אונקולוגיה מותאמת אישית
סרטן ריאה גרורתי לקיחת אוויר

סרטן ריאה גרורתי: כל מה שצריך לדעת בסרטן ריאה בשלב 4

על אף התדמית הקשה של סרטן ריאות בשלב 4, בשנים האחרונות בולטת התקדמות מתמדת בטיפולים תרופתיים וטכנולוגיים חדשניים שמשפרים משמעותית את תוחלת החיים ואת איכותם.  הכנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת אחרי האבחון בסרטן ריאות גרורתי 

סרטן ריאות גרורתי הוא השלב המתקדם ביותר של סרטן ריאה, הידוע גם כסרטן בשלב 4. בסרטן ריאה גרורתי, תאים מהגידול הסרטני בריאה התפשטו לאיברים אחרים, התיישבו בהם והתחלקו בעצמם ליצירת גידולים נוספים באיברים אלו. גרורות מסרטן ריאה יכולות להתפשט לאיברים רבים אך נפוץ במיוחד  למצוא גרורות של סרטן ריאה במוח ובעצם. 

אנחנו עושים את מירב המאמצים להנגיש עבורכם במדריכים שלנו את המידע הרפואי המתקדם ביותר. עם זאת, את היעוץ הטוב ביותר להתאמה אישית של טיפול בסרטן ריאות שלב 4 נוכל להעניק בפגישה אישית ללא תשלום. השאירו את פרטיכם בטופס 'צור קשר' לקביעת פגישה.

מה מיוחד בסרטן ריאה בשלב 4?

סרטן ריאות בשלב 4 נבדל משלבים אחרים של המחלה עקב הצורך להעניק טיפול שישפיע על כל אזורי הגוף, ולא רק על אזור הריאה. לכן, בשלב זה, מושם דגש מיוחד על טיפול תרופתיים במקום על טיפולי ניתוח או הקרנה, למרות שגם להם יש מקום. מכיוון שסרטן הריאות הגרורתי הנפוץ ביותר הוא מסוג סרטן ריאות של תאים לא קטנים (NSCLC), עיקר המדריך שם דגש עליו. עם זאת, העקרונות במדריך זה נכונים גם לסוגי סרטן ריאה גרורתי נוספים.

מה חשוב לשאול את הרופא אחרי האבחון בסרטן ריאות גרורתי

לפני שמתחילים לדבר על ההשלכות של אבחון סרטן ריאות בשלב 4 על חייכם ולפני שבוחנים אפשרויות טיפול- חשוב שתדעו את התשובות לכל השאלות הבאות. שימו לב, התשובות לכל השאלות האלה יכולות להשפיע מאוד על הטיפול שתקבלו. 

1. איזה סוג סרטן ריאה יש לי?  קיימות מספר קבוצות עיקריות של סרטני ריאה. סרטן ריאה של תאים לא קטנים (NSCLC) גורם לכ-85% ממקרי סרטן הריאה, בהם גם מקרי הסרטן אדנוקרצינומה. לעומת זאת, סרטן ריאה מסוג תאים קטנים (SCLC) גורם לכ-10% ממקרי סרטן הריאות. מספר סוגים נוספים של סרטן ריאות אחראי על כ-5% מסוגי סרטן הריאה. 

קביעת סוג הסרטן מתוך סוגים אלה חשובה מאוד לקביעת התוכנית הטיפולית לחולים בסרטן ריאות גרורתי.

2. כמה גרורות יש לי והיכן הן? טיפול בסרטן ריאות גרורתי עם מספר גרורות שונה מטיפול בסרטן ריאות עם גרורה בודדת. כמו כן, יתכן שחלק גדול מהטיפול שתעבור יתמקד בצמצום השפעת גרורות מסוימות על חייך, לכן לידיעת מיקומן חשיבות רבה. 

3. האם עשו לתאי הגידול שלי בדיקות מולקולריות? חולי סרטן ריאה הם מהמרוויחים העיקריים של מהפכת הטיפול המותאם אישית של השנים האחרונות. היום, חולי סרטן ריאות גרורתי יכולים לבצע בדיקות להתאמת טיפולים חדשניים תוך מספר ימים. כך, תוך זמן קצר, יכולים חולי סרטן ריאות גרורתי לקבל תחזית מדעית שתחזה את התגובה הצפויה שלהם לשורה ארוכה של טיפולים כימיים, ביולוגיים ותרופתיים. הבדיקות החשובות ביותר לביצוע להתאמת טיפול מתקדם בסרטן ריאות גרורתי הוא ביטוי PD-L1 וביטוי או העדר ביטוי של EGFR, ALK, ROS1, BRAF ומולקולות נוספות. איתור מולקולות אלו יוכל לאפשר לך טיפול בתרופות אימונותרפיות חדשניות. 

סרטן ריאות גרורתי- שומרים אצבע על הדופק
חשוב לשמור אצבע על הדופק באבחון סרטן ריאות שלב 4 ולוודא שאתם יודעים את כל הפרטים שיחודיים לכם

מה אפשר להשיג מטיפול בסרטן ריאות גרורתי?

הטיפול בסרטן ריאות גרורתי מתמקד בהארכת תוחלת החיים של החולים ובשיפור איכות החיים של החולים. על אף שסרטן ריאה גרורתי הוא מצב מורכב מאוד, ניתן להעריך במידה משמעותית את תוחלת החיים ואת איכות החיים של חולי סרטן שלב 4 באמצעות טיפולים שהוכיחו יעילות סטטיסטית במחקרים שונים.

התחלת טיפול בסרטן ריאות גרורתי ללא ביטוי של PDL-1

במידה שביצעת כבר בדיקה מולקולרית ולא נמצא בה ביטוי גבוה של החלבון PD-L1 בתאי הגידול שלך, סביר להניח שתפיק פחות תועלת מטיפול אימונותרפי לבד. לכן, מומלץ לחולים אלה לעיתים לשלב בין טיפול כימותרפי ב-2 כימותרפיות כאשר בנוסף לשילוב זה ניתן לבצע גם טיפול באימונותרפיה מתקדמת כגון קיטרודה. 

על פי מחקרים, חולים בסרטן ריאה גרורתי, גם ללא ביטוי גבוה של PD-L1, שקיבלו טיפול ב-2 כימותרפיות ובקיטרודה, שרדו באחוזים רבים יותר לאורך זמן. כך למשל, לאחר שנת מעקב אחת בטיפול המשולב, כ-70% מאלו שקיבלו את הטיפול המשולב שרדו שנה לעומת כ-50% שקיבלו את הטיפול הכימותרפי בלבד.

התחלת טיפול בסרטן ריאות גרורתי עם ביטוי של PDL-1

השלב הראשון בטיפול בסרטן ריאות בשלב 4 נגזר מנוכחות החלבון PD-L1. ביטוי של PD-L1 במעל ל-50% מתאי הגידול יכול להפוך אותך למתאים במיוחד לטיפול התרופתי המתקדם קיטרודה (פמברוליזומאב). קיטרודה כטיפול קו ראשון לחולי סרטן ריאות גרורתי שטרם קיבלו טיפול כימותרפי יכולים לזכות בהארכה חסרת תקדים של תוחלת החיים באמצעות הטיפול בקיטרודה. במחקר שכלל 305 חולי סרטן ריאה בשלב מתקדם נמצא שטיפול בקיטרודה בלבד יכול להכפיל את תוחלת החיים לעומת טיפול בשתי תרופות כימותרפיות במקביל. כמו כן, טיפול בקיטרודה מאופיין במיעוט תופעות לוואי לעומת טיפול כימתרפי, במיוחד בטיפול כימותרפי במספר תרופות במקביל.
סרטן ריאות גרורתי ביצוע בדיקות מתקדמות
המפתח לשיפור משמעותי באיכות ובתוחלת החיים בסרטן ריאה שלב 4 הוא ביצוע בדיקות מתקדמות לגידול

טיפול בסרטן ריאות גרורתי עם גרורות בודדות

חולי סרטן ריאות עם גרורות בודדות בעד כ-3 איברים אולם יוגדרו כחולים בשלב 4, אבל יוכלו להשיג השרדות ארוכה משמעותית מחולי סרטן ריאה גרורתי עם מספר רב של גרורות. 

חולים סרטן ריאה עם גרורות בודדות או חולי סרטן ריאה שהטיפולים שלהם הצליחו במיוחד בהעלמת המחלה למעט מוקדים בודדים יוכלו להיות מוגדרים בשלב זה, מה שיכול לכלול עד כ-50% מהחולים.

הסרה של גרורות סרטן ריאה בודדות

בניגוד לחולים אחרים בסרטן ריאות בשלב 4, חולי סרטן ריאה עם מעט גרורות יוכלו לעבור ניתוחים להסרת הגרורות, מה שיכול לשפר משמעותית את תוחלת החיים שלהם. הדבר נכון גם לגרורות של סרטן ריאה למוח, אחד מאתרי ההתפשטות העיקריים של סרטן ריאה. 

כתחליף לניתוח להסרת הגרורות, חולים עם גרורות מעטות של סרטן ריאה יוכלו לעבור טיפול בהקרנה. טרם ברור מה משתי השיטות, הקרנות או ניתוחים, יכולה להשיג הסרה טובה יותר של הגרורות לטווח ארוך. עם זאת, על פי המידע שקיים היום סביר שיעילות טיפולי הקרנה אינה שונה משמעותית מיעילות הטיפולים הניתוחיים. 

טיפול אגרסיבי בגרורות בודדות של סרטן ריאות - התוצאות מעודדות

מחקרים שבחנו טיפולים אגרסיביים להסרה של גרורות מ-3 איברים או פחות זיהו שהסרה מקומית של גרורות סרטן ריאה יכולה להאט במידה משמעותית את התקדמות המחלה ולהאריך את זמן ההפוגה עד להופעת גרורות חדשות. 

כימותרפיה בסרטן ריאות גרורתי

 במשך עשורים רבים כימותרפיה שימשה את הבסיס לטיפול בסרטן ריאות בשלב 4. טיפול כימותרפי הוא טיפול שפוגע בתאים שמתחלקים בצורה תכופה, כמו תאי סרטן. עם זאת, טיפולים כימותרפיים לא פוגעים באופן ייחודי בתאי סרטן הריאה והם יכולים לפגוע גם בתאים הבריאים. לכן, טיפולים כימותרפיים מאופיינים בתופעות לוואי רבות. 

למרות שבשנים האחרונות אושרו טיפולים אימונותרפיים וביולוגיים רבים עבור סרטן ריאות גרורתי, כימותרפיה היא עדיין טיפול מקובל עבור חולים שאינם מתאימים לטיפול ביולוגי, לחולים שמחלתם התקדמה לאחר טיפול ביולוגי או לחולים שמחלתם דורשת תגובה מהירה, שנפוצה יותר בכימותרפיה מאשר בטיפול ביולוגי. 

מכיוון שבסרטן ריאה בשלב מתקדם לכימותרפיה יש גם תפקיד בשיפור איכות החיים ולא רק בהארכתם, יעשה מאמץ לבחור עבורך תרופות כימותרפיות שמאופיינות ברעילות הנמוכה ביותר. לרוב, יעשה שימוש בשילוב של 2 תרופות כימותרפיות משתנות, על פי המאפיינים הייחודיים של המחלה שלך. 

לעיתים קרובות, יומלץ לך לשלב תרופות אימונותרפיות בטיפול הכימותרפי בסרטן ריאות גרורתי. 

חשיבות ביצוע בדיקות מולקולריות לגידול

 ההתאחדות העולמית לחקר סרטן הריאה ממליצה לרבים מחולי הסרטן לבצע בדיקה מולקולרית לתאי הגידול שלהם, אפילו לפני ההגעה לשלב גרורתי של המחלה. שתיים מהמוטציות החשובות ביותר לאיתור בתאי הסרטן הם EGFR ו-ALK. מוטציות חשובות נוספות שמומלץ לאתר בחולי סרטן ריאה גרורתי הן: ROS1, BRAF, KRAS, HER2 והפרעות ב-MET או ב-RET. 

איתור מוטציות אלה יכול להתאים עבורך טיפול ממוקד מטרה, שיהיה יעיל במיוחד עבור המאפיינים היחודיים של המחלה שלך. 

מוטציות אלה, שיכולות כאמור להשפיע ישירות על הטיפול בך, יכולות להיות מאותרות מבדיקה ישירה של תאי הגידול או מבדיקת דם מתקדמת לאיתור המוטציות בדם, בדיקה הידועה כ'ביופסיה נוזלית'.

טיפול אימונותרפי בסרטן ריאה NSCLC גרורתי

 הדור המתקדם ביותר של טיפולים לסרטן ריאה גרורתי הוא אימונותרפיה. אימונותרפיות הן תרופות שמפעילות את מערכת החיסון הטבעית של הגוף נגד תאי הסרטן בכל הגוף. טיפולים אימונותרפיים מאופיינים בתופעות לוואי מעטות יותר לעומת טיפולים כימותרפיים ועל כן משפרים במידה משמעותית את איכות החיים של המטופלים.

בנוסף להיותן של האימונותרפיות בטוחות ונוחות לשימוש, טיפול אימונותרפי בסרטן ריאות מאפשר גם תוחלת חיים ארוכה יותר לעומת טיפול בכימותרפיה כאשר שילוב של טיפול כימותרפי וטיפול אימונותרפי יכול להיות יעיל במיוחד.  

חשוב לזכור שלא כל המטופלים ירוויחו במידה שווה מהטיפול באימונותרפיות עבור סרטן ריאות בשלב 4 ושיעילות הטיפול תיגזר במידה רבה ממידת הביטוי של החלבון PD-L1, שאת ביטויו יש לבדוק לפני תחילת הטיפול. בין התרופות האימונותרפיות הנפוצות ביותר לטיפול בסרטן ריאות גרורתי ניתן למצוא את הקיטרודה, את האופדיבו ואת היירבויי. 

את הפרטים המלאים על טיפול אימונותרפי בסרטן ריאה גרורתי ניתן למצוא במדריך המלא של Cancer Hope לטיפול בסרטן ריאה גרורתי.

הסרה ניתוחית של גרורות סרטן ריאות שלב 4
מטופלים עם גרורות באיברים בודדים יוכלו להיות מועמדים טובים לניתוח או להקרנה שישפרו את מהלך המחלה

תוחלת חיים בסרטן ריאות שלב 4

הגורם המשפיע ביותר על תוחלת החיים הצפויה של חולי סרטן ריאות גרורתי הוא שלב המחלה. בסרטן ריאות בשלב גרורתי, או סרטן ריאות בשלב 4, מחצית מהחולים שורדים יותר מ-8 עד 13 חודשים. כמו כן, כ-2% מהחולים ישרדו גם חמש שנים או יותר לאחר האבחון בסרטן ריאות גרורתי. 

עם התקדמות הטיפולים לסרטן ריאות, בייחוד הטיפולים האימונותרפיים עליהם נרחיב בהמשך, סביר שתוחלת החיים של חולי סרטן ריאות גרורתי תעלה במידה משמעותית בשנים הקרובות. 

איכות חיים בסרטן ריאות שלב 4

על אף היותה מחלה שמאופיינת בפגיעה קשה באיכות החיים, ניתן לנסות לשמור על איכות חיים טובה גם בנוכחות סרטן ריאות סופני. אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את איכות החיים בסרטן ריאות סופני היא באמצעות טיפולי הקרנה לגידולים הפוגעים באיכות החיים. כך למשל, ניתן להקרין גידול שלוחץ על קנה הנשימה ומקשה על הנשימה ולשפר באופן משמעותי את היכולת לנשום.

מחקרים הוכיחו שהצטרפות מוקדמת לטיפול יעודי לסרטן ריאות סופני, כגון שירותי הוספיס בית או מחלקת הוספיס בבית החולים, הביאה לשיפור איכות החיים ומצב הרוח של החולים. 

חשוב לדעת שטיפול במסגרת הוספיס או טיפול תומך אחר אינם 'ויתור על החיים'. למעשה, במחקר שכלל 151 חולי סרטן ריאה סופני מסוג NSCLC נמצא שחולים שהחלו לקבל טיפול הוספיס בשלב מוקדם שרדו חודשיים יותר מחולים שהחלו לקבל טיפול במסגרת דומה להוספיס באיחור.

 

סיכום - טיפול בסרטן ריאות גרורתי

סרטן ריאות גרורתי, או סרטן ריאות בשלב 4, הוא מחלה מורכבת שניתן להשיג במסגרתה תוחלת חיים ואיכות חיים טובה, במיוחד החל משנת 2018. 

לפני בחירת הטיפול בסרטן ריאה גרורתי חשוב לאפיין את המחלה ולבדוק סמנים ביולוגיים חשובים כגון PD-L1, ALK ו-EGFR. סמנים אלה יוכלו להשפיע במידה רבה על הטיפול שתקבלו. 
חולים עם גרורות בעד 3 אזורים יוכלו לבצע הסרה של הגרורות באמצעות ניתוח או הקרנה ולזכות בהאטה משמעותית של המחלה. חולים עם גרורות במספר גדול יותר של איברים יופנו ראשית לטיפול תרופתי שיכלול טיפול כימותרפי, טיפול אימונותרפי, טפול ביולוגי או טיפול משולב, בהתבסס על המאפיינים היחודיים של הגידול שלהם. לכן, ביצוע בדיקות מולקולריות לחולי סרטן ריאה גרורתי היא חשובה ביותר.
בשלבים מתקדמים של המחלה, מומלץ לחולים לפנות לקבלת טיפול תומך לשיפור איכות החיים והפחתת השפעת תסמיני המחלה על חייהם. בנוסף לשיפור משמעותי באיכות החיים ובמצב הרוח של החולים, מחקרים הראו ששילוב טיפול תומך בשלב מוקדם של הטיפול יכול אף להאריך את תוחלת החיים. 

 

סרטן ריאות שלב 4 טיפול תומך הוסיס
הטיפול בסרטן ריאות סופני צריך להעשות בשיתוף פעולה עם צוות טיפול תומך או הוספיס

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן