Female,Doctor,With,Pink,Ribbon.,Cancer,Concept

טיפול בסרטן השד: מהם דרכי הטיפול המוצעים כיום ומה הכי מומלץ עבורכן?

אחד מסוגי הסרטן הקשים ביותר שאנחנו מכירים, הוא סרטן השד. מדובר על סרטן הפוקד נשים בגילאים שונים, כשהנתונים מלמדים שאחת מכל תשע נשים עלולה לחלות במחלה. ברוב המקרים, הסיכוי של אישה שבמשפחה שלה יש היסטוריה של המחלה, לחלות בה הוא גבוה יותר. 

 

במהלך השנים, כפי שאנחנו יודעים, נוסו שיטות שונות לטיפול בסרטן השד בצורה אפקטיבית ונכונה. המטרה היא למנוע אותה מלכתחילה, למנוע את ההתפשטות שלה ברגע שהיא מופיעה, ולעזור לנשים להחלים במידה והן נאלצות להתמודד איתה. הטיפולים שלה פותחו בזכות שורה ארוכה של מחקרים וניסויים שונים.

כיצד מטפלים בסרטן השד?

בעיקרון, טיפול במחלת סרטן השד, בדיוק כמו במחלות אחרות, בפרט במחלת הסרטן, תלוי מצב ואופי. כלומר, הטיפול נעשה על פי סוג הסרטן, עד כמה הוא נחשב קטלני, וכן בהתאם לקצב ההתקדמות שלו.

אפשר למצוא סוגים שונים של טיפולים, החל מכריתה חלקית (כריתה של אזור הגידול) או כריתה מלאה של השד, כמו כן אפשר לבצע טיפולים באמצעות הקרנות, טיפול באמצעות כימותרפיה, וכן טיפולים הורמונאליים, טיפולים ביולוגיים ואחרים. הכל תלוי באבחון המחלה ובהחלטה של הרופא כיצד נכון לגשת את המחלה.

 

באופן טבעי, במהלך השנים, ככל שהצטבר יותר מידע וניסיון אז הטיפול הפך להיות הרבה יותר איכותי, הרבה יותר מתקדם ומספק תוצאות הרבה יותר טובות. 

זה אומר שניתן לאבחן את המחלה בשלבים מוקדמים יותר, ניתן לבצע טיפול בסרטן שד גרורתי בצורה הרבה יותר חכמה, וכמובן שניתן לבצע את מה שנדרש בשביל לרפא את האישה ולהקטין את הסיכוי שהמחלה תחזור בעתיד.

 

כמו כן, היום ישנם הרבה יותר כלים כיצד לעזור לנשים שחולות במחלה להתמודד עם תופעות לוואי, כאבים ודברים אחרים שיכולים להשפיע עליה בתפקוד היומיומי.

 

בשביל לבצע את כל הצעדים הנדרשים, יש לאבחן את המחלה בשלב מוקדם ולא לחכות. זו הסיבה שישנה המלצה גורפת לנשים מגיל 40-50, לעשות כל שנה בדיקת ממוגרפיה אשר מאפשרת לבדוק האם היא מתמודדת עם גידולים סרטניים. נשים שיש אצלן במשפחה היסטוריה של סרטן השד, צריכות לבצע את הבדיקה בשלב מוקדם יותר ולעיתים תכופות יותר.

 

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ ⇐⇐ 

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה – פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית

כיצד קנסר הופ יכולה לעזור?

היום, יותר מאשר אי פעם, אנחנו מכירים בערך של רפואה מותאמת באופן אישי. הרעיון הוא מאוד פשוט, לא כל החולים או החולות במקרה זה, יכולים לקבל את אותם טיפולים, ולא תמיד הטיפולים שמוצעים למטופל או מטופלת מסוימים, יכולים להתאים למטופלים אחרים. לכן יש חשיבות לייצר עבורם טיפול רפואי מותאם באופן אישי.

 

חברת קנסר הופ מתמחה בפיתוח כלים לטיפול רפואי מותאם אישי על פי צרכי המטופלים, ובמקרה שלנו המטופלות. החברה יודעת לפתח כלים בעזרת הידע שהיא צברה במהלך השנים ואנשי המקצוע שעובדים בה, וכן בזכות הנתונים שהיא מקבלת על המטופלים והמטופלות שלה.

 

למשל, אישה שמתמודדת עם מחלת סרטן השד, יכולה לקבל דרך שורה של בדיקות שהיא עוברת, את התרופות והטיפולים הרלוונטיים עבורה. 

זאת על מנת שהיא תוכל להתמודד ולהתגבר על המחלה בצורה נכונה. כך היא לא תצטרך לקבל תרופות או טיפולים שלא מתאימים ויכולים אף לגרום נזק להתמודדות עם המחלה ואף מעבר לכך.

 

 

הדרך של קנסר הופ לייצר תוכנית להתמודדות נכונה עם מחלת סרטן השד, תוכנית טיפולים מותאמת אישית לצרכים של המטופלות שלה, עוברת דרך בדיקות גנטיות לסרטן, אשר מאפשרות לספק את כל המידע הביולוגי אודות המטופלות ובאופן כזה, אפשר לדעת בדיוק אילו תרופות וטיפולים יכולים לעזור להן.

 

 

מדובר על תהליך לא מורכב אך הוא בהחלט נעשה באופן יסודי וכולל, זאת על מנת לספק את המידע המלא והשלם בשביל שיהיה ניתן לבנות תוכנית טיפול מתאימה למטופלות.

 

 

חשוב להדגיש כאן, הבחירה לעבוד עם קנסר הופ איננה משנה כהוא זה את תהליך הטיפול הרפואי עצמו, אלא היא מספקת כלים רחבים וטובים יותר, כלים הרבה יותר ממוקדים להתמודדות עם המחלה. זה יכול לחסוך הרבה מאוד כאב, אי נוחות, ואפילו סבל, וכן זה בוודאי יכול לחסוך הרבה מאוד זמן, כסף וטרחה.

 

בסופו של דבר, לחברה יש את הכלים הרלוונטיים בשביל לייצר את התהליך הנכון בשביל שבסופו של דבר תוכל לספק תוכנית טיפול מתאימה למטופלות.

3d,Rendered,Illustration,-,Breast,Cancer
ככלל, מחלת סרטן אשר מתגלה בשלביה המוקדמים תהיה בעלת סיכויי החלמה טובים יותר מאשר מחלה אשר מתגלה בשלבים מאוחרים יותר.

אתם מוזמנים לפגישת יעוץ אישית ללא עלות, בה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל.
השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ משמאל ונדאג לחזור אליכם⇐⇐

אתם מוזמנים לפגישת יעוץ אישית ללא עלות, בה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכם להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל.
השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם⇐⇐

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

// **** do not modify without letting Ariel Brill know about it //make the hidden field value show the full url of page //make hidden field show referrer //add parameters //url.searchParams.get("YOUR-PARAMETER-HERE"); //make hidden field show utm_source //make hidden field show utm_term

יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן – אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם:

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il