אונקולוגיה מותאמת אישית
ani-kolleshi-640938-unsplash

פרוגנוזה בסרטן הרחם: המדריך השלם

מאות ישראליות מאובחנות מדי שנה בסרטן הרחם- סרטן נשים נפוץ במיוחד שיפגע בכ-2% מהנשים. על אף שמרבית הנשים יאובחנו בשלב מוקדם של המחלה ויטופלו באמצעות ניתוח בודד, חלק מהנשים יצטרכו לעבור טיפולים מורכבים כדי לשפר את הסיכויים להגיע להחלמה ולהשרדות ארוכת שנים. הכירו את הפרטים החשובים בנוגע לתוחלת החיים וסיכויי ההחלמה בסרטן הרחם.

הגורם החשוב ביותר בפרוגנוזה בסרטן הרחם: שלב המחלה

סרטן הרחם הוא הסרטן הרביעי הנפוץ ביותר בנשים אחרי סרטן שד, סרטן ריאות וסרטן מעי. למעשה, במדינות מערביות, לאישה יש סיכוי של מעל ל-2% ללקות במהלך חייה בסרטן הרחם.

מעל ל-90% ממקרי סרטן הרחם מתפתחים ברירית הרחם, החלק הפנימי ביותר של הרחם. סרטן זה נקרא גם סרטן אנדומטרואידי.
לכן, במדריך זה, המושגים סרטן רירית הרחם, סרטן אנדומטרואידי וסרטן הרחם ישמשו כמושגים נרדפים. מידע על סוגים אחרים של סרטן הרחם, בהם סרטן צוואר הרחם, או סרקומה, ניתן למצוא בדפים יעודיים באתר.

חולות רבות ובני משפחותיהן מבקשות לדעת מה הם סיכויי ההחלמה שלהן מהמחלה. מדריך זה נועד עבורן. בקצרה: הגורמים שמשפיעים במידה הרבה ביותר על סיכויי ההחלמה וההשרדות בסרטן רירית הרחם הם שלב המחלה בעת גילויה, מאפיינים תאיים של המחלה והגיל של החולה בזמן האבחנה.

עם זאת, חשוב לזכור שכל חולה היא מיוחדת ושלא ניתן לחזות במדויק את סיכויי ההחלמה של חולה מסוימת על בסיס המידע הרפואי שקיים היום.

שלבי המחלה

כמו מחלות סרטניות רבות, גם לסרטן רירית הרחם יש 'סולם דרגות' שעוזר להגדיר את שלב המחלה ואת תוכנית הטיפול.

בסרטן הרחם, שלב המחלה נקבע על פי 3 מאפיינים: מידת חדירת הגידול אל תוך הרחם, התפשטותו באמצעות מערכת הלימפה, והמצאותו באיברים מרוחקים בצורת גרורות. לכל אחד משלושת מאפיינים אלה ניתן ניקוד, ושקלול של שלושת המאפיינים מתרגם לדרגת מחלה שנעה בין 1 ל-4; כאשר 1 הוא סרטן רירית רחם בשלב מוקדם ו-4 הוא סרטן רירית רחם בשלב גרורתי.  נשים יכולות לנוע בין הדרגות השונות לפי מצב מחלתן.

הנתונים בנוגע להגדרת שלבי המחלה וסיכויי ההשרדות ל-5 שנים הופקו מתוך נתוני מרשם הסרטן האמריקני (SEER), על בסיס סולם FIGO (הפדרציה הבינלאומית לבריאות נשים) ו-AJCC (הוועידה האמריקנית לסרטן).

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב I (שלב 1)

בסרטן רירית רחם בשלב 1 הגידול מוגבל אך ורק לרחם. הגידול בשלב I יכול להיות שטחי ולחדור רק לחלק קטן משריר הרחם (IA) או עמוק ולחדור את רוב שריר הרחם (1B). בשלב זה, הסרת הרחם לבדה תאפשר כמעט תמיד החלמה מהמחלה. ללא צורך בטיפולי הקרנה או כימותרפיה נוספים. כ-85% מהנשים שאובחנו בשלב זה שרדו 5 שנים או יותר ממועד האבחנה.

lucas-vasques-453684-unsplash
שלב המחלה הוא אמנם גורם הפרוגנוזה החשוב ביותר, אך הוא לא היחיד. השאירו פרטים ולמדו על בדיקות מתקדמות למחלה

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב II (שלב 2)

בסרטן רירית הרחם שלב 2 הגידול נמצא ברחם וברקמת החיבור שעוטפת אותו. כלומר, הגידול אינו חדר לאיברים אחרים בבירור, אך יש לכך סיכון גבוה יותר. כ-80% מהנשים שאובחנו בשלב 2 שרדו 5 שנים או יותר ממועד האבחנה.

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב III (שלב 3)

בסרטן הרחם בדרגה 3 הגידול חודר לאיברים שסמוכים לרחם ו/או התפשט באמצעות מערכת הלימפה. מערכת הלימפה היא מערכת ניקוז הפועלת במקביל למערכת הדם ומסייעת בפעילות החיסונית של הגוף. לעיתים קרובות, היא משמשת גם להתפשטות גידולים סרטניים לאיברים קרובים ומרוחקים. בין 58% ל-68%  מהנשים שאובחנו בשלב 3 שרדו 5 שנים ממועד האבחנה, כתלות בגודל, מיקום וכמות קשריות הלימפה אליהן התפשטה המחלה.

סיכויי השרדות בסרטן הרחם בשלב IV (שלב 4)

 

חולות בסרטן רחם בשלב 4 הן חולות שהמחלה שלהן שלחה גרורות לאיברים מרוחקים בגוף (4B) או שהגידול שלהן חדר לשלפוחית השתן או המעי (4A). בסקירות של רשם הסרטן האמריקני נמצא שכ-20% מחולות סרטן רירית רחם גרורתי או מפושט בשלב 4 שורדות 5 שנים ויותר.

rawpixel-593598-unsplash
במחקרים שסקרו את סיכויי ההחלמה בסרטן רירית הרחם נמצא שכ-60% מהנשים שאובחנו בשלב 3 שרדו 5 שנים ויותר מהאבחנה

גם למאפיניים של הגידול במיקרוסקופ יש תפקיד חשוב בפרוגנוזה

המאפיינים ההיסטולוגים – פתולוגיים של סרטן הרחם הם בעלי משקל חשוב כשחוזים את מהלך המחלה ושוקלים את דרכי הטיפול. המאפיינים ההיסטו-פתולוגיים מורכבים מתכונות יחודיות של תאי הסרטן שמשתנות בין חולה לחולה כפי שהן באות לידי ביטוי בבחינה של התאים במיקרוסקופ במחלקה הפתולוגית. לצורך ביצוע הבדיקות ואיתור המאפיינים, יש צורך ליטול דגימה מהגידול כביופסיה. לאחר ניתוח לכריתת הרחם, אם זה מתבצע כחלק מהטיפול, מבצעים דגימות נוספות על מלוא הגידול שהוסר. על פי הערכות, כ-30% מהבדיקות שיבצעו לאחר הניתוח יעלו ממצאים היסטולוגיים שלא עלו בבדיקת הביופסיה.

הפרוגנוזה בסרטן רירית הרחם טובה יותר בגיל אבחון מוקדם יותר

מספר מחקרים העלו שנשים שמאובחנות בסרטן הרחם בגילאים מוקדמים יותר הן בעלות סיכויי השרדות טובים יותר ל-5 שנים ויותר. הסיבות לכך לא ברורות אך ניתן לשייך עובדה זו לטיפול עצים יותר שנשים צעירות מסוגלות לעמוד בו במקביל לאבחון מוקדם של המחלה לרוב. אחד המחקרים בחן את השרדות החולות 5 שנים מהאבחנה לפי גיל במחלה בשלבים 1 ו-2. החוקרים מצאו ש-94% מהנשים שאובחנו מתחת לגיל 50 שרדו לפחות 5 שנים מהאבחנה. 87% מהנשים שאובחנו מתחת לגיל 60, כ-78% שאובחנו מתחת לגיל 70 וכ-71% שאובחנו מתחת לגיל 80 שרדו גם הן 5 שנים או יותר. גם בקרב הנשים שאובחנו בגיל 80 או מבוגר יותר, רובן שרדו לפחות 5 שנים (54%). שיעורי השרדות אלה ממצבים את סרטן הרחם כסרטן בעל סיכויי השרדות מצוינים לעומת סוגי סרטן אחרים. מעניין לציין שלפי הנתונים מארה"ב, הגיל הממוצע לאבחון סרטן רחם עומד על 62.

כיצד אפשר לשפר את תוחלת החיים בסרטן הרחם לאחר ניתוח?

מטופלות שאובחנו בשלב מוקדם של סרטן רירית הרחם יוכלו לבצע ניתוח להסרת הרחם. בהסרה מלאה של הרחם עם מלוא הגידול, לא יזדקקו רוב החולות לאף טיפול משלים: לא הקרנה, לא כימותרפיה ולא טיפולים אחרים. חולות מסוימות, עם מאפיינים היסטולוגיים מדאיגים, יצטרכו לעבור טיפולי הקרנה ו/או טיפולי כימותרפיה, גם אם הושגה הסרה מושלמת של הגידול. 

מחקר שבחן 715 נשים שעברו הסרה מלאה של הרחם בשלב 1 של המחלה, הראה שהקרנה לאחר הניתוח מצמצת פי 4 את הסיכוי לחזרה של המחלה בעתיד. עם זאת, הסיכויים לחזרה היו נמוכים מלכתחילה ועמדו על 2 אחוז בקרב הנשים שעברו הקרנה בנוסף לניתוח ועל 8% בקרב נשים שעברו ניתוח ללא הקרנה.

הארכת תוחלת החיים בסרטן גרורתי של רירית הרחם

בסרטן רחם גרורתי קו הטיפול הראשון כולל לרוב טיפול כימותרפי בתרופה אחת או במספר תרופות. גופים מסוימים ממליצים גם לבצע כריתה של הנגעים הממאירים, אם ניתן לעשות כן, על אף שזה הליך לא מקובל בסוגי סרטן אחרים.  לאחר ניתוח להורדת הנטל הגידולי באמצעות הסרת הגידול והגרורות, מומלץ לרוב לבצע גם את הטיפול הכימותרפי.

מחקרים הראו שטיפול כימותרפי בקרב נשים שחוו חזרה של המחלה משפר באופן מובהק את תוחלת החיים, במיוחד אם מדובר בטיפול כימותרפי במספר תרופות במקביל.

נשים שאינן יכולות לבצע ניתוח או כימותרפיה, יכולות לבצע טיפול אנדוקריני, אם הגידול שלהן רגיש לאסטרוגן ולפרוגסטרון בעיקר (באמצעות הקולטנים ER ו- PR). על פי ההערכות, כ-15% עד 30% מהנשים יגיבו לטיפול. חלקן יוכלו להרוויח עד שנתיים ללא התקדמות המחלה בעקבות המחלה. טיפולים אנדוקריניים מתאפיינים בתופעות לוואי קלות יותר לעומת טיפולים כימותרפיי

ani-kolleshi-684082-unsplash
נשים בשלבים מתקדים של סרטן הרחם יכולות להרוויח מטיפולים אימונותרפיים. הדרך להתחלת הטיפולים עוברת בבדיקות התאמה אישיות של כל חולה

העתיד בטיפול בסרטן רחם גרורתי- אימונותרפיה

טיפולים אימונותרפיים משנים את האופן שבו הרפואה במאה ה-21 מטפלת בסוגי סרטן רבים. בשנה שעברה, אישר ה-FDA, מנהל התרופות והמזון האמריקני, שימוש בתרופה קיטרודה עבור כל סרטן שמבטא תכונות מסוימות כגון dMMR או MSI (אי יציבות גנטית ופגיעה במנגנון התיקון של התא). 

על פי הערכות, כ-40% מהנשים עם סרטן רירית הרחם מסוג 1, הן חיוביות לתכונות אלה ולכן סביר יותר שיוכלו להפיק תועלת מטיפול בקיטרודה. קיטרודה, כמו אימונותרפיות אחרות, מסייעת למערכת החיסון הטבעית של הגוף לפעול נגד הגידול הסרטני ומבטלת את מנגנוני ההתחמקות של הגידול ממערכת החיסון. התרופה פועלת על כלל תאי הגוף, הן על הגידול הראשי והן על הגרורות, אך לא נמצאת נכון להיום בסל הבריאות עבור חולות סרטן רחם גרורתי, גם אם הן נמצאו חיוביות לתכונות שצופות הצלחה רבה יותר של הטיפול.

כזכור,  הבדיקות שמסייעות לחזות את הצלחת הטיפולים האימונותרפיות לא נערכות בבית החולים ויש לבצע אותן במעבדות מתקדמות תוך שליחת דגימה מהגידול לחו"ל. במסגרת בדיקות אלה, בנוסף לבדיקת התאמה לטיפול אימונותרפי, ניתן להפיק מידע רב בנוגע למאפייני הגידול ואפיקי הטיפול המומלצים.

איך מגדירים החלמה בסרטן הרחם?

ככלל, קשה להגדיר החלמה במחלות סרטניות. הסיבה לכך היא שגידולים סרטניים יכולים לחזור גם אם בוצע טיפול שהיה אמור להביא לכריתתם המלאה.  זאת מכיוון שגידולים סרטניים, לרבות ברחם, יכולים להשאיר שאריות מזעריות בגוף, שיוכלו להתפתח לגידולים חדשים בעתיד.  לכן, במקום המושג 'החלמה', משתמשת הקהילה הרפואית במדד אחיד אחר, מדויק יותר: השרדות 5 שנים ממועד האבחנה.

מחקרים שנערכו במשך עשרות שנים הדגימו שמרבית התמותה ממחלות ממאירות מתרחשת בשנים הראשונות, כך שחולים ששרדו את 5 השנים הראשונות למחלה, סביר שתוחלת החיים שלהם לא תושפע משמעותית מהמחלה. לכן, במדריך זה, כמו במדריכים רבים אחרים, התייחסנו להצלחה טיפולית כהשרדות 5 שנים לאחר האבחנה. כאמור, נשים ששרדו 5 שנים מאז האבחנה, סביר שהסרטן לא יביא לקיצור חייהן. 

כמו כן, חשוב לזכור שכל הנתונים המצוינים במדריך זה מתבססים על מחקרים שנערכו בקבוצות גדולות של חולות. לכן, על אף שנתונים אלה הם מובהקים בצורה סטטיסטית, הם לא יכולים לחזות את מהלך המחלה בחולה מסוימת.  

סיכום - סיכויי החלמה בסרטן הרחם

סרטן הרחם הוא מהסרטנים הנפוצים בישראל. רוב מקרי סרטן הרחם מקורם מרירית הרחם. רוב הנשים יאובחנו במחלה בשלבים מוקדמים (שלבים 1 ו-2), בהם ניתוח לבדו יוכל לרפא את הסרטן, ללא צורך בטיפול כימותרפי או בהקרנה. נשים שמחלתן אובחנה בשלבים מתקדמים (שלבים 3 ו-4), יצטרכו לבצע טיפולים כימותרפיים, לרוב בנוסף לניתוח. חלק מהנשים שאינן מעוניינות לעבור טיפולים כימותרפיים יוכלו להתאים לטיפולים אנדוקריניים באמצעות הורמונים. 

במקביל או בנוסף, יוכלו המטופלות לבצע בדיקת התאמה לתרופות אימונותרפיות. תרופות אלה, פועלות באופן ממוקד נגד תאי הגידול ומאופיינות בתופעות לוואי פחותות לעומת טיפול כימותרפי.

ככלל, אחוזי ההחלמה וההשרדות בסרטן הרחם, גם בשלבים מתקדמים, הוא טוב לעומת מחלות ממאירות אחרות. סיכויי ההחלמה משתפרים ככל שהמחלה מאובחנת בשלב מוקדם יותר, בגיל מוקדם יותר וככל שתאי המחלה מבטאים תכונות שפירות יותר לאחר בדיקת הביופסיה או הסרת הגידול. 

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל, גידול.בהתחלה היה... לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
s kabha
s kabha
1671313503
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
Katia Naveh
Katia Naveh
1670258473
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
Shimrit Kan
Shimrit Kan
1696253628
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
Marina Krixeli
Marina Krixeli
1693851285
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
Yulia Hovel
Yulia Hovel
1693819098
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
Amit Yakir
Amit Yakir
1691502857
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם. ואכן, היא מצאה וריד... מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
Oren Cohen
Oren Cohen
1689693228
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Yeudit .haish
Yeudit .haish
1688455416
המלצה אנונימית של מטופלת:10 Stars!Cancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very professionally.... The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הדס כץ
הדס כץ
1687165750
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
Yosi Shaulson
Yosi Shaulson
1684821283
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
Shira Abutbul
Shira Abutbul
1684683779
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
Dganit Shorer
Dganit Shorer
1683020182
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
ina zap
ina zap
1681756029
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
Mickey Ben Nun
Mickey Ben Nun
1681455697
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
בתאל כהן
בתאל כהן
1678097171
יחס מהיר ומקצועי
alina gofman
alina gofman
1671701716
js_loader

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן