אונקולוגיה מותאמת אישית
ani-kolleshi-640938-unsplash

פרוגנוזה בסרטן הרחם: המדריך השלם

מאות ישראליות מאובחנות מדי שנה בסרטן הרחם- סרטן נשים נפוץ במיוחד שיפגע בכ-2% מהנשים. על אף שמרבית הנשים יאובחנו בשלב מוקדם של המחלה ויטופלו באמצעות ניתוח בודד, חלק מהנשים יצטרכו לעבור טיפולים מורכבים כדי לשפר את הסיכויים להגיע להחלמה ולהשרדות ארוכת שנים. הכירו את הפרטים החשובים בנוגע לתוחלת החיים וסיכויי ההחלמה בסרטן הרחם.

הגורם החשוב ביותר בפרוגנוזה בסרטן הרחם: שלב המחלה

סרטן הרחם הוא הסרטן הרביעי הנפוץ ביותר בנשים אחרי סרטן שד, סרטן ריאות וסרטן מעי. למעשה, במדינות מערביות, לאישה יש סיכוי של מעל ל-2% ללקות במהלך חייה בסרטן הרחם.

מעל ל-90% ממקרי סרטן הרחם מתפתחים ברירית הרחם, החלק הפנימי ביותר של הרחם. סרטן זה נקרא גם סרטן אנדומטרואידי.
לכן, במדריך זה, המושגים סרטן רירית הרחם, סרטן אנדומטרואידי וסרטן הרחם ישמשו כמושגים נרדפים. מידע על סוגים אחרים של סרטן הרחם, בהם סרטן צוואר הרחם, או סרקומה, ניתן למצוא בדפים יעודיים באתר.

חולות רבות ובני משפחותיהן מבקשות לדעת מה הם סיכויי ההחלמה שלהן מהמחלה. מדריך זה נועד עבורן. בקצרה: הגורמים שמשפיעים במידה הרבה ביותר על סיכויי ההחלמה וההשרדות בסרטן רירית הרחם הם שלב המחלה בעת גילויה, מאפיינים תאיים של המחלה והגיל של החולה בזמן האבחנה.

עם זאת, חשוב לזכור שכל חולה היא מיוחדת ושלא ניתן לחזות במדויק את סיכויי ההחלמה של חולה מסוימת על בסיס המידע הרפואי שקיים היום.

שלבי המחלה

כמו מחלות סרטניות רבות, גם לסרטן רירית הרחם יש 'סולם דרגות' שעוזר להגדיר את שלב המחלה ואת תוכנית הטיפול.

בסרטן הרחם, שלב המחלה נקבע על פי 3 מאפיינים: מידת חדירת הגידול אל תוך הרחם, התפשטותו באמצעות מערכת הלימפה, והמצאותו באיברים מרוחקים בצורת גרורות. לכל אחד משלושת מאפיינים אלה ניתן ניקוד, ושקלול של שלושת המאפיינים מתרגם לדרגת מחלה שנעה בין 1 ל-4; כאשר 1 הוא סרטן רירית רחם בשלב מוקדם ו-4 הוא סרטן רירית רחם בשלב גרורתי.  נשים יכולות לנוע בין הדרגות השונות לפי מצב מחלתן.

הנתונים בנוגע להגדרת שלבי המחלה וסיכויי ההשרדות ל-5 שנים הופקו מתוך נתוני מרשם הסרטן האמריקני (SEER), על בסיס סולם FIGO (הפדרציה הבינלאומית לבריאות נשים) ו-AJCC (הוועידה האמריקנית לסרטן).

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב I (שלב 1)

בסרטן רירית רחם בשלב 1 הגידול מוגבל אך ורק לרחם. הגידול בשלב I יכול להיות שטחי ולחדור רק לחלק קטן משריר הרחם (IA) או עמוק ולחדור את רוב שריר הרחם (1B). בשלב זה, הסרת הרחם לבדה תאפשר כמעט תמיד החלמה מהמחלה. ללא צורך בטיפולי הקרנה או כימותרפיה נוספים. כ-85% מהנשים שאובחנו בשלב זה שרדו 5 שנים או יותר ממועד האבחנה.

lucas-vasques-453684-unsplash
שלב המחלה הוא אמנם גורם הפרוגנוזה החשוב ביותר, אך הוא לא היחיד. השאירו פרטים ולמדו על בדיקות מתקדמות למחלה

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב II (שלב 2)

בסרטן רירית הרחם שלב 2 הגידול נמצא ברחם וברקמת החיבור שעוטפת אותו. כלומר, הגידול אינו חדר לאיברים אחרים בבירור, אך יש לכך סיכון גבוה יותר. כ-80% מהנשים שאובחנו בשלב 2 שרדו 5 שנים או יותר ממועד האבחנה.

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב III (שלב 3)

בסרטן הרחם בדרגה 3 הגידול חודר לאיברים שסמוכים לרחם ו/או התפשט באמצעות מערכת הלימפה. מערכת הלימפה היא מערכת ניקוז הפועלת במקביל למערכת הדם ומסייעת בפעילות החיסונית של הגוף. לעיתים קרובות, היא משמשת גם להתפשטות גידולים סרטניים לאיברים קרובים ומרוחקים. בין 58% ל-68%  מהנשים שאובחנו בשלב 3 שרדו 5 שנים ממועד האבחנה, כתלות בגודל, מיקום וכמות קשריות הלימפה אליהן התפשטה המחלה.

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב IV (שלב 4)

 

חולות בסרטן רחם בשלב 4 הן חולות שהמחלה שלהן שלחה גרורות לאיברים מרוחקים בגוף (4B) או שהגידול שלהן חדר לשלפוחית השתן או המעי (4A). בסקירות של רשם הסרטן האמריקני נמצא שכ-20% מחולות סרטן רירית רחם גרורתי או מפושט בשלב 4 שורדות 5 שנים ויותר.

rawpixel-593598-unsplash
במחקרים שסקרו את סיכויי ההחלמה בסרטן רירית הרחם נמצא שכ-60% מהנשים שאובחנו בשלב 3 שרדו 5 שנים ויותר מהאבחנה

גם למאפיניים של הגידול במיקרוסקופ יש תפקיד חשוב בפרוגנוזה

המאפיינים ההיסטולוגים – פתולוגיים של סרטן הרחם הם בעלי משקל חשוב כשחוזים את מהלך המחלה ושוקלים את דרכי הטיפול. המאפיינים ההיסטו-פתולוגיים מורכבים מתכונות יחודיות של תאי הסרטן שמשתנות בין חולה לחולה כפי שהן באות לידי ביטוי בבחינה של התאים במיקרוסקופ במחלקה הפתולוגית. לצורך ביצוע הבדיקות ואיתור המאפיינים, יש צורך ליטול דגימה מהגידול כביופסיה. לאחר ניתוח לכריתת הרחם, אם זה מתבצע כחלק מהטיפול, מבצעים דגימות נוספות על מלוא הגידול שהוסר. על פי הערכות, כ-30% מהבדיקות שיבצעו לאחר הניתוח יעלו ממצאים היסטולוגיים שלא עלו בבדיקת הביופסיה.

הפרוגנוזה בסרטן רירית הרחם טובה יותר בגיל אבחון מוקדם יותר

מספר מחקרים העלו שנשים שמאובחנות בסרטן הרחם בגילאים מוקדמים יותר הן בעלות סיכויי השרדות טובים יותר ל-5 שנים ויותר. הסיבות לכך לא ברורות אך ניתן לשייך עובדה זו לטיפול עצים יותר שנשים צעירות מסוגלות לעמוד בו במקביל לאבחון מוקדם של המחלה לרוב. אחד המחקרים בחן את השרדות החולות 5 שנים מהאבחנה לפי גיל במחלה בשלבים 1 ו-2. החוקרים מצאו ש-94% מהנשים שאובחנו מתחת לגיל 50 שרדו לפחות 5 שנים מהאבחנה. 87% מהנשים שאובחנו מתחת לגיל 60, כ-78% שאובחנו מתחת לגיל 70 וכ-71% שאובחנו מתחת לגיל 80 שרדו גם הן 5 שנים או יותר. גם בקרב הנשים שאובחנו בגיל 80 או מבוגר יותר, רובן שרדו לפחות 5 שנים (54%). שיעורי השרדות אלה ממצבים את סרטן הרחם כסרטן בעל סיכויי השרדות מצוינים לעומת סוגי סרטן אחרים. מעניין לציין שלפי הנתונים מארה"ב, הגיל הממוצע לאבחון סרטן רחם עומד על 62.

כיצד אפשר לשפר את תוחלת החיים בסרטן הרחם לאחר ניתוח?

מטופלות שאובחנו בשלב מוקדם של סרטן רירית הרחם יוכלו לבצע ניתוח להסרת הרחם. בהסרה מלאה של הרחם עם מלוא הגידול, לא יזדקקו רוב החולות לאף טיפול משלים: לא הקרנה, לא כימותרפיה ולא טיפולים אחרים. חולות מסוימות, עם מאפיינים היסטולוגיים מדאיגים, יצטרכו לעבור טיפולי הקרנה ו/או טיפולי כימותרפיה, גם אם הושגה הסרה מושלמת של הגידול. 

מחקר שבחן 715 נשים שעברו הסרה מלאה של הרחם בשלב 1 של המחלה, הראה שהקרנה לאחר הניתוח מצמצת פי 4 את הסיכוי לחזרה של המחלה בעתיד. עם זאת, הסיכויים לחזרה היו נמוכים מלכתחילה ועמדו על 2 אחוז בקרב הנשים שעברו הקרנה בנוסף לניתוח ועל 8% בקרב נשים שעברו ניתוח ללא הקרנה.

הארכת תוחלת החיים בסרטן גרורתי של רירית הרחם

בסרטן רחם גרורתי קו הטיפול הראשון כולל לרוב טיפול כימותרפי בתרופה אחת או במספר תרופות. גופים מסוימים ממליצים גם לבצע כריתה של הנגעים הממאירים, אם ניתן לעשות כן, על אף שזה הליך לא מקובל בסוגי סרטן אחרים.  לאחר ניתוח להורדת הנטל הגידולי באמצעות הסרת הגידול והגרורות, מומלץ לרוב לבצע גם את הטיפול הכימותרפי.

מחקרים הראו שטיפול כימותרפי בקרב נשים שחוו חזרה של המחלה משפר באופן מובהק את תוחלת החיים, במיוחד אם מדובר בטיפול כימותרפי במספר תרופות במקביל.

נשים שאינן יכולות לבצע ניתוח או כימותרפיה, יכולות לבצע טיפול אנדוקריני, אם הגידול שלהן רגיש לאסטרוגן ולפרוגסטרון בעיקר (באמצעות הקולטנים ER ו- PR). על פי ההערכות, כ-15% עד 30% מהנשים יגיבו לטיפול. חלקן יוכלו להרוויח עד שנתיים ללא התקדמות המחלה בעקבות המחלה. טיפולים אנדוקריניים מתאפיינים בתופעות לוואי קלות יותר לעומת טיפולים כימותרפיי

ani-kolleshi-684082-unsplash
נשים בשלבים מתקדים של סרטן הרחם יכולות להרוויח מטיפולים אימונותרפיים. הדרך להתחלת הטיפולים עוברת בבדיקות התאמה אישיות של כל חולה

העתיד בטיפול בסרטן רחם גרורתי- אימונותרפיה

טיפולים אימונותרפיים משנים את האופן שבו הרפואה במאה ה-21 מטפלת בסוגי סרטן רבים. בשנה שעברה, אישר ה-FDA, מנהל התרופות והמזון האמריקני, שימוש בתרופה קיטרודה עבור כל סרטן שמבטא תכונות מסוימות כגון dMMR או MSI (אי יציבות גנטית ופגיעה במנגנון התיקון של התא). 

על פי הערכות, כ-40% מהנשים עם סרטן רירית הרחם מסוג 1, הן חיוביות לתכונות אלה ולכן סביר יותר שיוכלו להפיק תועלת מטיפול בקיטרודה. קיטרודה, כמו אימונותרפיות אחרות, מסייעת למערכת החיסון הטבעית של הגוף לפעול נגד הגידול הסרטני ומבטלת את מנגנוני ההתחמקות של הגידול ממערכת החיסון. התרופה פועלת על כלל תאי הגוף, הן על הגידול הראשי והן על הגרורות, אך לא נמצאת נכון להיום בסל הבריאות עבור חולות סרטן רחם גרורתי, גם אם הן נמצאו חיוביות לתכונות שצופות הצלחה רבה יותר של הטיפול.

כזכור,  הבדיקות שמסייעות לחזות את הצלחת הטיפולים האימונותרפיות לא נערכות בבית החולים ויש לבצע אותן במעבדות מתקדמות תוך שליחת דגימה מהגידול לחו"ל. במסגרת בדיקות אלה, בנוסף לבדיקת התאמה לטיפול אימונותרפי, ניתן להפיק מידע רב בנוגע למאפייני הגידול ואפיקי הטיפול המומלצים.

איך מגדירים החלמה בסרטן הרחם?

ככלל, קשה להגדיר החלמה במחלות סרטניות. הסיבה לכך היא שגידולים סרטניים יכולים לחזור גם אם בוצע טיפול שהיה אמור להביא לכריתתם המלאה.  זאת מכיוון שגידולים סרטניים, לרבות ברחם, יכולים להשאיר שאריות מזעריות בגוף, שיוכלו להתפתח לגידולים חדשים בעתיד.  לכן, במקום המושג 'החלמה', משתמשת הקהילה הרפואית במדד אחיד אחר, מדויק יותר: השרדות 5 שנים ממועד האבחנה.

מחקרים שנערכו במשך עשרות שנים הדגימו שמרבית התמותה ממחלות ממאירות מתרחשת בשנים הראשונות, כך שחולים ששרדו את 5 השנים הראשונות למחלה, סביר שתוחלת החיים שלהם לא תושפע משמעותית מהמחלה. לכן, במדריך זה, כמו במדריכים רבים אחרים, התייחסנו להצלחה טיפולית כהשרדות 5 שנים לאחר האבחנה. כאמור, נשים ששרדו 5 שנים מאז האבחנה, סביר שהסרטן לא יביא לקיצור חייהן. 

כמו כן, חשוב לזכור שכל הנתונים המצוינים במדריך זה מתבססים על מחקרים שנערכו בקבוצות גדולות של חולות. לכן, על אף שנתונים אלה הם מובהקים בצורה סטטיסטית, הם לא יכולים לחזות את מהלך המחלה בחולה מסוימת.  

סיכום - סיכויי החלמה בסרטן הרחם

סרטן הרחם הוא מהסרטנים הנפוצים בישראל. רוב מקרי סרטן הרחם מקורם מרירית הרחם. רוב הנשים יאובחנו במחלה בשלבים מוקדמים (שלבים 1 ו-2), בהם ניתוח לבדו יוכל לרפא את הסרטן, ללא צורך בטיפול כימותרפי או בהקרנה. נשים שמחלתן אובחנה בשלבים מתקדמים (שלבים 3 ו-4), יצטרכו לבצע טיפולים כימותרפיים, לרוב בנוסף לניתוח. חלק מהנשים שאינן מעוניינות לעבור טיפולים כימותרפיים יוכלו להתאים לטיפולים אנדוקריניים באמצעות הורמונים. 

במקביל או בנוסף, יוכלו המטופלות לבצע בדיקת התאמה לתרופות אימונותרפיות. תרופות אלה, פועלות באופן ממוקד נגד תאי הגידול ומאופיינות בתופעות לוואי פחותות לעומת טיפול כימותרפי.

ככלל, אחוזי ההחלמה וההשרדות בסרטן הרחם, גם בשלבים מתקדמים, הוא טוב לעומת מחלות ממאירות אחרות. סיכויי ההחלמה משתפרים ככל שהמחלה מאובחנת בשלב מוקדם יותר, בגיל מוקדם יותר וככל שתאי המחלה מבטאים תכונות שפירות יותר לאחר בדיקת הביופסיה או הסרת הגידול. 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
המלצה אנונימית ממטופלתCancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very... professionally. The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הגעתי ל cancer hope בדיות גנטיות, בעקבות המלצה ולאחר שהתגלו אצלי גרורות בגוף.קיבלתי הסבר מקיף על בדיקת ביופסיה נוזלית. על יתרונותיה בגילוי המאפיינים הייחודיות בכל סוג סרטן והחשוב מכל:... לאלו תרופות ישנה ההשפעה המיטבית- האופטימלית, על סוג הסרטן המקנן בגוף.ביצעתי את הבדיקה ובעקבות הממצאים, פרוטוקול הטיפול שלי היה בהתאם להמלצאות.היום אני יכולה לומר בוודאות, שחיי ניצלו הודות להכוונה של cancer hope.לא קיבלתי כימותרפיה מיותרת אלא מכוונת מטרה.אני נקייה מתאים ממאירים, מחלימה מהמחלה הקשה ומקווה שזה יישאר כך.אני חייבת לציין את הצוות במקום ובמיוחד את הדס.עבודת מחקר רצינית ביותר, יחס אישי ואוזן קשבת בצד נועם, סבלנות ואמפתיה,מובילים למקום שהוא דוגמה למצויינות ומופת.קראו עוד
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן