן שונה בכל מטופלחלק ממוטציות אלה שייכות לקבוצת BRCA, שנפוצה יחסית באוכלוסיות מסוימות בישראל, כגון אשכנזים. מחקרים מצאו שכימותרפיות מסוימות, כגון אלה שמשתייכות לקבוצה ׳מעכבי PARP׳, פועלות טובות יותר על הנשאים למוטציות אלה ויכולות לאפשר שליטה טובה יותר על המחלה. שורה ארוכה של מוטציות נוספות יכולה להשפיע על התגובה לטיפול גם היא, ניתן לבדוק אותן בשורה של בדיקות מיוחדות.

טיפול ביולוגי בסרטן לבלב

בניגוד לטיפול כימותרפי, טיפול ביולוגי הוא טיפול ממוקד, המתמקד בתכונות המיוחדות האופייניות לתא סרטניכך שניתן לתקוף רק אותו. כך, ניתן להתמקד באופן מדויק יותר במלחמה כנגד התאים הסרטניים ולצמצם את הפגיעה בתאים בריאים. תכונות אלו כוללות בין השאר:

 • אובדן הבקרה על חלוקת התא לתאים חדשים
 • אובדן יכולת התא להוביל להרג עצמו (אפופטוזיס)
 • 'הסתתרות' ממערכת החיסון
 • יצירת כלי דם חדשים להזנת הגידול

מנגנונים אלו ועוד אחרים מאפשרים לתאים הסרטניים להמשיך לגדול ולהתחלק באופן לא תקין, וזאת תוך כדי התחמקות ממנגנוני ההגנה של מערכת החיסון. באמצעות מניעת תהליכים אלו התרופות הביולוגיות יכולות לתרום לדיכוי הגידול הסרטניבמקרים רבים הטיפול הביולוגי יהווה טיפול נוסף לטיפולים אחרים (כגון כימותרפיה), על מנת לתקוף את הגידול הסרטני באמצעות פגיעה במטרות שונותחשוב לציין שתרופות אלה פועלות נגד תכונות או מוטציות מסוימות אשר קיימות רק בקרב חלק מהמטופלים.

טיפול אימונותרפי בסרטן לבלב

טיפול אימונותרפי הוא ה'דור החדש' של טיפולי הסרטן: הטיפול משתמש במערכת החיסון של המטופלים על מנת להילחם בתאים הסרטניים. גישה טיפולית זו פועלת באמצעות עידוד המערכת החיסונית לזהות תאים סרטניים ולתקוף אותם. ישנן מספר שיטות לטיפולים אימונותרפיים, ביניהן:

 • שימוש בנוגדנים חדשבטיים (monoclonal antibodies) המזהים חלבונים מסוימים על פני השטח של התאים הסרטניים, ובעקבות כך מפעילים את מערכת החיסון על מנת שתתקוף את התאים האלו.
 • טיפול באמצעות הגברת תפקוד התאים החיסוניים מסוג תאי T, אשר משופעלים כנגד התאים הסרטניים ותוקפים אותם.

למעשה, במסגרת הטיפול האימונותרפי, הגוף מנסה בעצמו להפטר מהמחלה באמצעות סיוע חיצוני. מסתמן כי טיפולים אלו עשויים להוות חלק חשוב במלחמה בסרטן, שכן נמצא כי השרידות עולה כאשר הטיפול האימונותרפי משולב עם אמצעים טיפוליים אחרים בקרב המטופלים המתאימים. עם זאת, חשוב לדעת שגם הצלחת הטיפול האימונותרפי תלויה בתכונות ביולוגיות מסוימות אשר קיימות רק בקרב חלק מהמטופלים אותן צריך לאתר באמצעות בדיקות מתאימות.

imageedit_5_3434380654
"הצוותים שלנו מנוסים במתן שירות למאות חולי סרטן מדוכאי חיסון תוך צמצום הסיכון לחשיפה לזיהומים"

סיכום

כאמור, הסיכוי הטוב ביותר להפוגה ולחיים ארוכים לצד סרטן לבלב הוא באמצעות ניתוח לכריתת הגידול. עם זאת, לא תמיד המחלה מאובחנת בשלב שבה ניתן לבצע את הניתוח. במקרים אלה ובמקרים גבוליים לניתוח, תופס הטיפול התרופתי מקום מרכזי במיוחד בשיפור איכות החיים ותוחלת החיים. הטיפול התרופתי בסרטן לבלב מורכב מתרופות כימותרפיות, ביולוגיות ואימונותרפיות שפועלות באופן שונה. היצע הטיפולים מתרחב כל הזמן, ולצידו משתפרת ההבנה שיש להתאים את הטיפול באופן ייעודי לכל מטופל. התאמת הטיפול מתבצעת על ידי הערכת מצב המחלה, מצב המטופל וגם איתור תכונות ביולוגיות מיוחדות שמשתנות בין מטופל למטופל. תכונות אלה יכולות להשפיע באופן משמעותי על ההתאמה לטיפול והתועלת שמטופלים ירוויחו ממנו. 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
המלצה אנונימית ממטופלתCancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very... professionally. The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הגעתי ל cancer hope בדיות גנטיות, בעקבות המלצה ולאחר שהתגלו אצלי גרורות בגוף.קיבלתי הסבר מקיף על בדיקת ביופסיה נוזלית. על יתרונותיה בגילוי המאפיינים הייחודיות בכל סוג סרטן והחשוב מכל:... לאלו תרופות ישנה ההשפעה המיטבית- האופטימלית, על סוג הסרטן המקנן בגוף.ביצעתי את הבדיקה ובעקבות הממצאים, פרוטוקול הטיפול שלי היה בהתאם להמלצאות.היום אני יכולה לומר בוודאות, שחיי ניצלו הודות להכוונה של cancer hope.לא קיבלתי כימותרפיה מיותרת אלא מכוונת מטרה.אני נקייה מתאים ממאירים, מחלימה מהמחלה הקשה ומקווה שזה יישאר כך.אני חייבת לציין את הצוות במקום ובמיוחד את הדס.עבודת מחקר רצינית ביותר, יחס אישי ואוזן קשבת בצד נועם, סבלנות ואמפתיה,מובילים למקום שהוא דוגמה למצויינות ומופת.קראו עוד
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן