אונקולוגיה מותאמת אישית

שאלות ותשובות נפוצות

המטרה שלנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות גנומיות ומולקולריות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות מדי שנה.

למידע נוסף אודות מרכז Cancer Hope

כיום ישנן אפשרוית רבות לטיפול בסרטן, החל מכימותרפיה דרך תרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה ועד אימונותרפיה וקיטרודה. מבין כל מאות סוגי התרופות, בדיקה גנומית להתאמת הטיפול מזהה עבור כל חולה את הטיפול היעיל ביותר עבורו באופן אישי.

מחקרים מראים שטיפול שהותאם אישית לגידול של המטופל, משיג תוצאות טובות יותר בהשוואה לטיפול שאינו מותאם אישית. אחד המחקרים החשובים בתחום של רפואה מותאמת אישית שבדק 13,000 חולי סרטן שעשו בדיקת ריצוף גנטי, מצא כי חולים שביצעו את הבדיקה וטופלו בהתאם לתוצאותיה, השיגו פי- 6 יותר הצלחה בטיפול (המחקר הוצג בכנס ה-ASCO 2016). זאת בהשוואה לחולים שהטיפול לא הותאם להם אישית.

הבדיקה יכולה להתאים בכל סוגי הסרטן, אך אנו בוחנים כל מקרה לגופו. לפני שנבצע בדיקה נבין לעומק את מצבו הרפואי של המטופל, ונוודא שיש מקום לביצוע בדיקה. אנו פועלים בהתאם להמלצות ה- CMTP – המרכז האמריקאי לקביעת מדיניות שימוש בטכנולוגיות רפואיות:

 • מטופלים עם מחלה גרורתית – בכל סוגי הסרטן.
 • מטופלים שאינם מגיבים לפרוטוקול הטיפול הנוכחי.
 • מטופלים שמחלתם חזרה או התקדמה.
 • מטופלים עם גידול בעל סיכויי ריפוי נמוכים.
 • מטופלים הסובלים מתופעות לוואי קשות.
 • מטופלים עם גידול ממקור לא ידוע או גידול נדיר.
 • מטופלים המעוניינים בטיפול מתקדם מעבר לסטנדרט.

למטופלים רבים אין מספיק מידע על המיקום שלהם במסלול הטיפולי, מה הם השלבים הבאים הצפויים בטיפול ועל אופציות טיפול מתקדמות שניתן לפתוח עבורם.

לכן היעוץ שלנו מתחלק לשני חלקים:

1. הבנת המצב הקליני ואפשרויות הטיפול שלכם לפי הפרוטקולים הרפואיים הסטנדרטים – ניתן לדמות את הטיפול הסטנדרטי במחלת הסרטן למסלול ריצה עם תחנות דרכן צריך לעבור. בטיפול הסטנדרטי יש קווי טיפול, מתחילים מקו טיפול ראשון בהתאם לסוג ושלב המחלה, ובהמשך תעברו לקו הטיפול הבא וכך הלאה. בחלק הראשון של היעוץ נשוחח על מיקומכם במסלול הטיפול הסטנדרטי, והמשמעות שלו עבורכם.

2. כיצד ניתן לדייק את הטיפול ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות, על בסיס המידע המצטבר של מחקרים בתחום הגידול– בחלק השני של היעוץ נשוחח על אפשרויות הטיפול הקיימות וכיצד ניתן לתעדף ביניהן, ואפשרויות טיפול שהן מעבר לסטנדרט שיכולות להיות פתוחות עבורכם. תקבלו מידע על הסיכוי האוביקטיבי למציאת טיפול, מה המשמעות של הטיפולים הללו, מקרים של מטופלים עם מחלה דומה לשלכם ותוצאות הטיפול שלהם. 

**היעוץ הוא ללא עלות

ב– Cancer Hope אתם במרכז ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות. נלווה אתכם באופן אישי, החל מפגישת יעוץ מעמיקה על המחקרים העדכניים בתחום הגידול, נדבר על האפשרויות הטיפוליות הקיימות ואופציות טיפוליות מתקדמות, נמליץ לכם על בדיקה גנומית שתפתח את כל אפשרויות הטיפול היעילות עבורכם, ונברר לכם את ההחזרים הכספיים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים. כאשר יתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי להפיק את המירב מתוצאותיה.

במסגרת התהליך, נתאם עם הרופא המטפל שלכם, לפני הבדיקה, ולאחריה עם קבלת דוח התוצאות. אנחנו וצוות המעבדה נהיה זמינים עבורכם לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם.

המידע הגנומי והמולקולרי המתקבל בבדיקה עשוי להיות משמעותי לאסטרטגיית הטיפול שלכם, והוא יעמוד לרשות הרופא המטפל כחלק ממכלול השיקולים הרפואיים, ויאפשר לפתוח עבורכם מקסימום אפשרויות טיפול כולל אופציות שיתכן ולא נלקחו בחשבון, כגון:

 • זיהוי מנגנון בילוגי בבסיס הגידול, בו ניתן לטפל בעזרת תרופה ביולוגית ממוקדת מטרה.
 • איתור תרופה כימותרפית מתאימה, מה שיכול להפחית תופעות לוואי ולמנוע אובדן זמן טיפולי יקר.
 • התאמה לתרופות מהדור החדש מסוג אימונותרפיה לדוגמא קיטורדה, אופדיבו ויירבוי.
 • מיפוי תרופות אונקולוגיות שאינן יעילות, ובכך למנוע אובדן זמן יקר ותופעות לוואי שלא לצורך.
 • זיהוי שילובי תרופות יעילים לגידול הספיציפי, ובכך למנוע ניסוי וטעיה על הגוף.
 • התאמה לתרופות בשלבי מחקר, ובכך לפתוח אפשרויות טיפול חדשות שלא נלקחו בחשבון. 
 • מציאת אפשרויות טיפול חדשות לחולים שמיצו את קווי הטיפול המומלצים. 

בישראל נכון להיום, הבדיקות הגנטיות המבוצעות בבתי החולים הינן מצומצמות הן מבחינת היקף הבדיקה הנדרש והן מבחינת עומק הבדיקה, ולכן מספקות מענה חלקי בלבד.

הבדיקות של קנסר-הופ מבוצעות במעבדות מתמחות בארה"ב או באירופה, בטכנולוגיות המתקדמות והעדכניות ביותר, כדי לקבל מקסימום ממצאים בעלי משמעות קלינית עבור המטופל. 

כן.
במרכז Cancer Hope אנחנו מאמינים שטיפול מוצלח במחלת הסרטן, מצריך שיתוף פעולה מלא בין שלושה גורמים: האונקולוג המטפל, הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מספקים, והמוטיבציה שלכם. לכן לאחר שיחת היעוץ עם המטופל והמשפחה ובהתאם לאישור שלכם, אנו נפנה לאונקולוג המטפל על מנת לקבל חוות דעת על ההתאמה והערך של הבדיקה עבורכם.

על מנת לקבל את חוות הדעת של האונקולוג המטפל – אנו נעביר לאונקולוג את כל המידע המדעי, וניזום דיון מקצועי שיאפשר חשיבה מחודשת על המקרה הרפואי, הפיכת כל האבנים וחשיבה מחוץ לקופסא עבור המטופל. ההתקדמות תהיה בהתאם לחוות הדעת של האונקולוג.

לאחר הבדיקה עם קבלת דוח התוצאות, אנחנו וצוות המדענים והאונקולוגים של המעבדה המתמחה, נהיה זמינים עבורו לכל שאלה בנושא הדוח והמשך הטיפול שלכם.

למרות הערך הרב של הבדיקה עבור מטופלים רבים, האונקולוג עשוי שלא להפנות ביוזמתו לבדיקות משום שהן בתשלום פרטי או מחוץ למערכת הרפואה הציבורית, או משיקולים אחרים. במקרים רבים האונקולוג אינו מודע להחזרים מהביטוח וקופ"ח, הקיימים עבור המטופל.
לכן, במקרים רבים מטופלים המעוניינים לבדוק אופציות טיפוליות מתקדמות מעבר לסטנדרט, פונים אלינו ישירות ואנו דואגים לשלב את האונקולוג בתהליך. לאחר שנכיר את התיק הרפואי שלך ולאחר יעוץ מעמיק, אנו ניצור קשר עם האונקולוג ונקיים דיון מקצועי על ההתאמה והערך של הבדיקה עבורך.

הדיון המקצועי שאנו יוזמים עם האונקולוג, מאפשר חשיבה מחודשת על המקרה הרפואי, הפיכת כל האבנים וחשיבה מחוץ לקופסא עבור המטופל, והתקדמות בהתאם לחוות הדעת של האונקולוג.

ב– Cancer Hope אתם במרכז וחלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות. נלווה אתכם באופן אישי החל מפגישת יעוץ מעמיקה על המחקרים העדכניים בתחום הגידול, נמליץ לכם על בדיקה גנומית שתפתח את כל אפשרויות הטיפול היעילות עבורכם, נברר עבורכם את ההחזרים הכספיים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים,
וכשיתקבלו תוצאות הבדיקה תגיעו אלינו לפגישת הסבר כדי להפיק את המירב מתוצאותיה.

שלבי התהליך:
1. שיחה היכרות טלפונית קצרה – בשלב הראשון נבצע שיחה טלפונית כדי לספק לכם הסבר מפורט על התהליך והתאמת השירות שלנו עבור המקרה הרפואי שלכם.
2. פגישת יעוץ מקצועית ללא עלות – לאחר השיחה הטלפונית, תתבקשו להעביר לנו מסמכים רפואיים כדי שנוכל להכיר לעומק את המקרה הרפואי שלכם. לאחר שנעבור על המסמכים, ונבין אם יש מקום לביצוע בדיקה, נזמין אתכם לפגישת יעוץ מקצועית ללא עלות. לפגישת היעוץ שתי מטרות מרכזיות. האחת היא להסביר על אפשרויות הטיפול הסטנדרטיות בהתאם למצב הקליני של המטופל. והמטרה השנייה היא לסכם את כל מה שניתן ללמוד ממחקרים בתחום הגידול ומכאן להסיק אילו אופציות טיפוליות נוספות ניתן יהיה לפתוח בעזרת הבדיקה.
3. יצירת קשר עם הרופא/ה מטפל/ת שלכם –  במקרים בהם הרופא המטפל הוא לא הגורם המפנה, לאחר פגישת היעוץ ניצור קשר באישורכם עם הגורם המטפל כדי לערב אותו בתהליך קבלת ההחלטות.
4. בירור החזרי ביטוח וקופות החולים צוות מומחה בתחום ביטוחי הבריאות יברר עבורכם את ההחזרים הכספיים המגיעים לכם בכל הסעיפים, מקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים. כך תוכלו למצות את מלא זכויותיכם הכספיות ולקבל את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר עבורכם.
5.פגישת הסבר תוצאות – לאחר קבלת תוצאות הבדיקה נזמין אתכם לפגישת הסבר על התוצאות שהתקבלו כדי שתהיו מעורבים בקבלת ההחלטות ושתוכלו להפיק מהן את המירב. במקביל נשלח את התוצאות לרופא/ה המטפל/ת כדי שניתן יהיה להתחיל וליישם אותן באסטרטגיית הטיפול שלכם.
6. ליווי אישי גם לאחר קבלת התוצאות – גם לאחר קבלת התוצאות, אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה, התייעצות או התלבטות בנוגע להמשך הטיפול התרופתי שלכם.

כן.
אנחנו מאמינים שכדי ליישם את תוצאות הבדיקה בצורה הטובה ביותר חשוב שגם אתם תכירו היטב את תוצאות הבדיקה ומשמעותן. לאחר קבלת התוצאות, נזמין אתכם לפגישת הסבר בה תקבלו את מלא המידע על מאפייני הגידול וכלל אפשרויות הטיפול התרופתי שנמצאו בבדיקה. במקביל נעביר את תוצאות הבדיקה לרופא/ה המטפל/ת שלכם, כדי שניתן יהיה ליישם אותן באסטרטגיית הטיפול מהר ככל שניתן.

לא.
בדיקה להתאמת הטיפול נעשית על דגימה מהגידול הספציפי של המטופל וניתן להשתמש בשני סוגי דגימה:
1. ביופסיה מהגידול – דגימה מהגידול שנלקחת בצורה כירוגית בבית החולים. את הדגימה נוציא עבורכם מהמכון הפתולוגי בבית החולים בו התבצעה הביופסיה. ברוב המוחלט של המקרים אין צורך בביצוע ביופסיה נוספת לצורך הבדיקה.


2. בדיקת דם חכמה – או בשמה המקצועי ביופסיה נוזלית, משתמשת בתאי גידול הנמצאים בזרם הדם ועליהם נעשית הבדיקה. בדיקת הדם נלקחת נלקחת ע"י אחות אונקולוגית מוסמכת המגיעה לבית המטופל.

כן.
לא כולם יודעים, אך קיימת השתתפות של קופות חולים והביטוחים הפרטיים בתשלום על בדיקות להתאמת הטיפול התרופתי בסרטן. צוות מומחה בתחום ביטוחי הבריאות יברר עבורכם את ההחזרים הכספיים המגיעים לכם בכל הסעיפים, מקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים. כך תוכלו למצות את מלא זכויותיכם הכספיות ולקבל את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר עבורכם.

אנו ננחה אתכם באופן מדוייק מה הם השלבים וכיצד לפעול על-מנת למקסם את ההחזרים המגיעים לכם. פעולה נכונה ולפי ההנחיות יכולה לעשות את ההבדל בין קבלת ההחזר או לדחייתו.

לא בהכרח.
אנחנו מספקים בדיקות שונות של המעבדות המובילות בעולם,  ובוחרים עבור כל מטופל בהתאם למצבו הרפואי, את הבדיקה שתספק מקסימום מידע בעל ערך. כך לדוגמא בעזרת בדיקות גנומיות ניתן לאתר טיפולים ביולוגיים חדשניים ממוקדי מטרה, או להמליץ על תרופות הדור החדש מסוג אימונותרפיה דוגמת קיטרודה. בעזרת בדיקת ביופסיה נוזלית ניתן להתאים טיפולים כימותרפים שעדיין מהווים מרכיב חשוב בפרוטוקלים רבים, כולל אלו הכוללים תרופות ביולוגיות.

ישנם מטופלים שאינם זקוקים לבדיקה ממגוון סיבות כגון: שלב המחלה, היסטוריה טיפולית ועוד. בהתאם למסמכים רפואיים שלכם נוכל להבין אם יש צורך בביצוע בדיקה להתאמת הטיפול או שהמצב הרפואי מצביע על כך שאין בכך צורך.

הצלחה בטיפול תלויה בהרבה גורמים ביניהם מקור הגידול, שלב המחלה, היסטוריה טיפולית ועוד. לכן לכל מטופל צריך להגדיר את הצלחת הטיפול באופן מתאים החל מצמצום הגידול, ריפוי חלקי, שיפור באיכות החיים, הפיכת המחלה לכרונית, העלמות הגידול הראשוני, צמצום הגרורות והפחתת תופעות הלוואי הנובעות מהטיפול. 
לתאורי מקרה וסיפורי הצלחה של מטופלים לחצו: סיפורי מטופלים – אנשים עם תעצומות נפש

המטרה של הבדיקות הגנומיות להתאמת הטיפול היא לא רק לזהות את המאפיינים הביולוגיים בגידול, אלא גם לאתר טיפול תרופתי מתאים. כלומר, שלאותם מאפיינים ביולוגיים תיהיה משמעות טיפולית ( בשפה המקצועית –Actionability) לבדיקות שלנו אקשנביליטי גבוה מ- 90% . האחוזים גבוהים כל כך, הודות לטכנולוגיות המתקדמות איתן עובדות המעבדות, שמתעדכנות כל הזמן בהתאם לפיתוחים ומחקרים בתחום.

לא.
מרכז Cancer Hope לא משוייך לחברת תרופות כלשהי, והמחויבות שלנו נתונה אך ורק למטופלים שלנו. לא משנה איזו חברת תרופות מייצרת את התרופה, כל עוד היא מתאימה למאפיינים הגנומים של הגידול של המטופל, תקבלו עליה עדכון בדוח מפורט של תוצאות הבדיקה. 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
המלצה אנונימית ממטופלתCancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very... professionally. The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הגעתי ל cancer hope בדיות גנטיות, בעקבות המלצה ולאחר שהתגלו אצלי גרורות בגוף.קיבלתי הסבר מקיף על בדיקת ביופסיה נוזלית. על יתרונותיה בגילוי המאפיינים הייחודיות בכל סוג סרטן והחשוב מכל:... לאלו תרופות ישנה ההשפעה המיטבית- האופטימלית, על סוג הסרטן המקנן בגוף.ביצעתי את הבדיקה ובעקבות הממצאים, פרוטוקול הטיפול שלי היה בהתאם להמלצאות.היום אני יכולה לומר בוודאות, שחיי ניצלו הודות להכוונה של cancer hope.לא קיבלתי כימותרפיה מיותרת אלא מכוונת מטרה.אני נקייה מתאים ממאירים, מחלימה מהמחלה הקשה ומקווה שזה יישאר כך.אני חייבת לציין את הצוות במקום ובמיוחד את הדס.עבודת מחקר רצינית ביותר, יחס אישי ואוזן קשבת בצד נועם, סבלנות ואמפתיה,מובילים למקום שהוא דוגמה למצויינות ומופת.קראו עוד
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il
נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

קיטרודה.jpg1
נגן וידאו

אימונותרפיה אושרה ל-15 סוגי סרטן לפי בדיקה גנטית – לבלב, שד, ריאות, מעי גס, קיבה ועוד

נגן וידאו

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה: "פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית"

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן