אונקולוגיה מותאמת אישית
מרקרים לסרטן

מרקרים בסרטן: המדריך המלא

מרקרים סרטניים, או סמנים, הם חומרים שניתן לזהות בדם במקביל למחלה סרטנית. חולים רבים עושים שימוש בבדיקות מרקרים תכופות כדי להעריך את יעילות הטיפול כנגד הסרטן. עם זאת, הסתמכות על מרקרים צריכה להעשות בזהירות רבה. הכירו את העובדות שחייבים להכיר על הסמנים הנפוצים.

בניסיון לשלוט בכל פרט מידע שנוגע למחלה שלהם, חולים רבים מבקשים לעשות בדיקות תכופות של מרקרים סרטניים בדם. זאת מכיוון שבדיקת מרקרים, שנעשת באמצעות בדיקת דם פשוטה, יכולה להעיד על התקדמות המחלה הסרטנית או על הצלחת הטיפול בה. עם זאת, חולים רבים אינם מודעים לעובדה שמרקרים יכולים להיות מוגברים או מופחתים מסיבות רבות, שאינן קשורות בהכרח להצלחת או כישלון הטיפול.

במדריך זה ריכזנו עבורכם מידע חשוב בנוגע ל-4 מרקרים נפוצים במיוחד למספר מחלות ממאירות (CEA, CA 15-3, CA 19-9 ו-CA 152) כדי שאתם תוכלו לעשות שימוש מיטבי בכלי עזר נוסף לניהול המחלה שלכם.

אווסטין לטיפול בסרטן
בדיקת מרקרים, שנעשת באמצעות בדיקת דם פשוטה, יכולה להעיד על התקדמות המחלה הסרטנית או על הצלחת הטיפול בה.

CEA - סמן לסרטן במעי הגס, לסרטן ברקטום, לסרטן לבלב ולסרטנים אחרים

רמת המרקר CEA נמדדת באמצעות בדיקת דם פשוטה ונעשה בה שימוש בעיקר במעקב אחר התקדמות סרטן מעי גס ורקטום. הבדיקה אינה רגישה מספיק לאיתור סרטן בשלבים הראשונים. זו הסיבה שלא מבצעים בדיקה ל-CEA כבדיקת סקר אלא רק לאחר אבחון המחלה באמצעים אחרים.

בדיקת רמת ה-CEA בדם יעילה במיוחד במעקב אחר גרורות של המחלה, בעיקר גרורות לכבד ולעצם. במקרים כאלה, טיפול במחלה שיתבטא גם בנסיגת הגרורות יוכל להביא לירידה ב-CEA כך שהמרקר ישמש כמדד אמין ליעילות הטיפול ב-90% מהמקרים. עם זאת ניתן להשתמש ברמות המרקר גם כדי לעקוב אחרי יעילות ניתוח להסרה מקומית של גידול. במקרים כאלה, CEA יהיה מדד אמין לחזרת המחלה ב-40% מהחולים. ב-60% מהמקרים, יתכן שתיהיה עלייה ברמת CEA גם אם אין חזרה מקומית של הגידול.

מדוע CEA משמש כסמן לסרטן?

CEA (הידוע גם כאנטיגן קרצינואמבריוני- Carcinoembryonic antigen) הוא חלבון שנוצר באופן טבעי בתאי מערכת העיכול של העובר. לאחר הלידה, רמת החלבון יורדת והוא אינו אמור להימצא בכמות גדולה במבוגרים. גידולים סרטניים במערכת העיכול יכולים להעלות את רמת ה-CEA ולשמש כסמן סרטני, בעיקר כאמור, בשלבים מתקדמים של המחלה. מזה כ-50 שנים נעשה שימוש בסמן זה והוא נחשב אחד הסמנים הוותיקים והנחקרים למחלות סרטניות.

מה הן רמות ה-CEA במבוגרים בריאים?

ל-85% מהמבוגרים יש רמת CEA נמוכה מ-2.5 ננוגרם למיליליטר. בקרב מעשנים, רמת ה-CEA יכולה להיות כפולה ולהגיע ל-6.2 ננוגרם למיליליטר בממוצע.

אילו מצבים יכולים להביא לרמות CEA מוגברות?

רמות CEA גבוהות מ-10 ננו גרם למיליליטר יכולות להצביע על תהליך סרטני, בעיקר של המעי הגס והרקטום. עם זאת, רמות CEA גבוהות יכולות להופיע גם בסרטן קיבה, סרטן כבד, סרטן לבלב, קרצינומה של הריאה (Large Cell), סרטן של בלוטת התריס, בסרטן השד ובסרטן שחלות. חשוב לדעת שסביר שרמות ה-CEA בסרטנים אלה יהיו נמוכות מרמות המרקר שימדדו בסרטן המעי הגס והרקטום.
רמות CEA גבוהות מ-20 ננוגרם למיליליטר יכולות להעיד על קיומן של גרורות בכבד או בעצם.

כמו כן, שורה של מצבים לא סרטניים יכולים גם הם להביא לרמות מוגברות של CEA בדם. מחלות רבות של מערכת העיכול כגון כיב קיבה, דלקת של הלבלב, דלקת של סעיף מעי ומחלת מעיים דלקתית כגון קרוהן יכולות גם הן להעלות את רמת ה-CEA. מכיוון שהחומר מתפרק בכבד, גם מחלת כבד יכולה להעלות את רמת הסמן, ללא קשר למחלה סרטנית.

מכיוון שטיפולים רבים יכולים לפגוע בכבד, לעיתים הטיפול הכימותרפי כשלעצמו יכול להביא לעלייה ברמות החלבון. במקרים כאלה, עלייה ברמות ה-CEA אינן מייצגות החמרה של המחלה.

מה חשוב לעשות לפני בדיקת CEA?

לפני בדיקת דם למתן CEA אין צורך בצום אך רצוי להימנע מעישון מספר ימים לפניה. כמו כן, יש להקפיד על קירור הבדיקה מיד לאחר נטילתה.

imageedit_12_3638250045
טיפול יעיל במחלה, שיביא גם לנסיגה של הגרורות, יתבטא בהפחתה ברמת הסמן בדם ובמקרים אלו הוא מומלץ במיוחד לניטור מהלך המחלה.

CA 15-3 - סמן לסרטן השד

רמת המרקר CA 15.3 נמדדת בבדיקת דם פשוטה ונעשה בה שימוש כדי לעקוב אחר הצלחת הטיפול בסרטן שד מפושט. הבדיקה אינה רגישה דיה כדי לאתר סרטן שד בשלבים הראשונים או כדי לשמש כבדיקת סקר עבור מטופלות שטרם אובחנו. למעשה, רק  ל-5-30% מהנשים שלהן סרטן שד בשלב מוקדם תיהיה רמת CA-15-3 מוגברת.

רמות גבוהות של CA 15.3 מעידות לרוב על גידול שד גדול, על מחלה מפושטת ובייחוד על גרורות לעצמות או לכבד. עם זאת, רמות הסמן יכולות להיות נורמליות גם במחלה מפושטת. רמות הסמן יכולות להיות נורמליות בחולות שהגידול שלהן נמצא בשלב מוקדם מכדי להעלות את רמות הסמן או בחולות שהגידול שלהן לא יפריש את החומר שהבדיקה מאתרת, גם כאשר יהיה מפושט מאוד. בקרב כ-30% מהחולות ישמרו רמות נורמליות של CA 15-3 גם בשלבים מתקדמים של המחלה.

מדוע CA 15.3 משמש כסמן לסרטן שד?

CA 15-3 הוא סמן לחלבון MUC1 שמופרש מתאים מסוימים כאשר הם הופכים לסרטניים. הסמן נחשב מדויק יותר עבור מחלה מפושטת של סרטן שד לעומת סמנים אחרים והוא נמצא באופן מוגבר ב-70-90% מהמטופלות שלהן סרטן שד מפושט.

טיפול יעיל במחלה, שיביא גם לנסיגה של הגרורות, יתבטא בהפחתה ברמת הסמן בדם ובמקרים אלו הוא מומלץ במיוחד לניטור מהלך המחלה.

אילו מצבים אחרים יכולים להביא לרמות CA 15-3 מוגברות?

על אף שהסמן יעיל במיוחד למעקב אחר יעילות הטיפול בסרטן שד, הוא אינו ייחודי לו. גם חולים בסרטן קיבה, סרטן ריאה, סרטן לבלב, סרטן שחלות, רחם וצוואר הרחם וסרטן מעי הגס יכולים להתאפיין ברמות CA 15-3 מוגברות. לעיתים נדירות, יופיעו רמות סמן מוגברות גם בנשים בריאות וגם בנשים שלהן גוש שפיר בשד.

מצב נוסף שיכול להביא לרמות מוגברות של CA 15.3 הוא מחלה דלקתית או מחלה כרונית של הכבד. ב-40% מחולים אלה יתכן שתמצא רמה מוגברת של הסמן, גם ללא מחלת סרטן שד מפושטת.

מה חשוב לעשות לפני בדיקת CA 15.3?

הסמן CA 15-3 נמדד בבדיקת דם פשוטה. אין צורך בהכנה מיוחדת לפני הבדיקה.

"הבדיקה זיהתה מוטציה ב- PIK3CA, והותאם לה טיפול ביולוגי ממוקד מטרה"
למעשה, מוערך שרק 3% מכלל הנשים שלהן רמה גבוהה של הסמן אובחנו בסופו של דבר בסרטן השחלות

CA 19-9 - סמן לסרטן לבלב, סרטן קיבה, סרטן כיס המרה, סרטן מעי וסרטן כבד

רמת המרקר CA 19-9 נמדדת בבדיקת דם פשוטה ונעשה בה שימוש בעיקר לצורך מעקב אחר התקדמות סרטן לבלב מאובחן או לאבחון סרטן לבלב בחולים עם מאפיינים בולטים של המחלה בבדיקות אחרות.

בשלבים מוקדמים של סרטן לבלב, יכול CA 19-9 לאתר את המחלה רק ב-25% מהחולים. כשהגידול בלבלב גדול מ-3 ס"מ, יכולה הבדיקה לאבחן סרטן בקרב 90% מהחולים.ניתן להשתמש ברמות סמן זה גם כדי לעקוב אחר התקדמות סרטן קיבה, סרטן כיס המרה, סרטן המעי וסרטן הכבד.

ככל שרמות ה-CA 19-9 גבוהות יותר, כך יש סיכוי רב יותר שהבדיקה מצביעה על סרטן לבלב. ברמות מעל 37 יחידות למיליליטר יכולה הבדיקה לאתר סרטן לבלב קיים ב-72% מהחולים. מעל רמות של 300 יחידות למיליליטר יכולה הבדיקה לאתר סרטן לבלב קיים ב-92% מהחולים.

למרות זאת, כ-5% מהאוכלוסייה לא יאופיינו ברמות CA 19-9 גבוהות גם במחלת סרטן לבלב מפושטת. זאת בזמן שסיבות אחרות, לא סרטניות, יכולות גם הן להביא לערכים גבוהים של הבדיקה. עם זאת, רמות גבוהות במיוחד של הסמן מעידות בסבירות גבוהה על סרטן לבלב.

מדוע CA 19.9 משמש כסמן לסרטן לבלב?

CA 19.9 מיוצר באופן טבעי בתאי הלבלב ובמקומות אחרים במערכת העיכול. עם זאת, דרושה לרוב מחלה סרטנית כדי להעלות את ריכוז הסמן בדם לרמות גבוהות שנמדדות בבדיקה.

אילו מצבים אחרים יכולים להביא לרמות CA 19-9 מוגברות?

ניתן למצוא רמות גבוהות של CA 19-9 ב-67% ממקרי סרטן דרכי המרה, ב-41% ממקרי סרטן הקיבה, ב-34% ממקרי סרטן המעי הגס ובמחצית ממקרי סרטן הכבד. גם מצבים שפירים מסוימים יכולים להעלות את רמות הסמן, אם כי לרוב ברמה מתונה יותר מגידול סרטני. במקרים אלו, כגון דלקת של דרכי המרה ומחלה כרונית של הכבד, תרד רמת הסמן עם שיפור המחלה.

מה חשוב לעשות לפני בדיקת 19.9 CA?

הסמן נבדק בבדיקת דם פשוטה שאינה דורשת הכנה מיוחדת.

טיפול חדשני
בשילוב עם מאפיינם נוספים למחלה יכולה רמה גבוהה של הסמן לחזות מחלה ב-90% מהמקרים.

CA 125 - סמן לסרטן שחלות ולסרטן שד

CA 125 הוא מרקר חשוב לסרטן שחלה שנמדד באמצעות בדיקת דם פשוטה. נעשה שימוש בסמן זה להערכת חומרת המחלה, למעקב אחר יעילות הטיפול ולבדיקה לחזרת המחלה לאחר טיפול מוצלח. לא ניתן להשתמש בסמן CA 125 כבדיקת סקר או כאבחון ראשון של סרטן שחלות, בעיקר בנשים צעירות בגיל הפריון.

בשילוב עם מאפיינים נוספים למחלה, יכולה רמה גבוהה של הסמן לחזות מחלה בכ-90% מהמקרים. עם זאת, בהעדר סימנים מחשידים נוספים למחלה ממאירה של האגן בנשים, לא יכול CA 125 לשמש כבדיקה מאבחנת לסרטן.
כמו כן, רק ב-80% ממקרי סרטן השחלה נמצאה רמה גבוהה של CA 125, במיוחד בשלבים המתקדמים של המחלה (משלב 2 ואילך).

בנוסף, ירידה של רמת ה-CA 125 במהלך הטיפול בסרטן השחלה יכולה להעיד על הצלחה של הטיפול, בתנאי שהרמה הראשונית שלו הייתה חריגה. כלומר, לנשים שאין להן CA 125 מוגבר על אף שיש להן סרטן שחלה, אין יכולת להשתמש בסמן כמדד ליעילות הטיפול.

אילו מצבים אחרים יכולים להביא לרמות 125CA מוגברות?
למעשה, מוערך שרק 3% מכלל הנשים שלהן רמה גבוהה של הסמן אובחנו בסופו של דבר בסרטן השחלות. זאת מכיוון שרמות מוגברות של CA 125 יכולות להתקבל גם במצבים שפירים כגון הריון מוקדם, מחלה דלקתית באגן, ציסטות שפירות ומצבים אחרים ברחם. כמו כן, ניתן למצוא רמות מוגברות של CA 125 במרבית מחלות הכבד המתקדמות ובמרבית חולי סרטן הלבלב.
בנשים צעירות יותר, בגיל הפריון, הבדיקה נחשבת פחות אמינה מבנשים בגיל המעבר.

כיצד יש להתכונן לבדיקת CA 125?

אין צורך בהכנה מיוחדת לבדיקת המרקר CA 125. הבדיקה נלקחת בבדיקת דם רגילה. את הבדיקה יש לקרר או להקפיא.

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
המלצה אנונימית ממטופלתCancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very... professionally. The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הגעתי ל cancer hope בדיות גנטיות, בעקבות המלצה ולאחר שהתגלו אצלי גרורות בגוף.קיבלתי הסבר מקיף על בדיקת ביופסיה נוזלית. על יתרונותיה בגילוי המאפיינים הייחודיות בכל סוג סרטן והחשוב מכל:... לאלו תרופות ישנה ההשפעה המיטבית- האופטימלית, על סוג הסרטן המקנן בגוף.ביצעתי את הבדיקה ובעקבות הממצאים, פרוטוקול הטיפול שלי היה בהתאם להמלצאות.היום אני יכולה לומר בוודאות, שחיי ניצלו הודות להכוונה של cancer hope.לא קיבלתי כימותרפיה מיותרת אלא מכוונת מטרה.אני נקייה מתאים ממאירים, מחלימה מהמחלה הקשה ומקווה שזה יישאר כך.אני חייבת לציין את הצוות במקום ובמיוחד את הדס.עבודת מחקר רצינית ביותר, יחס אישי ואוזן קשבת בצד נועם, סבלנות ואמפתיה,מובילים למקום שהוא דוגמה למצויינות ומופת.קראו עוד
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן