אונקולוגיה מותאמת אישית

טיפול כימותרפי - מדריך מלא

כל מה שצריך לדעת על כימותרפיה לפני התחלת הטיפולים

כימותרפיה היא שיטת טיפול נפוצה במחלת הסרטן, המבוססת על חומרים כימיים המובילים להרס תאי הגידול הסרטני. 

קיימות תרופות כימותרפיות רבות, הנבדלות זו מזו במנגנון הפעולה המולקולרי ובאופן שבו מתבצעת הפגיעה בתא הסרטני. כיוון שכך, לעיתים קרובות הטיפול הכימותרפי מורכב ממספר תרופות, הפועלות באופן סינרגסיטי באמצעות מנגנוני פעולה שונים.

איך מטפלים בסרטן?

טיפול בסרטן משתנה בהתאם לסוג הגידול הראשוני ולשלב שבו אובחן הסרטן אצל החולה.

כך, פרוטוקול של טיפול בסרטן השד שלב 2 יהיה שונה מפרוטוקול של טיפול בסרטן ערמונית שלב 4. 

לעיתים קרובות, הטיפול בסרטן כולל שילוב של קרינה, טיפול תרופתי סיסטמי (טיפול לכל הגוף, כמו כימותרפיה) וניתוח. סדר הטיפול ורכיביו יכולים להשתנות, כמו סוג הגידול הראשוני, מעורבות של קשריות לימפה ומספר הקשריות המעורבות, קיומן של גרורות ומיקומן, גנטיקת הגידול, ההיסטוריה הרפואית של החולה ועוד.

מה זה כימותרפיה?

כימותרפיה היא תרופה המורכבת מחומרים כימיים, הניתנת לרוב בהזרקה לווריד במטרה להרוג תאי סרטן המצויים בגוף באמצעות התערבות במנגנון חלוקת התא.
כתלות בפרוטוקול הטיפולי, טיפול כימותרפי יכול להינתן לפני הניתוח (טיפול נאו-אדג'ובנטי), אחרי הניתוח (טיפול אדג'ובנטי), או ללא ניתוח (לרוב כחלק מטיפול פליאטיבי, טיפול הניתן במחלה סופנית על מנת להקל על תסמיני המחלה ולהאט את התפשטות הגרורות). 

קיימים פרוטוקולי טיפול רבים בכימותרפיה, ולעיתים קרובות נהוג לשלב בין תרופות כימותרפיות שונות או בין תרופות כימותרפיות לתרופות נוספות (כמו סטרואידים, תרופות אימונותרפיות, טיפול ביולוגי וטיפול הורמונלי).

איך מקובל לתת טיפול כימותרפי?

במרבית המקרים, כימותרפיה ניתנת דרך עירוי וורידי (IV) באופן סיסטמי (כלומר כטיפול מערכתי, המשפיע על כל הגוף). 

עירוי הכימותרפיה ניתן באמצעות מחט מפלסטיק המוחדרת לווריד הממוקם ביד, או באמצעות צנתר לווריד מרכזי.

בניגוד לעירוי הניתן באמצעות מחט, המשמש לכל היותר למס' ימים, צנתר מרכזי מוחדר לגוף למשך מספר חודשים, ומאפשר גישה קבועה שלא מצריכה כל פרוצדורה על מנת לקבל טיפול תרופתי או לבצע בדיקת דם. עם זאת, על מנת להחדיר צנתר יש לעבור פרוצדורה ניתוחית, ונוכחות הצנתר מעלה את הסיכון לזיהומים. 

קיימות מספר כימותרפיות הניתנות בצורות מתן נוספות, כמו נטילת כדורים דרך הפה (PO) או הזרקת החומר תת עורית (SC), אך מדובר במספר מצומצם ביותר של תרופות.

מהן תופעות הלוואי של כימותרפיה?

טיפול כימותרפי פוגע בתאי הגוף כולו, ולא רק בתאי הגידול. בגלל הפגיעה בתאי הגוף הבריאים, הטיפול הכימותרפי מאופיין במגוון רחב של תופעות לוואי, המשתנה בין תרופה לתרופה ותלוי במידה רבה בתגובה האישית של כל חולה לתרופה.

חשוב לדעת כי חלק גדול מתופעות הלוואי צפוי לעבור עם סיום הטיפולים, וכי לעיתים ניתן לטפל גם בחלק מתופעות הלוואי. בין תופעות הלוואי הנפוצות ביותר:

בחילות והקאות

חלק מהמטופלים עלולים לסבול מבחילות והקאות בסמוך לנטילת הטיפול הכימותרפי. בניגוד לדעה הרווחת, לא כל המטופלים סובלים מבחילות, אך במידה והן קיימות הן לרוב מתחילות לאחר סיום הטיפול, ונמשכות עד 48 שעות.

במטרה למנוע סבל מיותר, כיום נהוג לתת טיפול למניעת בחילות והקאות טרם קבלת הטיפול הכימותרפי ולצייד את המטופלים בהנחיות למניעת בחילות והקאות בביתם.

למטופלים הסובלים מבחילות והקאות, מומלץ לעדכן את הצוות המטפל, לשמור על תזונה קלה, ללא תיבלון עז, שומן גבוה או רכיבים מטוגנים ולהקפיד על שתייה מרובה. 

שלשול ועצירות

שינויים בתדירות ובאופי היציאות הם תופעת לוואי נפוצה של טיפולים במחלת הסרטן, העלולה להוביל לאי נוחות משמעותית ולתופעות לוואי משניות בעקבות שינויים באיזון משק הנוזלים והמלחים בגוף (התייבשות, מחסור במלחים כמו נתרן, כאבי בטן ועוד). על מנת לשלול מצבים בהם קיימת פגיעה משנית לטיפול, מומלץ לעדכן את הצוות המטפל על שלשולים או עצירות משמעותיים.
לעיתים התאמה תזונתית יכולה לסייע בהקלה על תופעות אלו, ניתן להתייעץ עם תזונאים בעלי ניסיון בהתאמת תזונה לחולי סרטן. 

תשישות ועייפות

מטופלים רבים מתלוננים על תחושת חוסר אנרגיה, קושי לבצע מטלות, קושי להתרכז וחולשה כללית, אשר אינם מושפעים ממשך ואיכות שנתם. מדובר בתופעת לוואי נפוצה יחסית, שעשויה לפגוע באיכות החיים בצורה ניכרת.

כיום ידוע כי פעילות גופנית מתונה סדירה (כמו הליכה) ושמירה על סדר יום ותזונה מסודרת יכולים להוביל לשיפור ההרגשה הכללית, אך מומלץ להתייעץ עם הצוות הרפואי על מנת לקבל ליווי או טיפול המותאם לחולה ולתסמינים.

יובש בפה ובגרון ופגיעה בריריות הפה והלוע (מוקוזיטיס)

חלק מהתרופות עלולות לפגוע בריריות מערכת העיכול, ולהוביל לתחושת יובש ולהופעת פטריות, דלקות ופצעים (אפטות) בחלל הפה והלוע. תופעות אלו מקשות משמעותית על היכולת לאכול ולשתות במהלך הטיפולים, אך ברוב המקרים חולפות לאחר תום הטיפול הכימותרפי. 

במידה ועולה צורך לעבור טיפולי שיניים בסמוך לתקופת הטיפול, מומלץ להתייעץ עם האונקולוג המטפל ורופא השיניים בנוגע לעיתוי הטיפול. במידת האפשר, מומלץ לסיים את טיפולי השיניים לפני תחילת הטיפול הכימותרפי או להמתין לאחר סיום הטיפול על מנת לבצע טיפולי שיניים.

הלחתת הפה והשפתיים באמצעות קרחונים במהלך הטיפול עשויה להפחית את הסיכון לפגיעה זו ולהקל על תחושת היובש. 

במידה והופיעו נגעים בפה ובשפתיים, אודם, רגישות ניכרת או קושי בבליעה, מומלץ לדווח לצוות המטפל.

נשירת שיער

חלק מהטיפולים הכימותרפיים מובילים לנשירת שיער, שמחילה כשבועיים לאחר תחילת הטיפולים. 

כמות הנשירה משתנה ממטופל למטופל: חלק מהמטופלים מדווחים על נשירה קלה או חלקית של שיער הראש והגוף, בעוד בחלק מהמקרים נשירת השיער היא מלאה. 

ניתן לשאול את הצוות המטפל בנוגע לנשירה הצפויה על מנת להחליט האם וכיצד להיערך בהתאם. חלק מהמטופלים יעדיפו להקדים ולהסתפר, חלק יעדיפו לרכוש פאה טרם תחילת הנשירה, בעוד חלק ירגישו שמדובר בתופעת לוואי שולית יחסית. מדובר בהחלטה אישית ביותר, וכל החלטה היא נכונה כמובן.

כדאי לדעת שהשיער צומח חזרה לאחר סיום הטיפולים.

אולי אתם בכלל לא חייבים כימותרפיה? תחסכו לעצמכם בזבוז זמן יקר ותופעות לוואי!
להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ ⇐⇐ 

תוצאות הבדיקה הראו שיש טיפול מתאים ויעיל כנגד הגידול,הייתה השפעה חד משמעית על תוצאות הטיפול.

שינויים המטולוגיים (שינויים במערכת הדם)

כאמור, פרט לפגיעה בתאי הגידול המתחלקים, כימותרפיה פוגעת גם בתאי הגוף הבריאים, ובכלול זה גם בתאי הדם.

הפגיעה בתאי הדם מתחלקת לפגיעה בתאי הדם האדומים, בטסיו ובתאי הדם הלבנים (בפרט בסוג מסויים של תאי דם לבנים הקרוי נויטרופילים).

  1. הפגיעה בתאי הדם האדומים עלולה להוביל לאנמיה, שהיא ירידה בספירת התאים האדומה. כתוצאה מכך, עלולים להופיע עייפות, חיוורון, חולשה, סחרחורות ולעיתים אף קוצר נשימה.
    במצבים מסוימים, עירוי דם יכול לסייע בשיפור התסמינים והאנמיה.
  2. הפגיעה בטסיות, הקרויות גם טרומובציטים, עלולה להוביל להפרעות בקרישה. כתוצאה מכך, במטופלים מסויימים יופיעו סימנים כחולים בעור, דימומים מהחניכיים או מהאף ודימומים ממושכים מהרגיל בעת פציעות.
    חשוב לציין כי תסמינים אלו נפוצים פחות, אך עדיין יכולים להופיע כתלות בטיפול הניתן ובגורמים רבים במטופל.
    כמו כן, בהופעת דימום משמעותי יש לדווח לצוות המטפל או לפנות למיון.
  3. הפגיעה בתאי הדם הלבנים עלולה להוביל לפגיעה במערכת החיסון. מטופלים בכימותרפיה נמצאים בקבוצת סיכון חיסונית וחשופים יותר לזיהומים ביחס לאוכלוסייה הכללית.

 

מומלץ להימנע ממפגש עם אנשים חולים, משתעלים או מנוזלים בתקופת הטיפול, לשמור על היגיינה בצורה מירבית ולעטות מסיכות במרחב הציבורי. 

כדאי להיות ערים לתסמיני מחלה כמו שיעול, צמרמורות, פצעים החשודים כמזוהמים, צריבה בשתן, כאבי גרון וכו', ולדווח על כך לצוות המטפל. בנוכחות חום מעל 38 מעלות, יש לפנות למיון בדחיפות. 

 

פגיעה בפוריות

כימותרפיות מסוימות עלולות לפגוע בפוריות הגבר והאישה, כתלות בסוג הטיפול ובגיל החולה.
בהתאם לרצון החולה, לגיל ולמצב הרפואי הכללי, ניתן לבצע הליך שימור פוריות במטרה לאפשר ילודה לאחר ההחלמה.

במידה וברצונך להמשיך את תוכנית הילודה לאחר תום הטיפולים, יש לדון על כך טרם תחילת הטיפול הכימותרפי עם רופא או רופאת פוריות.

כדאי לדעת כי ניתן להרות ולהביא לעולם ילדים בריאים גם לאחר טיפולים כימותרפיים: נשים וגברים רבים עשו זאת בעבר, לעתים גם ללא התערבות טרם הטיפול. 

במידה ומחלת הסרטן התגלתה באישה בהיריון, תכנית הטיפול תלויה בגיל ההיריון. בעוד לא ניתן לתת כימותרפיה בשליש הראשון להיריון, קיימים טיפולים שניתן לתת בשליש השני והשלישי להיריון ללא חשש לעובר. כתלות ברצון המטופלת, בסוג הסרטן ובשלב שבו נתגלה, לעיתים יוחלט לדחות את תחילת הטיפולים הכימותרפיים לאחר הלידה.

 

האם אפשר לטפל בסרטן בלי כימותרפיה?

כימותרפיה היא טיפול מקובל בסוגים רבים של סרטן, אך קיימים מצבים רבים שבהם הצוות המטפל יבחר לטפל ללא כימותרפיה, כתלות בסוג הגידול ובשלב שבו נתגלה.

לכימותרפיה יתרונות רבים ועל כן היא משמשת כקו טיפולי מרכזי בסוגי גידולים רבים. עם זאת, בשל תופעות הלוואי הקשות, מטופלים ורופאים רבים מחפשים אלטרנטיבות טיפול אחרות, שיביאו ליעילות דומה אך עם תופעות לוואי פחותות או קשות פחות.

כיום קיימים טיפולים סיסטמיים נוספים פרט לכימותרפיה, היכולים להתאים במצבים מסוימים בנוסף ואף במקום כימותרפיה. טיפולים אלו קרויים טיפולים מותאמים אישית, והם למעשה טיפולים תרופתיים הפועלים כנגד תאי הסרטן בלבד, באופן המתאים למאפיינים גנטיים ומולקולריים ספציפיים של גידולים.
טיפולים מותאמים אישית אינם פוגעים בתאי הגוף הבריאים אלא רק בתאי הסרטן, ועל כן מאופיינים בתופעות לוואי שונות מתופעות הלוואי הכימותרפיות.

במטרה לחסוך את תופעות הלוואי הקשות של כימותרפיה ולשפר את סיכויי ההחלמה, כיום יותר ויותר מטופלים בוחרים לבצע בדיקת התאמה לטיפול מותאם אישית בסרטן, המתבצעת באמצעות בדיקה גנטית ומולקולרית לדגימה מהגידול. 

 

בפגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נעבור על החידושים האחרונים בטיפול בסרטן ונבדוק יחד כיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות ויעילות, עם פחות תופעות לוואי. לפגישת ייעוץ ללא עלות ניתן ללחוץ כאן >> 

 

אבחנה בסרטן היא רגע קשה, ובוודאי שמלווה בתחושות קשות ובבלבול בנוגע לעתיד לבוא.

כיוון שקיימת חשיבות רבה בקביעת פרוטוקול הטיפול הצפוי, מטופלים רבים מצויים בצומת דרכים משמעותית לקראת קבלת ההחלטה בנוגע לטיפול ולהשלכותיו. התאמת טיפול מתאים יכולה לסייע בשמירה על איכות החיים, בהארכתם ואף בריפוי. אתן מוזמנות לפגישת יעוץ אישית ללא עלות, בה תוכלו לקבל את כל המידע שחשוב לכן להתאמת טיפול אישי מדוייק ויעיל.
השאירו פרטים בטופס המצורף או בווצאפ משמאל ונדאג לחזור אליכן⇐⇐

מטופלים משתפים וכותבים עלינו בגוגל

תודה מהלב לגליה והדס וכל הצוות המקסים , על הקשר החם , האיכפתיות , המקצועיותוהתשובות המהירות והמקיפות לכל שאלה וכל דבר שהיינו צריכים לאורך הדרך !קיבלנו הסברים ועזרה בכל דבר שהיינו צריכים... בקשר לבדיקה והתוצאות .הכל מאוד מסודר והם לקחו על עצמם גם לתקשר עם בית החולים לצורך בירור ותיאום בדיקות שנדרשות !ממליצה עליהם בחום !קראו עוד
רמת שירות יוצאת מהכלל. קיבלתי הסברים מלאים לפני ולאחר ביצוע הבדיקה. ההסברים מקצועיים ומקיפים . רמת התקשרות עם נציגי החברה מעולה ,עונים לכל שאלה ומתייחסים לכל האספקטים הרפואיים והן לגבי הפן... הכספי לגבי אפשריות החזר מביטוחי הבריאות. מומלץ בחום. ותודה מיוחדת לגליהקראו עוד
הגענו אל חברת Cancer Hope בנסיבות אישיות מורכבות למדיי. היינו, לאחר שאימי המופלאה הנאבקת בסרטן הלבלב עברה כימותרפיה והייתה בעיצומו של טיפול קרינתי. מאחר, והמדובר בלביאה מופלאה בת 72,... החלטנו כמשפחה שאנו "הולכים על כל הקופה", ולא מבזבזים יותר זמן יקר (במאבק שכזה כל יממה חשובה), ופשוט מסתייעים במומחים היכולים להציע לצוות האונקולוגי את כל המידע הייעודי, במטרה לקבל החלטות מושכלות באמת באשר להמשך הטיפול. זאת, בניגוד ל"ניסוי וטעייה", המאפיין לא פעם את התהליך.ואכן, הגענו ל- CANCER HOPE, ומצאנו צוות מקצועי נשי מופלא, שמעבר לידע והיכרות מעמיקים עם העולם האונקולוגי, מתאפיין בנשמה יתרה. למוטב לציין, שזה כל כך לא מובן מאליו במאבק כל כך מורכב, כמאבק ממשי ויומיומי על חייו של אדם אהוב.בראשית הדרך, שוחחנו עם נופר, נפש רחומה וחייכנית מעבר לטלפון שתיאמה לנו שיחת ZOOM במועד שהיה לנו נוח כמשפחה, להתחיל את תהליך הייעוץ.לאחר מכן, גליה היועצת המדעית המופלאה ומקימת החברה, לקחה על עצמה את התאמת הבדיקות הייעודיות לאימי כפרויקט אישי. טלי, האחראית המהממת והקסומה על תיקי מטופלים, הייתה זמינה לשאלותיי והתחבטויותיי בשעות שחרגו את יום עבודתה.כחלק מהתהליך, שלחו אלינו הביתה את רותי האחות, "הלוחשת לוורידים" היחידה שהכרתי שהצליחה לבצע לאימי בדיקות דם מבלי להכאיב לה- כן, גם לאחר כימו ותוך כדי הקרנות!לבסוף, זכינו לקבל מגליה בפגישה מקוונת נוספת פירוט מסודר של כל התוצאות, תוך הסברים ברורים ומובנים להדיוטיות כמונו שאינם מתמחים ברפואה.כיום אני יכולה להעיד שהחרטה היחידה שיש לי באמת בכל המאבק הזה ב- 16 החודשים האחרונים, הנה שלא פניתי בתחילת הדרך לחברה המופלאה הזו.ובנימה- תפילה אישית, כולי תקווה כי הודות לכל המידע שסיפקה לנו גליה הנפלאה, ויימסר בצורה מפורטת אף לצוות האונקולוגי המטפל באימי- נוכל בעזרת ה' להציל את חייה של אימי שהנה כל עולמי!גליה, טלי ונופר- תודה לכן על הכל, על היותכן הנשים המקצועיות המופלאות שהנכן.שלכן,פפי, ליאור, גלית ובמבה (הילדה המזונבת)קראו עוד
בחודשיים הקודמים לאבחון, אמא סבלה מכאבים שהחמירו והוקלו בצורה ספונטנית כשבהתחלה לא יחסנו לזה כל כך חשיבות. אך בהמשך הסימפטומים החמירו ונזקקנו לפנות למיון, שם גלינו למרבה הצער את הרע מהכל,... גידול.בהתחלה היה לנו קשה לעכל את המצב החדש, אך בהמשך התחלנו לחשוב בצורה חכמה ופרקטית, כיצד נוכל לעזור לאמא בצורה המיטבית, כמובן מנקודת התחלה כל כך לוחמנית ושלא נוותר למחלה הזאת.קראנו המון ממקורות שונים, התייעצנו עם מומחים וכל הזמן דנו בייחד על צעדי ודרכי הטיפול השונים.ללא ספק, שיטות הטיפול החדשניות והעתידניות המסתמכות על אבחון מולקולרי ורצף גנטי תוך התאמת טיפול אישית היו בראש סדר המחשבה והבירור מול המומחים.למרות שנמסר לנו על ידי המומחים שלפי סוג הגידול שיש לאמא הסיכוי להתאמת טיפול אישי ומציאת גנים שניתן לטפל בהם הינו קלוש, החלטנו עדיין ללכת על זה, ההחלטה התקבלה כמובן ביחד עם הרופא המטפל.התחלנו לחפש חברות שמבצעות בדיקות אלה, קיבלנו המלצה מבית החולים שאנו מטופלים בו על חברה מסוימת שאיתה ניתן לקבל סבסוד ניכר ואף כיסוי מלא על ידי ביטוח המושלם שלנו, אך החלטנו לחפש עוד, עד שהגענו לחברת קנסר הופ.נקבעה לי פגישה עם שלומית המקסימה, המקצועית מאד והמומחית של קנסר הופ.הפגישה הזו הייתה נקודת מפנה ומיד עם סיומה נתנה לי לדעת ולהבין בצורה טובה יותר תחום זה, ואף להתמודד טוב יותר עם המחלה של אמא, וכמובן להבין שזו הבחירה הנכונה.שלומית ליוותה אותנו בכל שלבי הבדיקה, דרך הדס הנהדרת.היא ענתה על כל שאלה, ועל כל בירור, כל הזמן ידענו והרגשנו שיש לנו כתובת, שיש מומחית שמבינה טוב מאד את התחום החדש והעתידני הזה.אחרי פחות משבועיים, כבר היו תוצאות, שהציגו אפשרות טיפולית, ייחודית מאד וכמעט ראשונה מסוגה לסוג הגידול שיש לאמא. אף אחרי שהתוצאות נשלחו לנו, וקיימתי שיחה עם האונקולוג ששיתפתי אותו בפגישתי עם שלומית ובהסבר הכל כך מקצועי שקיבלתי ממנה בפגישת הסבר התוצאות שמתקיימת עם קבלת התוצאות דבר שלא ראיתי אצל מרבית החברות שעורכות בדיקות הריצוף הגנטי, האונקולוג שמח מאד וסמך על האינפורמציה ששלומית סיפקה לנו, ואף דרש סיכום הפגישה עם שלומית לצורך לקיחתה בחשבון בשלבי תכנון הטיפול המותאם אישית עבור אמא.ועל כן, אני פונה לשלומית במיוחד, להדס ולכל צוות ואנשי קנסר הופ בתודה ענקית על עשייתם ומקצועיותם הרבה.תודה רבה לכם, וללא שום ספק ממליץ על קנסר הופ בחום.קראו עוד
בקנסר הופ פגשתי אנשים עם לב ענק, שברגע משבר נתנו לנו תמיכה ותקווה, גם נפשית וגם מעשית. אנחנו עדיין בתהליך החלמה, בשיפור משמעותי מאוד בכל המדדים ומה שחשבוב באיכות החיים. דרך קנסר הופ קיבלנו... המלצות על טיפול קונבנציונלי מתאים וגם עת טיפול אלטרנטיבי ממוקד, ששיפר דרסתית את איכות החיים וההרגשה הכללית. מודה מכל הלבקראו עוד
איזה אנשים מדהימים!מלבד השירות, יחס עם הרבה רגישות ואמפטיה.זה מאד חשוב ברגעים כאלה.אז המשיכו בעבודת הקודש שלכם ובזכותכם אנשים יהיו בריאים יותר.פשוט תודה!
הי בנות יקרות, רוצה להודות לצוות מדהים לגליה,שני,נופר, טלי על שירות ויחס למופת! אני עובדת עם הרבה חברות בתחום אבל שירות כזה עוד לא קיבלתי! זמינות 24/7 , מהירות, יחס תמחירים אטרקטיביים,... הסברים ברורים ודאגה ללקוח ,עושה אותכן מספר 1 !מודה לכם על הכל! ישר כוח! נמשיך בשיתוף פעולה פורה!בברכה והערכה גדולהיוליה בר שמעוןמנהלת חב לתיירות רפואית "אמסלם מדיקל"קראו עוד
פניתי ל cancer hope לאחר בדיקה וסקר על חברה שתתן מידע מועיל לטיפול במחלה של אשתי ולאחר פניה למספר החברות בחרתי ב cancer hope בתחילה בגלל היחס והתגובה המהירים והאמפתים ומה שלאחר מכן הפך... לפן המקצועי ומועיל לכוון אותנו למקד את הטיפול באשתיממליץ בחום לכל מי שזקוק למרות שלא זול לעשות את הבדיקה אבל הייתי עושה אותה 1000 פעם אם היה צריךתודה רבהקראו עוד
מזה תשע שנים אני נמצא בטיפולים אונקולוגיים ובכל הזמן הזה מלווה אותי באדיקות, דורשת בשלומי ונותנת לי תשובות מהמחקרים האחרונים בתחום הסרטן.הכל התחיל כאשר קיבלתי את הבשורה המרה על מחלתי ולא... ידעתי מה לעשות. הגעתי אל גליה מ-cancerhopואז בדיקות וסיכויים. לא נעים אבל עידודה של גליה הוביל אותי בטיפולים יחד עם ידע מקצועי והכוונה.תודה רבה לך גליה על הכל. הטיפול המסור והמקצועיותקראו עוד
1000 מילות הערכה לא יוכלו לתאר את שביעות הרצון וההערכה שלי כלפי קנסר הופ. קבלנו שרות מקצועי ואמין ביותר ויחס אישי וחם. אני מאחל לקנסר הופ המשך ברכה והצלחה ושירבו כמותם בישראל. מומלץ בחום... רב.קראו עוד
שלום ...ברצוני להגיד תודה רבה רבה לצוות של canser hope על השירות הנהדר ,על היענות ואכפתיות וקשר החם שקיבלנו ממכם .ועל ההסבר המקיף והיעוץ שקבלנו לפני ביצוע בדיקת התאמת הטיפול לאמא שלי... ...הליווי והעדכון שקיבלנו ממכם ברצף במהלך ביצוע הבדיקה ,תודה עלההסברים והמוכנות שלכם לענות על כל השאלות שהעלינו בעת קבלת תוצאת הבדיקה ...תודה על כך שהתוצאות התקבלו תוך זמן קצר אשר ערך הזמן והתחלת הטיפול מאוד חשוב במקרים רפואיים אלה ...תודה רבה לכם ,ישר כח ,והרבה בריאות ...ממליצה עליכם בחוםקראו עוד
חברה מקצועית שמבצעת בדיקות חשובות שיכולות לסייע מאד לחולים אונקולוגיים להתאים את הטיפול באופן מיטבי ואישי, ויותר מכך,ממשיכה גם בליווי החולים לאורך הטיפול בייעוץ ובדיקות נוספות
הקשר עם Cancer Hope התחיל בטופסולוגיה לא מורכבת שעברה מאד בקלות ונקבעה פגישה מהירה עם אחות ללקיחת דם.האחות הגיעה אלי הביתה ולא התרגשה כשספרתי לה שלא הצליחו למצוא לי וריד כמה ימם קודם.... ואכן, היא מצאה וריד מתאים ממש בקלות.הפגישה הנוספת היתה לאחר קבלת התוצאות שללא הסבר לא אמרו לי שום דבר. הפגישה עם שלומית הפכה את אוסף הגרפים למשהו ברור יותר. קיבלנו הסברים ותשובות לכל שאלה.תודה רבה לצוות Cancer Hope . שירות מקצועי ותומך.תודה.קראו עוד
השרות כשמו הוא. נותן תקווה, ליווי מקצועי ומשמעותי ביותר במצבים שיש צורך בחשיבה מותאמת אישית ובשיתוף עם הרופא המטפל.
אני רוצה להודות לcancer hope על השירות המעולה המקצועי והמהיר שקיבלתי, בהחלט עזרו לי לקבל החלטה לגבי הטיפול ההורמונלי שעלי לקחת , כשמם כך הם -נותנים תקווה .תודה מקרב לב.
קיבלתי דוח התאמה לתרופות בזמן שהובטח לי , קיבלתי הסבר מפורט ומקצועי עם , סיכום והמלצות לטיפול, שרות זמין לכל שאלה,תודה על הצוות מקצועי.
המלצה אנונימית ממטופלתCancer Hope is amazing. It is composed of the kindest staff, whose sole intention is to help people in any way possible. The tests are done quickly and very... professionally. The information and results I received from doing these advanced genomic and CTC tests are helping me tremendously. Most importantly, the staff answers every question and addresses every concern. Even after the testing process, the Cancer Hope staff has kept in touch with me, and has offered their help repeatedly. I am so grateful to every member of the Cancer Hope Staff.😊קראו עוד
הגעתי ל cancer hope בדיות גנטיות, בעקבות המלצה ולאחר שהתגלו אצלי גרורות בגוף.קיבלתי הסבר מקיף על בדיקת ביופסיה נוזלית. על יתרונותיה בגילוי המאפיינים הייחודיות בכל סוג סרטן והחשוב מכל:... לאלו תרופות ישנה ההשפעה המיטבית- האופטימלית, על סוג הסרטן המקנן בגוף.ביצעתי את הבדיקה ובעקבות הממצאים, פרוטוקול הטיפול שלי היה בהתאם להמלצאות.היום אני יכולה לומר בוודאות, שחיי ניצלו הודות להכוונה של cancer hope.לא קיבלתי כימותרפיה מיותרת אלא מכוונת מטרה.אני נקייה מתאים ממאירים, מחלימה מהמחלה הקשה ומקווה שזה יישאר כך.אני חייבת לציין את הצוות במקום ובמיוחד את הדס.עבודת מחקר רצינית ביותר, יחס אישי ואוזן קשבת בצד נועם, סבלנות ואמפתיה,מובילים למקום שהוא דוגמה למצויינות ומופת.קראו עוד
ניתן שירות מעולה עם המון אכפתיות ומקצועיות.
שלום רב רוצה לציין את העבודה מצויינת של החברה במקרה של אמא שלי נתנו מענה מלא כולל הסבר דאגה והכי חשוב היו ישרים ולא פשוט רצו כסך יעוץ מקצועי ומהנה מהיר תודה רבה אתם מצוינים!!!
מקצועיים, שירות מעולה ומאד אמפתיים.
צוות מקצועי, קיבלנו ליווי מלא ויחס אנושי וחם.
כשמו כן הוא, מקצועיות, נדיבות ונגישות . תודה רבה רבה ונהייה בקשר כמובן
Positive experience. Very warm and caring staff. Highly professional service.
תודה רבה על ההסבר שקיבלתי אחרי קבלת תוצאות. הבנתי טוב יותר את אפשרויות הטיפול שלי והפרוגנוזה
השירות של הדס והצוות מצויין , הסיכומים והמסמכים ברורים , המענה מיידי , אין לי חוות דעת על ההשפעה של הבדיקה על החולה , אולי בעתיד בע״ה
מתן שירות מקצועי , מתחשבים במטופל עוזרים בכל דרך אפשרית .אחרי המון מרדפים אחרי חברות אחרות החברה נתנה לי שירות ודאגה אישי ממליץ בחום.
בדיקה מאוד חשובהחוסכת טיפולים מיותרים ומדייקת טיפולים
יחס מהיר ומקצועי
קבלתי שירות vip, אדיב ומהיר בכל הנושאים, יחס חם, אישי ומקצועי.
היחס, הסבלנות, ההסברים, הזמינות ולוחות הזמנים היו יוצאים מן הכלל
מענה מהיר ומקצועי
התיחסות עניינית לפירטי המצב. הכוונה לטיפול הנכון. גישה מיקצועית ומהירה. תודה
היחס חם ומכבד השירות מקצועי ותומך. ממליצה בחום
שרות חשוב ועדיב. כל הגורמים ממחלקות .שונות מלאים רצון לעזור ועוזרים באמת.
אתם מאוד עוזרים נותנים תקווה לאנשים נותנים אופק חדש בטיפול אנחנו מאוד מודים לכם על המקצעיות המסירות ויחס החם תודה מכל הלב
קבלתי כמלוה וקרובת משפחה של מטופל יחס מאד אנושי ,תומך ומחזק .תוצאות המעבדה עוזרות לרופא המטפל לבחור טיפול מתקדם וחדשני.תודה cancer hope - ויישר כוח ל
שירות מדהים, צוות קשוב ואכפתי, ממש נראה שהם אוהבים את מה שהם עושים.
js_loader

טיפול מותאם אישית ב-3 צעדים

חוזרים אליכם תוך 24 שעות

2

נציג מקצועי יחזור אליכם כדי לתאם לכם יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יעוץ אישי עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)

3

איך לפתוח אופציות טיפול חדשות ומדוייקות בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך

החזרים מקופות החולים והביטוחים הפרטיים

צוות הביטוח שלנו יסייע לכם לקבל מקסימום החזרים בממוצע כ-70% מעלות הבדיקה

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il

מאמרים מומלצים עבורך:

סיפורי מטופלים בסרטן אנשים עם תעצומות נפש

סיפורי הצלחה של מטופלים עם סרטן הלבלב, סרטן הריאות, סרטן השד ועוד. לאחר שהותאם להם טיפול, הם הצליחו להביא לנסיגה של הגידול. לחצו לצפייה בוידאו ובסיפורי הצלחה כתובים של המטופלים שלנו.

טיפולים חדשניים בסרטן

קיטרודה ואימונותרפיה פריצת דרך בטיפול בסרטן

פריצת דרך בתחום הסרטן! מדובר בדור חדש ומבטיח של תרופות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהשמיד את התאים הסרטניים. חולים השיגו כיווץ משמעותי בגידולים ובחלק מהמקרים עד כדי העלמת הגידולים.

אודות Cancer Hope

מטרתנו במרכז Cancer Hope היא לסייע לכמה שיותר חולי סרטן לקבל טיפול מותאם אישית, מדוייק ויעיל, שיוביל לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנחנו עושים זאת בעזרת בדיקות מתקדמות במעבדות המובילות בעולם, ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר של אלפי בדיקות בכל שנה.

Cancer Hope- רפואה מותאמת אישית בסרטן

שאלות ותשובות נפוצות

כאן תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות החשובות – כיצד בדיקה גנטית יכולה להשפיע על התאמת טיפול מדוייק ומתקדם? מה היתרון של יעוץ מקצועי מקדים? במה זה שונה מהבדיקות המבוצעות בבתי החולים? האם קופ"ח או ביטוחים פרטיים משתתפים בעלות הבדיקה, ועוד – לחצו כאן כדי לקרוא.

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה

להילחם בסרטן ללא כימותרפיה! הכירו את כל האופציות שקיימות עבורכם ואת סוגי הסרטן שכימותרפיה כבר אינה הטיפול המומלץ עבורם.

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי את לא חייבת כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פי 6 הצלחות בכיווץ הגידול!

אולי אתם לא חייבים כימותרפיה?

רק אצלנו – ללא עלות
יעוץ עם מומחה בביולוגיה ואונקולוגיה (.M.Sc./PhD)
איך לפתוח אופציות טיפול מתקדמות ומדוייקות
בהתאמה אישית לנתונים הרפואיים שלך
ע"י בדיקה גנטית של מאפייני הגידול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן