רפואה מותאמת אישית בסרטן​
1945130

נגיף הקורונה כאן - כל המידע לחולי סרטן על התאמת טיפול מדוייק, יעיל ובטוח מבלי לצאת מהבית

הכתבה שתעשה לכם חולי הסרטן, סדר במשבר הקורונה – אולי אתם לא חייבים כימותרפיה? איך בודקים את האופציות לטיפול? האם אפשר להעזר בטיפול פורץ דרך? האם אפשר לקבל את הטיפול בכדורים בבית? איך טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת מעקב אחר סטטוס המחלה בלי להגיע לבדיקות בבית החולים? והכי חשוב – איך אפשר לקבל יעוץ מקצועי טלפוני כדי לקבל את ההחלטות הנכונות?

הסבר קצר - מהו נגיף הקורונה?

וירוס הקורונה החדש (COVID-19) מעורר דאגה רחבה בקרב הישראלים ונדמה שהוא משפיע לא רק על מערכת הבריאות אלא על הכלכלה והחברה כולה. הוירוס משפיע על דרכי האויר ועל הריאות וברוב החולים יגרום לתסמינים דמויי-שפעת. אולם קבוצות מסוימות נמצאות בסיכון מוגבר למחלה קשה יותר. חולים אונקולוגיים נחשבים גם הם כקבוצת סיכון, שכן המערכת החיסונית שלהם מוחלשת הן בעקבות הגידול עצמו והן בעקבות הטיפולים השונים שהם עוברים. לכן טבעי שבזמנים אלו, יותר מאי פעם, החולים ומשפחותיהם ירגישו חששות מוגברים לגבי בריאותם.
אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי! להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס משמאל⇐⇐ 
אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי! להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם⇐⇐ 

מהי השפעת הטיפולים על מערכת החיסון?

הטיפולים האונקולוגיים משפיעים משמעותית על מערכת החיסון והופכים את המטופלים האונקולוגיים למדוכאי חיסון (immunocompromised). כימותרפיה לדוגמא פוגעת ביצור החדש של כדוריות הדם הלבנות – שאחראיות בין היתר על תקיפת נגיפים בגופנו – ובכך מונעת מהגוף להלחם באויבים חדשים כמו נגיף הקורונה.

הפגיעות הללו הופכות את חולי הסרטן לפגיעים יותר לזיהומים נדירים ומעלים את הסיכון שגם מחלות ״פשוטות״ עלולות להתבטא בצורה קשה. בתקופה זאת חשוב במיוחד להתאים את הטיפול באופן מדוייק ככל שניתן ולתעדף טיפולים בעלי פוטנציאל יעילות גבוה.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר מהטיפול יש חשיבות רבה להתאמת הטיפול התרופתי המיטבי לפי המאפיינים הייחודיים של כל מטופל. זאת, מכיוון שכל מטופל מגיב באופן שונה לכל תרופה- במיוחד בדורות החדשים של התרופות. בחירה נכונה של הטיפול יכולה לשפר את סיכויי הצלחתו בעשרות אחוזים

איך בודקים את כל האופציות?

כיום ישנן אופציות רבות לטיפול בסרטן, החל מכימותרפיה דרך תרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה ועד אימונותרפיה וקיטרודה. מבין כל מאות סוגי התרופות, בדיקה גנטית או מולקולרית להתאמת הטיפול מזהה עבור כל חולה את הטיפול היעיל ביותר עבורו באופן אישי. מחקרים מראים שטיפול שהותאם אישית לגידול של המטופל, משיג פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול בהשוואה לטיפול שאינו מותאם אישית. הבדיקות הגנטיות והמולקולרויות המקיפות, שאנחנו מבצעים במעבדות המתקדמות בעולם, מאפשרות לזהות את הפגמים הגנטים בדנ"א, ברנ"א או בחלבונים של תאי הגידול. זיהוי פגמים אלה שאחראים על התפתחות והתפשטות התאים הסרטניים הוא המפתח להתאמה אישית של תרופות ביולוגיות ואימונותרפיות חדשניות הפועלות באופן מדוייק נגד המוטציות של הגידול.

אתם מוזמנים אלינו ליעוץ להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל. השאירו את הפרטים בטופס משמאל ונדאג לחזור אליכם⇐⇐ 

אתם מוזמנים אלינו ליעוץ להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל. השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם⇐⇐ 

פרופסור רון, מומחה באונקולוגיה – פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול, בחולים שקיבלו טיפול מותאם אישית

מהי פריצת הדרך שכולם מדברים עליה? באילו גידולים זה חשוב במיוחד?

טיפולים ביולוגיים ממוקדי מטרה או טיפולי אימונותרפיה וקיטרודה הם דור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרים למערכת החיסון ולמסלולים ביולוגים נוספים בגוף להילחם ולהשמיד את התאים הסרטניים.
באמצעות טיפולים מתקדמים אלו, חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידול ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים. בנוסף הטיפולים רשמו הישגים גם במצבי מחלה מתקדמים אצל חולים גרורתיים תוך שיפור באיכות החיים, מיעוט תופעות לוואי ושמירה על מערכת החיסון.

תוצאות המחקרים הראו תוצאות מרשימות והביאו לאישור ושימוש בתרופות ביולוגיות ואימונתרפיות בגידולים מסוג: סרטן שד גרורתי, סרטן שד טריפל נגטיב, סרטן רחם, סרטן השחלות, סרטן ריאה, סרטן הלבלב, סרקומה, סרטן הקיבה, סרטן המעי, ובגידולים נוספים בשלב הגרורתי או בשלב 4.

מהי חשיבות התאמה אישית של הטיפול בתקופת הקורונה?

התאמת טיפול מדוייק ומותאם אישית עכשיו חשובה מתמיד!

הבדיקות שלנו במעבדות המתקדמות בעולם, מבצעות מיפוי מולקולרי מקיף של מנגנוני הפעולה של הגידול. תוצאות הבדיקה, עוזרת להכווין ולמקד את הרופא המטפל בבחירת אסטרטגית הטיפול הנכונה ובבניית תוכנית מדוייקת ויעילה עבורכם. בנוסף, הבדיקה יכולה לפתוח לכם אופציות טיפוליות חדשות שלא ניתן לקחת בחשבון ללא בדיקה גנטית מקיפה.

הבדיקה שלנו מתמקדת בגנים בעלי משמעות טיפולית. מדובר בגנים ומסלולים ביולוגיים, כנגדם קיימים טיפולים מאושריFDA או טיפולים מתקדמים במסגרת מחקרים קליניים. כמו כן מתקבל מידע על טיפולים אליהם הגידול עמיד, מידע המאפשר לחסוך תופעות לוואי וזמן טיפולי יקר.

טיפול ביולוגי יכול להינתן בכדורים מה שחוסך את תופעות הלוואי הקשות של טיפולי הכימותרפיה, את הפגיעה במערכת החיסון, ואת ההגעה והשהייה בבתי החולים שחושפים את החולה שנמצא בקבוצת סיכון לנגיף הקורונה ולזיהומים נוספים.
מכיוון שהבדיקות מתמקדות בטיפולים מתקדמים ויעילים ובוחנת את כלל סוגי התרופות האונקולוגיות, בסופו של דבר מתקבל דוח פרקטי במיוחד המאפשר לפתוח עבורכם אפשרויות טיפול חדשות שיתכן ולא נלקחו בחשבון באסטרטגיית הטיפול הראשונית.

איך לעקוב אחר סטטוס המחלה בלי להגיע לבית החולים?

כל מה שצריך זה בדיקת דם "חכמה" בבית – ביופסיה נוזלית.

לביופסיה הנוזלית יש הרבה משמעויות והיא פותחת הרבה מאוד אפשרויות בשבילכם. אחת האפשרויות החשובות בתקופת הקורונה שאנחנו נמצאים בה היום היא – מעקב אחר יעילות הטיפול וזיהוי מוקדם במצבים של חזרת מחלה.
חולי סרטן המקבלים טיפול תרופתי, לרוב יעברו בדיקת הדמיה בתום תקופת הטיפולים שמטרתה לקבוע מה הייתה ההשפעה של הטיפול התרופתי על הגידול.

בדיקת דם ביופסיה נוזלית מבוצעת על ידי אחות מוסמכת המגיעה לבית המטופל –באופן יעיל ובטוח!
באמצעות ביופסיה נוזלית ניתן לאתר עקבות גידול בדם, המהווים אינדיקציה לרמת הפעילות של המחלה. באמצעות עקבות הגידול, ניתן להעריך את היעילות של הטיפול הקיים או להתריע בשלב מוקדם על חשש לחזרת מחלה.

הטכנולוגיות של ביופסיה נוזלית, מבוססות על איתור מדוייק של שברי דנ"א או תאי גידול חופשיים בזרם הדם CTC שזלגו מהגידול, יש יתרון בזיהוי הפעילות של הגידול כבר בשלבים מוקדמים. באמצעות הבדיקה בדם ניתן לאתר תאי גידול שעדיין לא התגבשו לגרורות מוצקות, בעוד שטכנולוגיות ההדמיה השונות בבית החולים (CT, PET-CT, MRI) מזהות חזרת מחלה רק לאחר התפתחות של גרורה לגוש מוצק בגודל מינימלי.

1941833
"הצוותים שלנו מנוסים במתן שירות למאות חולי סרטן מדוכאי חיסון תוך צמצום הסיכון לחשיפה לזיהומים"

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס משמאל⇐⇐ 

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם⇐⇐ 

צוות Cancer Hope - כאן בשבילכם גם בתקופת משבר הקורונה

אצלנו תקבלו ליווי לאורך כל התהליך, כאשר אתם חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות. הצוותים שלנו מנוסים במתן שירות למאות חולי סרטן מדוכאי חיסון תוך צמצום הסיכון לחשיפה לזיהומים. את הייעוץ המקצועי שלנו לבירור כל האופציות הטיפוליות, המומחים שלנו מבצעים באמצעות שיחת טלפון כך שאין צורך שתגיעו למשרדינו.

המטרה של שיחת היעוץ היא להוביל לטיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר ולחסוך לכם זמן יקר, תופעות לוואי – מבלי לצאת מהבית. חשוב לציין שהייעוץ המקצועי הוא ללא עלות והתחייבות.

בנינו עבורכם תהליך שלם בלי לצאת מהבית

לאחר שנקיים את הייעוץ הטלפוני אנחנו נדאג לתיאום עם הרופא המטפל בכל מה שקשור לבדיקה, אין צורך שתגיעו לבית החולים. אנחנו נדאג לאסוף את הביופסיה מבית החולים או במקרה של ביופסיה נוזלית נדאג לשלוח אחות מטעם Cancer Hope שתגיע לביתכם לקחת את דגימת הדם. מיד עם הגעת הדגימה אלינו, נדאג להטיס אותה בתנאים הנדרשים לאחת המעבדות המובילות בעולם. כאשר יגיעו התוצאות, נקבע הסבר תוצאות טלפוני ונדאג לעדכן גם את הרופא המטפל בתוצאות הבדיקה ובממצאים החשובים להמשך הטיפול שלכם. הצוות המסור שלנו ידאג לעזור לכם לברר מהו ההחזר שמגיע לכם מקופת החולים ומהביטוח. המטופלים שלנו נהנים מכ- 70% החזרים על הוצאות הבדיקה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר בהתאם להנחיות ולעזור לכם להגיע לטיפול מותאם, יעיל ומדויק במיוחד בשבילכם.
לסיכום, לבדיקת הביופסיה הנוזלית יש הרבה מה להציע לכם כאשר היא לא דורשת מכם לצאת מהבית כלל, אחות מטעם Cancer Hope תגיע אליכם הביתה תבצע את הבדיקה ואנחנו נדאג להטיס אותה למעבדות המתקדמות בעולם.

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

// **** do not modify without letting Ariel Brill know about it //make the hidden field value show the full url of page //make hidden field show referrer //add parameters //url.searchParams.get("YOUR-PARAMETER-HERE"); //make hidden field show utm_source //make hidden field show utm_term

יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן – אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול במחלה, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

// **** do not modify without letting Ariel Brill know about it //make the hidden field value show the full url of page //make hidden field show referrer //add parameters //url.searchParams.get("YOUR-PARAMETER-HERE"); //make hidden field show utm_source //make hidden field show utm_term

יש לך שאלה, בקשה או הערה?

כתבו לנו info@CancerHope.co.il

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד/מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירי פרטים ונדאג לחזור אליך בהקדם

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו כאן בשבילך!

חשוב לנו לשמוע אותך!

לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך
במידה ונוכל לסייע בהתאמת טיפולים מתקדמים
תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד או מרחוק
שיחה שבה תוכלו לשאול ולקבל את כל המידע החשוב לכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

המרקרים עלו? לא מגיב לטיפול? אנחנו כאן בשבילך!

המרקרים עלו? לא מגיב לטיפול? אנחנו כאן בשבילך!

בדיקה גנטית מקיפה -להתאמת טיפול מתקדם ומדוייק. 99% ספציפיות ורגישות! לאחר שנעבור לעומק על התיק הרפואי שלך. תוזמנו ליעוץ מקצועי ללא עלות – במשרד/מרחוק.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

פי 6 יותר הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה?

יעוץ מקצועי חינם – במשרד או מרחוק

התאמת טיפול ביולוגי פורץ דרך

70% החזרים מקופות חולים והביטוחים