רפואה מותאמת אישית בסרטן
עִבְרִיתFrançaisEspañolРусскийEnglish
לייעוץ מקצועי חינם 03-919-57-57

בדיקות רגישות – עד 257% שיפור מוכח במחקרים בתוצאות הטיפול

בדיקה יחודית מוגנת פטנט שהוכיחה במחקרים לאורך כ- 10 שנים, כי חולים שנעזרו בבדיקה שיפרו את תוצאות הטיפול בממוצע ב- 146%. עבור מחלות מסוימות התוצאות אף טובות יותר, לדוגמא שיפור תוצאות של 236% בסרטן השד, ו- 257% בלוקמיה.

הבדיקה נבחנה בהצלחה על 50 סוגי גידולים, ונבחן שיפור בתוצאות במעל 1500 חולים.

הבדיקה נחקרה בהרחבה בעשור האחרון במחקרים פרוספקטיביים, רב-מרכזיים וסמויים, שתוצאותיה פורסמו בעיתונים המדעיים החשובים בשנים האחרונות. תוכניות המחקרים ותוצאותיהם נבחנו באופן מקצועי ובלתי תלוי, על ידי רשויות הרפואה האמריקאיים. הבדיקות קיבלו את האישורים האמריקאיים המובילים בתחום כגון CLIA ו- CAP.

הבדיקה החלה להיות זמינה בארה”ב בשנה האחרונה, ומיוצגת בישראל החל משנת 2015.
לכן, במידה והאונקולוג שלך עדיין לא התנסה בבדיקה, נשמח לספק לו את המידע המקצועי על מנת שיוכל לבחון את התאמת הבדיקה עבורך.

אם את או אתה מועמדים לניתוח, לביופסיה או ניקור נוזלים – חשוב ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי, כדי לנצל את ההזדמנות ולבצע בדיקה בזמן הניתוח, הביופסיה או ניקור הנוזלים.

איך הבדיקה תסייע לי?

במסגרת הבדיקה במעבדה, חושפים את תאי הגידול של המטופל לתרופות ולשילובים של תרופות, על מנת לבדוק את השפעתם על הרג תאי הגידול (אפופטוזיס). באמצעות שימוש בטכנולוגיה יחודית, בודקים כ- 600 פעמים את ההשפעה של התרופות על הרג תאי הגידול של המטופל, ובכך מספקים תוצאות יוצאות דופן ברמת הדיוק.

תוצאות הבדיקה מסופקות תוך כ-4 ימים, ומאפשרות ליישם באופן מיידי טיפול מותאם אישית למחלה.

עבור כל מטופל מבוצעת התאמה אישית.
בהתאם לסוג הגידול ולשלב בו נמצאת המחלה, בודקים את ההשפעה של תרופות ושילובים של תרופות, מתוך רשימת התרופות בהנחיות הרפואיות המוסמכות (NCCN Guidelines). צוות של פתולוגים מומחים בעלי ניסיון רב-תחומי, מספק פרשנות קלינית לתוצאות הבדיקה.

הבדיקה תאפשר לך, לקבל טיפול המורכב מהתרופות והשילובים היעילים עבורך אישית. התרופות יבחרו מתוך רשימת התרופות המוסמכת לטיפול במחלה.
כיום ידוע כי לא כל התרופות יעילות באותה מידה עבור כל החולים. לתרופות מסוימות עשויה להיות השפעה קטנה על תאי הגידול שלך, דבר שיגרום לאובדן זמן טיפול יקר ערך.

בנקודת הזמן הקריטית עבורך לבחירת טיפול יעיל לעצירת המחלה, קיימות מספר תרופות אפשריות ברשימת ההנחיות המוסמכת (NCCN Guidelines). במקום להכנס לתהליך של ניסוי וטעיה ולגלות רק לאחר סוף הטיפול מה היתה יעילותו, ניתן לברר זאת מראש לפני תחילת סבב הטיפולים הקרוב.

איך האונקולוג שלי ישתמש בבדיקה?

תוצאות הבדיקה הן כלי חשוב ומעשי לאונקולוג המטפל כדי לברר אלו תרופות או שילובים יהיו יעילים עבורך אישית, לפני תחילת סבב הטיפולים המתוכנן. במידת הצורך האונקולוג המטפל יוכל לבקש לבחון את ההשפעה של תרופות נוספות, מעבר למקובל בהנחיות הרפואיות הסטנדרטיות.

הניסיון מלמד כי אונקולוגים שקיבלו את תוצאות הבדיקה יישמו אותה, וברוב המקרים ביצעו שינוי והתאמה אישית בתוכנית הטיפול.

במחקר בקרב אונקולוגים אמריקאיים, נמצא כי 73% מהאונקולוגים ישמו בפועל את תוצאות הבדיקה, וב- 64% מהמקרים האונקולוגים ביצעו שינוי בתוכנית הטיפול הסטנדרטית של החולה. לכן, במידה והאונקולוג שלך עדיין לא התנסה בבדיקה, נשמח ליצור עמו קשר ולעדכן אותו ברקע הרפואי והמדעי וביתרונות הבדיקה עבורך אישית.

חשוב להדגיש, הבדיקה תבוצע בתיאום מלא עם האונקולוג המטפל שלך.

בדיקות רגישות – עד 257% שיפור מוכח במחקרים בתוצאות הטיפול

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות,
נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך,
ועל השיקולים והיתרונות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי.

> התקשרו: 03-919-57-57

אודות Cancer Hope

אנו בודקים במעבדות המובילות בעולם, אלו תרופות יעילות יותר נגד הגידול, באופן אישי: תרופות ביולוגיות ממוקדות מטרה, כימותרפיה, או תרופות הדור החדש של אימונותרפיה וקיטרודה, כדי לקבל טיפול מדוייק ויעיל יותר, ולהמנע מנזקים ואובדן זמן של טיפולים שאינם יעילים. הבדיקות מבוצעות בשיתוף פעולה מלא עם האונקולוג המטפל, ובליווי אישי לכל אורך התהליך.

לדף הבית > לחץ כאן

בפגישת יעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות, נעבור על המחקרים האחרונים בתחום מחלתך, ועל השיקולים והיתרונות להתאמה אישית של הטיפול הרפואי.

> התקשרו: 03-919-57-57
חשוב לכם לדעת על חידושים ומחקרים בזמן אמיתי?

לחצו לייק כאן