אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

אנחנו נהיה כאן לסייע ולתמוך בכם בכל אחת מצמתי קבלת ההחלטות
תהליך של התאמת הטיפול התרופתי הוא הרבה מעבר לבדיקה. בשלב הראשון תגיעו ליעוץ ללא התחייבות, על השיקולים והאפשרויות שניתן לפתוח עבורכם על בסיס המחקרים האחרונים בתחום המחלה. בהמשך נדאג לתיאום ולשיתוף פעולה עם האונקולוג המטפל ונסייע לכם במיצוי זכויות הביטוח הרפואי שלכם מול קופת החולים ומול הביטוחים הפרטיים. לאחר קבלת התוצאות תגיעו לפגישת הסבר מפורטת, ובמקביל נשתף פעולה עם האונקולוג שלכם על מנת שהיישום יהיה מיטבי.

העובדים במרכז Cancer Hope, הם ביולוגים המתמחים בתחום הבדיקות המולקולריות והבנת המנגנונים הביולוגים העומדים בבסיס הגידול הסרטני. זאת כדי שנוכל לספק לכם את כל הידע הביולוגי הנחוץ להתאמת הטיפול התרופתי.

גליה כוכב – מנכ"לית מרכז קנסר הופ:

גליה כוכב .M.A. B.Sc. R.D., מנכ"לית Cancer Hope, היא בעלת ניסיון רב בתפקידים בכירים בחברות בינלאומיות בתחום התרופות והאונקולוגיה, בינהם הקמת היחידה להמטו-אונקולוגיה באחת מחברות הפארמה המובילות בישראל. גליה משתתפת פעילה באיגוד האמריקאי לאונקולוגיה קלינית ה- ASCO, באיגוד האמריקאי לאונקולוגיה אינטגרטיבית, ובאיגוד האירופאי לאונקולוגיה ה- ESMO.

 

לכתבה על גליה כוכב באתר ישראל היום


“את הבדיקה הראשונה להתאמת הטיפול התרופתי, ביצעתי עבור אמא שלי שחלתה בסרטן הלבלב. מאז הבדיקה ההיא, בשנת 2010, אלפי חולי סרטן בישראל עברו בדיקות להתאמת הטיפול התרופתי. במבט לאחור, אני יודעת שמה ששמר על אמא שלי בחיים במשך תקופה ממושכת כל כך, למרות המחלה, זה הטיפול המותאם אישית שקיבלה” גליה כוכב מנכ"לית מרכז Cancer Hope

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

ד”ר רוני שפירא מסבירה אחת ולתמיד איך פועלת אימונותרפיה וקיטרודה

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

איך לקבל קיטרודה חינם? כולל מעקב רפואי צמוד

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, ועל השיקולים והיתרונות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי.
הרשמו לקבלת מידע מקצועי:

יש לך שאלה, בקשה או הערה, נא לכתוב למייל: info@CancerHope.co.il ונשמח לעזור.