סיפורי הצלחה של מטופלים

דורית ראשוני היא ציירת, והסופרת שכתבה את הספר להפוך את כל האבנים. בנוסף לעשייה שלה, דורית היא גם חולת סרטן שד גרורתי .

אלינו דורית הגיעה לבצע בדיקת להתאמת הטיפול התרופתי, לאחר תקופה בה קיבלה כימותרפיה שמצד אחד גרמה לה לתופעות לוואי קשות, ומצד שני לא הובילה לנסיגת הגידול והגרורות. תוצאות הבדיקה הראו שיש טיפול מתאים ויעיל כנגד הגידול של דורית. אז לאחר מספר חודשים בהם דורית קיבלה טיפול מותאם אישית, נפגשנו איתה ושאלנו – "איך השפיע עליה הטיפול שמצאנו בבדיקה?" התשובה של דורית הייתה חד משמעית וכל כך משמחת.

בגיל 37, אובחנה לילך כהן, תושבת הקריות, בסרטן ברירית הרחם.“פתאום בא כאב” נזכרת לילך בתקופה בה נתגלתה המחלה. “אחרי כמה בדיקות, בישר לי הרופא שמדובר בסרטן של רירית הרחם בשלב ראשוני”.

ד"ר רייס, שליווה את לילך לכל אורך הדרך, מתאר את הצלחת הטיפול כשילוב של שני גורמים: "לילך מלמדת אותנו לאיזה הישגים ניתן להגיע במלחמה בסרטן באמצעות שילוב נחישות ותחכום ביולוגי. לילך היא אישה בעלת עוצמה אישית בלתי רגילה שאינה מוכנה להיכנע או להתפשר, הבדיקה הגנטית נתנה בידינו כלים להלחם יחד איתה בגידול, ובהצלחה מפתיעה".

סיפורי הצלחה סרטן שד גרורתי

שולי מהוד השרון בת 48, בעבר עברה ניתוח לכריתת שד בעקבות גידול ממאיר. במשך עשר שנים לא נראתה חזרת מחלה, אך לפני מספר חודשים, שולי התבשרה על חזרת סרטן השד שהפעם הוגדר כטריפל נגטיב.
שולי כותבת לנו:

"לאחר שהבנתי שחזרה המחלה החלטתי שבשביל לחיות, ובשביל לשפר את איכות החיים שלי אני חייבת לקחת בעצמי את האחריות על הטיפול שלי. קיבלתי החלטה שאני אעבוד במשרה מלאה במלחמה בסרטן. לאחר מחקר באינטרנט והרבה מאוד טלפונים הגעתי לקנסר-הופ ומאז הכל התחיל להשתפר".

סיפורי הצלחה סרטן ריאות

אריאל בן 63 חלה בסרטן ריאות בעקבותיו עבר ניתוח וטיפולים כימותרפיים. במהלך הטיפול התפתחו גרורות במוחו, מצבו התדרדר והטיפול בו הופסק.
אשתו כותבת לנו:

"שמי מירי, בעלי היה חולה אונקולוגי עם סרטן ריאות קשה ואפשר לומר שכולם חוץ מאיתנו הרימו ידיים. הגענו לקנסר-הופ כמוצא אחרון ולאחר כחודשיים, מרגע שקיבלנו את התוצאות ואת הטיפול שהותאם אישית, ראינו שיפור משמעותי בהרגשה הכללית שלו ושיפור משמעותי בבדיקות הדם, שאפילו הרופאים והאחיות התפלאו".


בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו
info@CancerHope.co.il

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו
info@CancerHope.co.il

סיפורי הצלחה סרטן שד טריפל נגטיב

שירלי, אשה צעירה, חלתה בסרטן השד מסוג טריפל נגטיב.
שירלי כותבת לנו:

"גליה המנכלית של Cancer Hope, מייד במפגש הראשון, נסכה בי כל כך הרבה תקווה! הבנתי שיש עוד הרבה דברים לעשות כדי לעצור את הסרטן, ו"לשלוט" בו…".
"יש לציין שגליה אדם מדהים, אמפתי ושליו. ראייתה הכוללת את המחלה, והנסיון למצא פיתרון בר קיימא, הוא אמיתי, מקצועי, ובא מעומק הלב. הידע הרב של גליה, בנושא של גורמי גדילת הסרטן והאמצעים לעצירתם, הם רבי משמעות, אף יותר מרופאים רבים שנתקלתי בהם. כולי תקווה, שעוד ועוד חולי סרטן ימצאו ב- CANCER HOPE "אמא ואבא" כמו שאני מצאתי. 
אני בטוחה שמאמצינו המשותפים, לבסוף יישאו פרי ויעצרו את הסרטן לשנים רבות!"

סיפורי הצלחה סרטן הלבלב

אהרון ד”ר לכלכלה, בן 42 שחלה בסרטן בשלפוחית השתן לפני כשנתיים.
אהרון כותב לנו:

"תוצאות הבדיקה שלי הראו שהטיפול שאני מקבל עובד טוב בשבילי. ואכן כמה שנים אחרי אפשר לראות את הנסיגה שעבר הגידול…"
"…אחד מהדברים שמחזקים אותי הוא היחס האישי שאני מקבל מהצוות. באיזשהו מקום הדבר נותן מרגוע לנפש המיוסרת מהמחלה הארורה הזו. אפשר להתייעץ בתכניות הטיפול בכל עת והתשובות גם אם לא מידיות הן מקצועיות, ולא משאירות אותי תלוש. אין לי מילים אחרות מאשר הרבה הרבה תודה…"
"גם אחרי שחזרו התוצאות ואפילו היום, שנתיים וחצי אחרי הבדיקה, 
אני ממשיך להתייעץ איתכם על כל צעד ושעל בטיפול שלי ועתיד לעבור"


סיפור הצלחה סרטן מעי גס

מ. כהן בן ה-56, חלה בסרטן הלבלב. הגידול עטף כלי דם מרכזי ונראה היה בתחילה שלא ניתן לנתח אותו.
מ. ואישתו כותבים לנו:

"מצאנו לנכון בעלי ואני לכתוב לכם כמה מילים על כל העזרה והאכפתיות שלכם. הסביבה של הצוות שלכם עודדה והעניקה לנו ידע עצום על המחלה, השפיעה עלינו להמשיך בדרך ולא להרפות ושכן ניתן לנצח ולהבריא. בעלי עבר ניתוח בלבלב ברוך ה' ועד היום ממשיך בתוכנית הטיפול שנמצאה בבדיקה."

 

סיפור הצלחה של חולה סרטן המעי הגס

איתי הוא חולה סרטן מעי גס ששלח גרורות לכבד. למרות המחלה, איתי כלל לא הרגיש חולה, להיפך הוא הרגיש מאוד חיוני. אך בביקור אצל האונקולוג המטפל התברר לו כי מצב המחלה מתקדם וכי הוא מיצה את כל אפשרויות הטיפול הקיימות.
אשתו של איתי כותבת לנו:

"אני אתחיל במילות תודה, כי אין לי ספק שבלעדיכם סיכוי גדול שאיתי כבר לא היה כאן היום. במשך כמה חודשים, בזבזנו זמן יקר והרבה מאוד כסף על טיפול 
שלא קידם אותנו לשום מקום, וזה למרות שהפיתרון היה לנו מתחת לאף…
אם יש משהו שאני מצטערת עליו הוא שלא הגענו אליכם מוקדם יותר…"

סיפור הצלחה סרטן לבלב

אסתר בת 51, אובחנה עם סרטן לבלב בדרגה 4 וגרורות בכבד. את הבדיקה ביצענו לאסתר לאחר שנאמר לה שהיא לא תוכל לעבור ניתוח להסרת הגידול.
אסתר כותבת לנו:

"לפני כשנתים כשנודע לי שאני חולה בסרטן הלבלב, הרגשתי שזה סופי.
ליתר דיוק חשבתי שנשארו לי 6 חודשים לחיות כפי שהרופאים אמרו…
מהסתכלות באנשים שהיו במצבי אני מבינה עד כמה זה מה שהאריך ומאריך את חיי ומביא לי שיפור באיכות החיים. אני אסכם את המכתב במה שאמרה האונקולוגית שלי: "אסתר, הצלחת"

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו
info@CancerHope.co.il

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, וכיצד ניתן לדייק את הטיפול הרפואי ולפתוח אופציות טיפוליות מתקדמות.

הרשמו לפגישת יעוץ חינם

יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו
info@CancerHope.co.il

סיפורי הצלחה - סרטן קיבה

מרים בת 64, אובחנה עם סרטן קיבה מפושט שלב 4, ועברה ניתוח מקיף. לאחר הניתוח, למרות טיפולים כימותרפיים אינטנסיביים, המחלה המשיכה להתפשט והופיעו גרורות מרובות בכבד.
הבת של מרים כותבת לנו:

"אמא שלי התגלתה כחולת סרטן קיבה מתקדם, מפושט, אימתני, סופני. הרופאים נתנו לה חודשיים לחיות, וזה היה לפני שנתיים כמעט. אין מחקר בנושא סרטן שגליה לא מכירה, אין תרופה שקשורה לסרטן שהיא איננה מבינה בה. ויש בה בגליה משהו חם, מרגיע, בטוח בעצמו וחושב, חושב ובודק ללא הפסק. ברור לי שאיכות חייה של אמא עם הסרטן והטיפולים השבועיים טובים יותר בזכות גליה. אמא לא היתה עומדת בזה ללא הליווי, התמיכה, והעזרה של גליה. בזה אין לי שום ספק."

 

סיפורי הצלחה - סרטן לבלב

אמא של איתי (בת 60), חלתה בסרטן לבלב שהתגלה בשלב מתקדם. את הבדיקה ביצענו עבורה, לאחר שהגידול התפשט כבר לכבד. תוצאות הבדיקה הצביעו על שני סוגי כימותרפיות יעילות, וכן על תרופה אחת ביולוגית (פלבוציקליב). לאחר מספר חודשים של טיפול כימותרפי אליו הגיבה יפה, החלה טיפול ביולוגי בהתאם לתוצאות הבדיקה.
איתי כותב לנו:

"בהתחלה פנינו לחברה אחרת אבל הדגימה (ביופסיה) הייתה קטנה מדי בשבילם, והם לא הצליחו לבצע את הבדיקה.בCancer Hope הם עשו זאת בהצלחה מלאה, למרות כמות הדגימה הקטנה שהייתה מהביופסיה".
"היה ליווי אישי צמוד לכל אורך הדרך שירות מעולה וזמינות גבוהה לשאלות שעלו לאורך התהליך, אבל הכי חשוב- העבודה של Cancer Hope לכל אורך הדרך הייתה פשוט מקצועית!"

 

סרטן מוח GBM סיפורי הצלחה

איתי (שם בדוי) הגיע אלינו כשהיה בן 15 בלבד. האונקולוגית הפנתה אותו לבדיקה שלנו בעקבות גידול מוחי ששלח גרורות לעמוד השידרה. תוצאות הבדיקה הראו מספר סוגי כימותרפיה ושילובי תרופות שמתאימים לגידול שלו. בהתאם לתוצאות הבדיקה האונקולוגית של איתי בנתה לו תוכנית טיפולית חדשה.

שלושה חודשים לאחר הבדיקה, נראתה נסיגה של 80% בגידול.
הנסיגה המשיכה גם לאחר תקופת מעקב של חצי שנה אחרי הבדיקה.
כשחגג יום הולדת 18 התקשרו אלינו איתי ואביו כדי שגם אנחנו נהיה חלק מהשמחה

סיפורי הצלחה סרטן כיס מרה

משה.פ. בן 81, אובחן עם סרטן כיס מרה גרורתי, שאינו מגיב לכימותרפיה.
הבן שלו כותב לנו:

"בסמוך לגילוי הסרטן אצל אבא התחלנו בתהליך התאמה אישית של הטיפול במרכז Cancer Hope. הטיפול והמעקב נמשכו באופן רציף לכל אורך התקופה והניבו תוצאות. הנושא הראשון והחשוב ביותר היה להשיג עצירת התקדמות המחלה.
הנושא השני – שמירה על איכות החיים והתפקוד היום יומי של אבא.
אנו ממליצים בחום למי שנאלץ להתמודד עם המחלה להיעזר ביכולות של Cancer Hope"

 *  חלק מהתמונות הן לצורך המחשה בלבד

נגן וידאו

הגרורות במוח נעלמו בזכות הקיטרודה: מודיע הנשיא לשעבר ג'ימי קרטר 

נגן וידאו

ד”ר רוני שפירא מסבירה אחת ולתמיד איך פועלת אימונותרפיה וקיטרודה

נגן וידאו

ערוץ 10 – חדשות אופטימיות, רפואה גנטית אישית בסרטן

נגן וידאו

איך לקבל קיטרודה חינם? כולל מעקב רפואי צמוד

מחקרים מראים שבדיקה להתאמת הטיפול בסרטן שד, יכולה להפחית שימוש בכימותרפיה בכ-50%. לחצו כאן למידע נוסף על האפשרויות הקיימות בסרטן שד.
נגן וידאו

סיפורי הצלחה ודוגמאות אמיתיות של התאמה אישית של הטיפול התרופתי

קבלו חינם את המדריך למחקרים וחידושים בטיפול בסרטן
יש לך שאלה, בקשה או הערה? כתבו לנו info@CancerHope.co.il