אונקולוגיה מותאמת אישית
סרטן צוואר הרחם

סרטן שד גרורתי (סרטן השד שלב 4): המדריך השלם לחולה ולמשפחתה

אחת מ-9 נשים תחלה בחייה בסרטן שד. על פי הערכות מעודכנות, כשליש מהן יאובחנו בסרטן שד גרורתי בתחילת המחלה או יתקדמו למצב גרורתי לאחר שאובחנו במחלה בשלב מוקדם יותר בעבר. סרטן שד מוגדר גרורתי או בשלב 4 לאחר שתאי סרטן מהשד התפשטו לאיברים אחרים, התיישבו בהם ופיתחו בהם גידולים. במצב זה, טיפול בניתוח או בהקרנה, שנהוג בשלבים מוקדמים יותר, לרוב לא יספיק, ויהיה צורך גם בטיפול תרופתי, לרבות טיפול כימותרפי. 

עם זאת, מחקרים שהשוו את תוחלת החיים של חולות סרטן גרורתי בעשורים האחרונים מצאו עלייה משמעותית, עד לכדי הכפלה, בתוחלת החיים של חולות סרטן שד גרורתי. סקרנו עבורכם את עקרונות הטיפול החשובים ביותר כדי שתוכלו להפיק את המיטב משיפורים אלה.

מושגים שחייבים לדעת על סרטן שד גרורתי

1. מצב רצפטורים: סרטן שד הוא קבוצה גדולה של מחלות שונות. אפיון התכונות הביולוגיות הייחודיות שלך באמצעות בדיקות מעבדה מאפשר לאבחן את הסוג המדויק של הגידול. אפיון זה מאפשר להתאים טיפול תרופתי יעיל לכל חולה וחולה. זה נכון לסוגים רבים של סרטן, אך נכון אף יותר בסרטן שד.

2. רצפטור לאסטרוגן (ER): ביטוי של רצפטור (קולטן) לאסטרוגן בתאי הגידול שלך, הידוע גם כ-ER (Estrogen Receptor), יכול להשפיע באופן משמעתי על הטיפול בסרטן שד גרורתי ולאפשר טיפול בתרופות הורמונליות או אנדוקריניות. תרופות אלה יכולות להשלים או להחליף את הטיפול הכימותרפי בחלק מהחולות.

3. רצפטור לפרוגסטרון (PR): ביטוי של רצפטור (קולטן) לפרוגסטרון, הידוע גם כ-PR (Progesterone Receptor), יכול להשפיע באופן משמעותי על הטיפול בסרטן שד גרורתי ולאפשר טיפול בתרופות הורמונליות או אנדוקריניות.  תרופות אלה יכולות להשלים או להחליף את הטיפול הכימותרפי בחלק מהחולות.

4. HER2: מוטציית HER2 (Human Epidermal Growth Receptor 2) בתאי הגידול יכולה לאפשר טיפולים ביולוגיים עבור סרטן שד גרורתי. טיפולים ביולוגיים אלה יכולים לשפר מאוד את תוחלת החיים של המטופלות ואת איכותם.

5. טריפל נגטיב: סרטן שד טריפל נגטיב מורכב מתאים שלא מבטאים את הקולטנים ER ו-PR וגם לא את המוטציה HER2. סרטני שד מסוג טריפל נגטיב מתנהגים באופן שונה לעומת סוגים אחרים של סרטן שד ולכן הטיפול בהם שונה. על כך תוכלו לקרוא במאמר יעודי שכתבנו עבורכם על סרטן שד טריפל נגטיב. 

6. טיפול הורמונלי או אנדוקריני: טיפול הורמונלי או אנדוקריני בסרטן שד מכוון במיוחד נגד ביטוי החלבונים הייחודי של הגידול שלך להורמונים. לכן, הוא מתאים לחולות שהגידול שלהם מבטא את הקולטנים ER או PR.

7. טיפול כימותרפי: טיפול כימותרפי פוגע בתאים סרטניים אך גם בתאים בריאים ולכן תופעות הלוואי שלו משמעותיות. עם זאת, טיפול כימותרפי יכול להאט באופן משמעותי את התקדמות סרטן השד במצב גרורתי ואף לשפר את איכות החיים על ידי הפחתת תסמיני המחלה. 

8. טיפול ביולוגי: טיפול ביולוגי בסרטן שד בשלב 4 נסמך על המצאותן של מולקולות יחודיות על תאי הגידול הסרטני. מולקולות אלה לא באות לידי ביטוי בכל החולות ולכן לפני תחילת הטיפול יש לבדוק האם הן נמצאות בתאי הגידול שלך. המולקולה הנפוצה ביותר נגדה מכוונים טיפולים ביולוגיים בסרטן שד גרורתי היא HER2. 

מה צריך לדעת לפני שמתחילים טיפול בסרטן שד גרורתי?

לפני שתגשו לשקול את אפשרויות הטיפול שלכם עבור סרטן שד גרורתי, בין אם מדובר בהופעה ראשונה של המחלה או בחזרה לאחר טיפול קודם, וודאו שאתן יודעות את העובדות הבאות:

 

1. האם אכן יש לי סרטן שד גרורתי?  בררו עם הצוות הרפואי שלכם אם הבנתן אותו נכון ואכן יש לכן סרטן שד גרורתי, כלומר, גידול ראשי בשד ששלח גרורות לאיברים אחרים.

 

2. האם הגידול שלי מבטא ER, PR או HER2? בקשו לדעת האם הגידול הראשי בשד מבטא את אחד הרצפטורים ER או PR או את מוטציית HER2. לממצאים אלה השפעה מכרעת בהחלטה על טיפול אנדוקריני (הורמונלי) או ביולוגי לעומת או בשילוב טיפול כימותרפי. 

 

3. האם הגרורות שלי נבדקו עבור ER, PE או HER2? לעיתים, הגרורות מבטאות תכונות אחרות שהגידול הראשי בשד אינו מבטא. בקשו לדעת אם גם הגרורות שלכן נבדקו עבור תכונות אלה והאם מתוכנן לבדוק אותן?

 

4. האם חברים אחרים במשפחתי צריכים לעבור אבחון גנטי? מקרים מסוימים של סרטן שד מקושרים לתורשה משפחתית, במיוחד ביהדות אשכנז, אך לא רק. לשם כך, בדקו עם האונקולוג שלכם האם בני משפחתכם נמצאים בסיכון מוגבר לסרטן שד וצריכים לבצע בדיקות סקר או בדיקות גנטיות.

 
roman-kraft-266787-unsplash
המסע למלחמה בסרטן שד שלב 4 הוא ארוך ומתיש, חשוב שיהיה איתכם מישהו לידכם לאורך הדרך

ביצוע ביופסיה חוזרת בסרטן שד גרורתי

מספר מחקרים העלו שביצוע ביופסיות חוזרות יכולה לסייע לאתר ממצאים שיכולים להשפיע במידה משמעותית מאוד על הטיפול בך. ביופסיות חוזרות יכולות להיות חשובות במיוחד במקרים הבאים:

1. ביופסיה בגרורות לאחר ביופסיה בגידול עצמו: מחקר שבחן כ-200 נשים מצא שביופסיה מהגרורות שלהן איתרה בכ-28% מהמקרים ממצאים חשובים שלא עלו בביופסיה מהגידול המרכזי בשד. 

2. ביופסה לאחר חזרה של סרטן שד בעבר: במחקר אחר, שבחן כ-300 נשים שחלו בעבר וחוו כעת חזרה של המחלה, נמצא שעד כ-31% מהחולות ביטאו בתאי חזרת המחלה תכונות שלא הופיעו בהופעה הראשונית של המחלה. 

חשוב לדעת שלא בכל המקרים שבהם נמצא אי-התאמה בין הביופסיה הראשונה לביופסיה החוזרת יהיה לממצא החדשה השפעה על הטיפול. 

הטיפול בנשים שהגידול שלהן חיובי ל-ER ול-PR אך שלילי ל-HER2

לחולות סרטן שד שתאי הגידול שלהן נמצאו כמבטאים קולטנים לאסטרוגן (ER) או קולטנים לפרוגרסטרון (PR), יומלץ לעיתים קרובות להתחיל טיפול הורמונלי עבור מחלתן. על אף שנשים אלה מועמדות גם לטיפול כימותרפי, טיפול הורמונלי נוטה לגרום לפחות תופעות לוואי, ולכן יומלץ לעיתים קרובות לפני הטיפול הכימותרפי. עם זאת, ההחלטה האם לבחור בטיפול כימותרפי או הורמונלי במצב זה צריכה להעשות באופן אישי ביחד עם כל חולה.

כך למשל, במקרים בהם חולות סרטן שד גרורתי חיוביות ל-ER ול-PR אך שליליות ל-HER2 אך מחלתן מתקדמת מהר או גורמת לביטויים גופניים קשים, תישקל בעדיפות רבה יותר טיפול ראשוני בכימותרפיה, שנוטה לעורר תגובה יעילה של המחלה ביותר חולות. 

על פי סקירה אחרונה של רופאים בתחום, במקרים שבהם החלו בטיפול כימותרפי בחולות אלה, ניתן יהיה לעבור לטיפול הורמונלי לאחר שהכימותרפיה הצליחה לייצב את המחלה. מעבר זה מתרחש לרוב תוך מספר חודשים. מטופלות בעלות מאפיינים אלה שמחלתן התקדמה לאחר קו טיפול ראשון אנדוקריני, יומלצו לעיתים קרובות לעבור מטיפול הורמונלי לטיפול כימותרפי. 

מגוון אפשרויות הטיפול בסרטן שד גרורתי ב-2018 יכולות לאפשר איכות חיים טובה גם בזמן הטיפולים

הטיפול בנשים שהגידול שלהן חיובי ל-ER, ל-PR ול-HER2

נשים שבדיקת תאי הגידול שלהן העלתה שהן חיוביות גם לקולטן לאסטרוגן (ER), גם לקולטן לפרוגסטרון (PR) וגם לביטוי יתר של HER2 יוכלו לבצע טיפול הורמנולי לקולטנים, טיפול כימותרפי או טיפול ביולוגי ממוקד ל-HER2. ככלל, על פי סקירת רופאים מעודכנת, שכיח שנשים אלה יומלצו להתחיל טיפול בתרופה ביולוגית מממוקדת HER2, כגון הרצפטין.

טיפול בחולות סרטן שד שלב 4 עם HER2 חיובי וקולטנים שליליים

בחולות סרטן שד גרורתי שהגידול שלהן לא מבטא קולטנים הורמונליים אך מבטא HER2, הטיפול המומלץ לחולות רבות הוא טיפול ביולוגי נוגד HER2 בנוסף לטיפול כימותרפי, כך על פי גוף רפואי שסקר את הספרות המקצועית החדשה ביותר בעולם בתחום לאחרונה. 

טיפול בנשים שהגידול שלהן שלילי ל-HER2 ולקולטנים ER ו-PR (טריפל נגטיב)

נשים אלה, המתמודדות עם סרטן הידוע כטריפל נגטיב (שלילי לכל שלושת הבדיקות), יקבלו טיפול שאינו כולל טיפול הורמונלי או ביולוגי נגד HER2. הטיפול הייחודי בנשים אלה מובא במאמר נפרד שכתבנו עבורכן.

מגמות מעודדות חדשות בטיפול סרטן השד שלב 4

בשנים האחרונות אושרו טיפולים חדשניים רבים שמשפרים הן את תוחלת החיים של החולות בסרטן שד גרורתי והן את איכותם. למרות שהרפואה עדיין לא מסוגלת לרפא את רוב חולות סרטן השד הגרורתי, חל שיפור משמעותי בתוחלת החיים של החולות באופן כללי. כך למשל, נמצא באופן מובהק סטיסטית שהסיכוי של חולת סרטן שד גרורתי לשרוד לפחות שנתיים מאבחון המחלה עלה משמעותית בין שנות ה-90 לתחילת שנות ה-2000, במיוחד בחולות צעירות. סביר שמגמות אלה ממשיכות להתחזק היום.

טיפול כימותרפי בסרטן שד גרורתי

חולות בסרטן שד גרורתי שהתאים שלהן לא מבטאים את הקולטנים ER, PR או את המוטציה HER2, יופנו ככל הנראה לקבלת טיפול כימותרפי. גם נשים שקיבלו טיפול הורמונלי שלא הצליח יומלצו לעיתים קרובות לעבור לטיפול כימותרפי.

בניגוד לסוגי סרטן אחרים, לרוב הטיפול בסרטן שד יורכב מתרופה אחת בכל נקודת זמן, ולא משילוב של תרופות. הסיבה לבחירה בתרופה כימותרפית אחת כטיפול עבור רוב חולות סרטן השד הגרורתית היא שסרטני שד גרורתיים נוטים להגיב טוב גם לתרופה כימותרפית בודדת בכל מחזור טיפול, תוך עירור תופעות לוואי פחותות לעומת טיפול במספר חומרים במקביל. בחולות שבהן הגידול או גרורותיו פוגעים במידה משמעותית בתפקוד, ניתן לשקול טיפול במספר כימותרפיות במקביל, אך יש לקחת בחשבון את הסבירות הגבוהה יותר לתופעות לוואי בטיפול זה, על פי רופאים.

מה עדיף? טיפול הורמונלי או טיפול כימותרפי בחלות סרטן שד גרורתי?

חולות שמועמדות לטיפול הורמונלי עבור סרטן שד גרורתי הן חולות שתאיהן מבטאים את הקולטנים ER או PR. מטופלות אלה יוכלו לקבל בשלב הראשון טיפול כימותרפי או הורמונלי בזמן שמטופלות ללא ביטוי ER או PR בתאי הגידול שלהן לא יהיו מועמדות לרוב לטיפול הורמונלי. טיפול הורמונלי יכול להיות יעיל בחולות אלה, תוך עירור פחות תופעות לוואי לעומת טיפול כימותרפי לרוב. לכן, לעיתים קרובות יומלץ למטופלות סרטן שד גרורתי שחיוביות ל-ER או ל-PR להתחיל טיפול אנדוקריני.

עם זאת, ההחלטה האם להתחיל טיפול כימותרפי או אנדוקריני בחולות סרטן שד גרורתי שהתאים שלהן חיוביים ל-ER או ל-PR צריכה להעשות באופן אישי עבור כל מטופלת. זאת מכיוון שחולות מסוימות, גם אם הן חיוביות ל-ER או PR, יוכלו להרוויח יותר דווקא מהתחלת הטיפול באמצעות כימותרפיה. זאת, במיוחד אם מחלתן מתקדמת במהירות או כוללת גרורות במקומות מסוימים.

שילוב אסטרטגיות טיפול בסרטן שד גרורתי

על אף ששילוב בין טיפולים מוצלחים שונים כגון טיפולים הורמונליים וכימיים נשמע כמו רעיון טוב, רופאים מציינים שמחקרים לא הצליחו להוכיח עד כה הצלחה של שילוב בין טיפול הורמונלי לכימותרפי. רופאים אלה מציינים מקרה יחיד בו שילוב בין גישות טיפול הוכח כמשפר תוחלת חיים בסרטן שד גרורתי והוא הוספת התרופה הרצפטין (Tratstuzumab) לטיפול כימותרפי או הורמונלי בחולות חיוביות למוטציה HER2.
081022-F-8832G-001
לעומת סוגי סרטן אחרים, תוחלת החיים הצפויה של רבות מחולות סרטן השד הגרורתי יכולה להגיע לשנים ארוכות

טיפול בתרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה

התרופה הביולוגית הנפוצה ביותר לטיפול בסרטן שד גרורתי היא הרצפטין, הידוע גם כ-Trastuzumab. הטיפול ניתן רק לחולות עם ביטוי יתר של חלבון HER2, שמהוות כ-20% מכלל החולות במחלה.

טיפול בסרטן שד עם גרורות לעצמות

אחד האתרים הנפוצים ביותר להתפזרות גרורתית של סרטן שד הוא העצמות. פיזור גרורתי של המחלה לעצמות יכול לגרום לשברים, לכאבים חזקים ולהיפרקלצמיה (עודף סידן בדם). במקרה של גרורות בעצמות, יומלץ לחולות רבות להיות מטופלות גם בתרופות ממשפחת הביפוספונטים. תרופות אלה, כגון ארדיה, זומרה או בונפוס, יוכלו להפחית את הסיכוי לשבר או לתסמינים אחרים של פיזור גרורות לעצם.

תוחלת חיים בסרטן שד גרורתי

על פי החברה האמריקנית לאונקולוגיה קלינית, תוחלת החיים של חולות בסרטן שד גרורתי השתפרה באופן משמעותי בעשורים האחרונים ועומדת כעת על חציון של כשנתיים. כלומר, כמחצית מהמטופלות יחיו יותר משנתיים לאחר האבחון וכמחצית מהחולות יחיו פחות מכך. 

כמו כן, איסוף מידע שכלל עשרות אלפי חולות העלה שרבע מהחולות שיאובחנו בסרטן שד בשלב 4 יחיו 5 שנים או יותר לאחר מועד אבחון המחלה.

סיכום: סרטן שד גרורתי

כשליש מחולות סרטן השד יוגדרו בשלב מסוים של מחלתן כחולות בסרטן שד גרורתי, או סרטן שד בשלב 4. במחלה גרורתית, בנוסף לגידול העיקרי בשד, קיימות גרורות של תאים סרטניים מהשד באיברים שונים. לכן, חולות בסרטן שד גרורתי ידרשו לטיפול תרופתי שישפיע על כל תאי הסרטן בגופן.

ההחלטה על טיפול במחלה גרורתית צריכה להתקבל לאחר ביצוע בדיקה לנוכחות הקולטנים ER ו-PR וביטוי יתר של החלבון HER2. נוכחות של כל אחד מחלבונים אלה בתאי הגידול או בגרורות יכולה לאפשר שימוש בתרופות הורמונליות וביולוגיות, לפני או במקביל לטיפול כימותרפי. 

תוחלת החיים בסרטן שד גרורתי השתפרה מאוד בעשורים האחרונים וכרבע מהחולות יחיו 5 שנים או יותר ממועד האבחון.

בנוסף לטיפולים אלה, קיימים אמצעי טיפול נוספים, כגון שילוב בין שיטות טיפול או טיפול בגרורות בעצמות, שיכולים להקל על חיי המטופלות ולהאריך אותן בצורה איכותית.

סרטן ריאות שלב 4 טיפול תומך הוסיס
הטיפול בסרטן שד שלב 4 מצריך צוות גדול ומגוון- אנחנו כאן בשבילך

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן