אונקולוגיה מותאמת אישית
זוג מחובק

"האונקולוג אמר שהוא מוריד בפנינו את הכובע".על המשפחה שנלחמה בסרטן ריאות מתקדם באמצעות ביופסיה נוזלית וטיפול ביולוגי מתקדם

האונקולוג צפה לגדעון בן ה-55 חצי שנת חיים בלבד אחרי שהוא אובחן בסרטן ריאה גרורתי. במקביל לטיפול בבית החולים המשפחה פנתה לחברת Cancer Hope, שביצעה לגדעון בדיקת דם מיוחדת לאיתור טיפולים חדשניים עבורו. בעקבות התוצאות הפסיק גדעון את הכימותרפיה, עבר לטיפול ביולוגי מתקדם, חווה נסיגה משמעותית של המחלה וחזר לעבוד.

סיפור מעורר השראה על משפחה לוחמת

סיפור המחלה של גדעון בן 55, עולה חדש מדרום הארץ, שעד לא מזמן היה איש משפחה שעבד בחריצות בחנות והחל להרגיש חלש, לסבול מכאבים עזים ולרדת במשקל בקצב מסחרר- 7 קילוגרם בחודש.
הבירור הרפואי שנעשה לגדעון העלה שהוא חלה בסרטן ריאות מסוג תאים לא קטנים- NSCLC (Non Small Cell Lung Cancer) ושמחלתו שלחה גרורות לחזה, לכבד, ולאיברים נוספים בבטן.

עקב הכאבים והחולשה הפסיק גדעון לעבוד והאונקולוג שטיפל בו העריך שמצבו הגופני הקשה ומצבה המתקדם של המחלה מותירים לו לא יותר מ-6 חודשי חיים.

גדעון ממתין לבדיקה של בית חולים שתקבע עם יקבל טיפול ביולוגי חדשני

עד לשנים האחרונות, הטיפול התרופתי העיקרי בחולים בסרטן ריאה גרורתי היה באמצעות כימותרפיה. תופעות הלוואי הקשות לעיתים של הטיפולים הכימותרפיים והיעילות המוגבלת שלהם בבלימת המחלה, הביאו לפיתוח דור חדש של תרופות – תרופות ביולוגיות.

למרות היעילות של התרופות הביולוגיות ותופעות הלוואי המעטות יחסית שלהן, יש לטיפולים הביולוגיים חיסרון מרכזי: הם מתאימים רק לחלק מהחולים. כלומר התרופות הביולוגיות מתאימות רק לחולים שמבטאים מוטציות ייחודיות בתאי הגידול.
לכן, לפני שמתחילים את הטיפול הביולוגי לסרטן ריאות צריך וחשוב לעבור בדיקה גנטית לאיתור המוטציות שנגדן יכול לפעול הטיפול הביולוגי.

אם לחולה אין את המוטציה שנגדה פועלת התרופה או שהבדיקה פיספסה את המוטציה- החולה לא יקבל את הטיפול המדוייק.
בבית החולים ביצעו לגדעון בדיקה כזו, הנמצאת בסל הבריאות, בניסיון לאתר חלק מהמוטציות שיש נגדן היום טיפולים ביולוגיים טובים, בין השאר נבדקו ALK, EGFR, ROS, PDL1.

"בדיקת ריצוף גנטי עמוק, היא כיום סטנדרט טיפולי שמטרתו לשפר את הצלחת הטיפול במחלת הסרטן"

בזמן ההמתנה לבדיקות בבית החולים פנתה המשפחה אל Cancer Hope

בזמן ההמתנה לתוצאות הבדיקה של גדעון, פנתה המשפחה אל Cancer Hope, חברה שמתמחה בביצוע בדיקות מתקדמות להתאמת טיפול תרופתי בכל סוגי הסרטן. קנסר הופ עובדת עם המעבדות המובילות בעולם והבדיקות שהיא מבצעת יכולות לפתוח בפני המטופלים עולם חדש של אפשרויות טיפול – לרבות טיפולים שנמצאים במסגרת סל הבריאות וניתנים למטופלים ללא תשלום על ידי המדינה.

גליה כוכב, מנכ"לית חברת Cancer Hope, ובעלת ניסיון רב בתחום הבדיקות המולקולריות לסרטן, מספרת: אנחנו יכולים לעשות בדיקות שנמצאות בחזית המדע כדי שחולים כמו גדעון יוכלו לקבל את הטיפול הכי מדוייק שיש לרפואה להציע היום. בגלל שבנקודה הזו גדעון טרם קיבל את תוצאות הבדיקה שעשו לו בבית החולים, הצענו לחכות עם הבדיקות שלנו.
הסכמנו שאם הבדיקות של בית החולים יהיו שליליות, נבצע את הבדיקות שלנו, שהן רגישות ומקיפות יותר.

הבדיקות של בית החולים חוזרות שליליות, המשמעות: כימותרפיה

תוצאות הבדיקה שביצעו לגדעון בבית החולים אכן חזרו שליליות ולא איתרו מוטציה בה ניתן לטפל בטיפול ביולוגי חדשני. לכן, גדעון לא נמצא מתאים לטיפול ביולוגי והאונקולוג המליץ לו לבצע טיפול כימותרפי. כמו כן, הבהיר הרופא שבשל מצבו הבריאותי הקשה של גדעון יתכן שגופו לא יעמוד בטיפול.

בני המשפחה החליטו לחזור ל-Cancer Hope. גליה כוכב מתארת "הפעם היה לנו ברור שאנחנו מבצעים את הבדיקה במעבדה מובילה בארה"ב- שהיא רגישה יותר ומקיפה יותר מהבדיקה שמבצעים בתי החולים בארץ. אנחנו יודעים שיש סיכוי שהבדיקה שלנו תחזור חיובית ותאפשר לגדעון לקבל טיפול מתקדם".

קנסר הופ שולחת את דגימת הדם של גדעון למעבדה מתקדמת בארה"ב

גליה כוכב מספרת שהבדיקה ש- Cancer Hope עשתה עבור גדעון, הביופסיה הנוזלית, הייתה שונה מהבדיקה שנעשתה לו בבית החולים במספר מאפיינים:

א. הבדיקה של Cancer Hope רגישה יותר. כלומר, יתכן מצב שבו אדם שיש לו מוטציה יקבל תשובה שלילית מהבדיקה בבית החולים אך יקבל תשובה חיובית בביופסיה הנוזלית שמבוצעת דרכנו.
זאת אומרת שהבדיקה של קנסר הופ יכולה להפחית את הסיכוי שאדם מפספס טיפול שיכול לשפר משמעותית את חייו, למרות שהטיפול בפועל מתאים לו. זה, אגב, בדיוק מה שקרה אצל גדעון.

ב. את הבדיקה של קנסר הופ עושים דרך בדיקת דם שנשלחת לארה"ב ולא דרך דגימה ישירה של הגידול. זה מאפשר איתור מולקולות זעירות שהגידול מפריש אל זרם הדם- ctDNA. כך, אין צורך בביופסיה מהגידול עצמו ותוצאות הבדיקה לא מושפעות מאיכות הביופסיה. העובדה הזו כשלעצמה משפרת את תוצאות הבדיקה.

ג. הבדיקה של קנסר הופ בודקת כמות גדולה יותר של מוטציות ולכן יכולה להתאים עבור המטופל כמות גדולה יותר של תרופות או אפשרויות טיפוליות.

רופא ומטופל
"הסכמנו שאם הבדיקות של בית החולים יהיו שליליות, נבצע את הבדיקות שלנו, שהן רגישות ומקיפות יותר.​"

התוצאות חוזרות חיוביות: גדעון מתאים לטיפול מתקדם

בבדיקה שביצעה Cancer hope ושנשלחה לארצות הברית עלה שאחת מהמוטציות שנבדקה בבית החולים ונמצאה שם שלילית, EGFR, היא בעצם חיובית. המשמעות של הממצאים הייתה דרמטית- גדעון יוכל להפסיק עם הטיפול הכימותרפי ולעבור לטיפול ביולוגי חדיש.

עד כמה נפוץ שאתם מגלים ממצא שבבית החולים לא מצאו?

"מחקר שפורסם בחודש האחרון הראה שבדיקת ה-DNA שאנחנו עושים יכולה לזהות מוטציות ב-30% מהמקרים שהבדיקה של בית החולים לא זיהתה את המוטציה. הרגישות של הבדיקה היא גבוהה מאוד, סביב 99.99%, גם כשהמוטציה מופיעה רק בחלק קטן מאוד מהתאים הסרטניים." מספרת כוכב, מנכלית קנסר הופ.

"האונקולוג קיבל את התוצאות ומיד העביר אותנו לטיפול ביולוגי"

את התוצאות שהשיגה Cancer Hope העבירה גליה כוכב לאונקולוג המטפל ולמשפחה. בשלב הזה, גדעון כבר החל טיפול כימותרפי. האונקולוג החליט, ביחד עם המשפחה, להפסיק מיד את הטיפול הכימותרפי ולעבור לטיפול הביולוגי שמתאים לממצאים של Cancer Hope: אפטיניב, הידועה בארץ תחת השם ג'יוטריף.

"האונקולוג, שבהתחלה לא המליץ למשפחה על ביצוע הבדיקה, אמר להם עכשיו שהוא מוריד בפניהם את הכובע ונרתם מיד להשיג את הטיפול לגדעון במסגרת סל הבריאות, כך שהמשפחה לא תצטרך לשלם עליו. מה שלא היה מורכב כלל, מרגע שיש לנו אישור ממעבדה מובילה על המוטציה" מספרת כוכב.

במקום כימותרפיה בבית החולים - טיפול ביולוגי בבליעת כדור בבית

הטיפול בג'יוטריף, תרופה הפועלת נגד המוטציה EGFR שהתגלתה במסגרת הבדיקה של Cancer Hope, ניתן למשפחה בחינם במסגרת סל הבריאות. בניגוד לטיפול כימותרפי, הטיפול בג'יוטריף עבור חולים בסרטן ריאה גרורתי ניתן באמצעות בליעת התרופה, ולכן אינו מצריך התחברות לאינפוזיה והגעה לבית החולים במהלך הטיפולים.

הגושים קטנו, גדעון חזר לעבוד

את ההשפעה של הטיפול באפטיניב הרגיש גדעון כבר תוך זמן קצר: הכאבים שלא נשלטו גם באמצעות משככי כאבים חזקים הוקלו עד לנקודה שבה הוא כלל לא נדרש היום למשככי כאבים. בנוסף, גדעון מרגיש חזק יותר, עלה 15 קילוגרם בחזרה והוא אף שב לעבוד.

את ההרגשה של גדעון על שיפור גדול חיזקו גם תוצאות בדיקות ה-CT שהוא ביצע בחודש ינואר, 5 חודשים אחרי האבחון. בפענוח ה-CT, אותו חלקה המשפחה איתנו, ושעליו חתומה מנהלת מחלקת רדיולוגיה מבית חולים מוביל, ניתן להתרשם משיפור גדול במצב הגידול והגרורות:
"הגוש בריאה קטן לעומת הבדיקה הקודמת, הגוש בחזה קטן במידה משמעותית, הממצאים בכבד בשיפור ניכר, הנגעים בכליות פחתו."

כל אלה, כזכור, למרות שניתנו לגדעון לא יותר מ-6 חודשי חיים, באבחנה הראשונה של האונקולוג.

imageedit_5_3434380654
"הגוש בריאה קטן לעומת הבדיקה הקודמת, הגוש בחזה קטן במידה משמעותית, הממצאים בכבד בשיפור ניכר, הנגעים בכליות פחתו."

חשוב לזכור שגם טיפול ביולוגי הוא קרב מתמשך שזקוק לליווי צמוד

למרות היתרונות של הטיפול הביולוגי, מזכירה כוכב שגם לטיפולים ביולוגיים יש 'תוקף' ולא סביר שהתוצאות המדהימות שגדעון חווה הן קבועות. זאת מכיוון שהתאים הסרטניים יכולים לסגל לעצמם תכונות שיאפשרו להם להתחמק מהטיפול. "גם במקרה כזה אנחנו לא נשארים חסרי אונים. אנחנו יודעים לבצע בדיקות מתקדמות כדי לאתר את מנגנוני ההתחמקות של הגידול, כך שהאונקולוג יוכל לספק למשפחה תרופה נגד המנגנון. זו הסיבה שאנחנו ממשיכים ללוות את המשפחות והמטופלים, גם אחרי שהבדיקה שלנו אפשרה להם למצוא טיפול ביולוגי שמתאים להם".
בהזדמנות זאת אנו ממליצים לכם לבקר בקבוצת "סרטן ריאות לביאות ואריות" – קבוצה חדשה שמספקת תמיכה מקצועית וחברית למתמודדים עם המחלה.

יותר מטיפול תרופתי, הזדמנות לדבר על האסטרטגיה הגדולה בסביבה בטוחה ותומכת

גליה כוכב, שפגשה וייעצה למאות חולי סרטן מספרת גם על החשיבות של הקשר האישי עם המשפחות: "עומס המשימות שמוטל על החולים והמשפחות במהלך ההתמודדות הוא עצום, הרבה פעמים אין להן זמן לשבת במשך שעה ולדבר על האסטרטגיה הרחבה להתמודדות עם המחלה. המפגשים עם הרופא גם הם עמוסים, מבחינת זמן, מידע ומשאבים נפשיים ולכן גם שם התהליך הזה לא קורה.

"כשאני נפגשת ליעוץ עם המשפחות, זאת הזדמנות יקרה מפז לעשות דיון אמיתי על 'מה עושים מכאן', אני שמחה ש-Cancer Hope היא מקום שיכול לאפשר להן את המרחב הבטוח, המדעי והמושכל הזה", גליה מספרת.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן