רפואה מותאמת אישית בסרטן
 

 

 אודות Cancer Hope

מרכז Cancer Hope מתמחה בבדיקות גנטיות להתאמה אישית של כימותרפיה, תרופות ביולוגית, אימונותרפיה וקיטרודה כדי לאפשר לאונקולוג שלך להתאים עבורך טיפול רפואי מדוייק ויעיל יותר.

על בסיס החזון של 'אונקולוגיה מותאמת אישית' אנו פועלים כדי להנגיש למטופלים בישראל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחום רפואה מותאמת אישית בסרטן, על מנת להשיג טיפול מדוייק ויעיל יותר במחלתם .

מרכז Cancer Hope מלווה על ידי אונקולוגים וחוקרים בכירים בארץ ובאמצעות צוותי המעבדות בחו"ל, המשמשים כיועצים ומנחים רפואיים. הידע והניסיון המצטבר של המעבדות המובילות בעולם על בסיס אלפי בדיקות מדי שנה, מאפשר לתת למטופלים מענה מקצועי מקיף, כולל התייחסות לסוגיות קליניות לא שגרתיות.

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם האונקולוגים, ולאחר שנכיר את התיק הרפואי נתאם את ההמלצות עם האונקולוג המטפל. במקרים בהם נדרשת התייעצות אונקולוגית נוספת נוכל להעזר באונקולוגים המלווים אותנו, או להפנות את המטופל לאונקולוגים בתחום המחלה שהנם בעלי ניסיון ביישום הבדיקות.

את הייעוץ והליווי המקצועי מובילה גליה בסול כוכב - .M.A. B.Sc. R.D.
לגליה ניסיון רב בתפקידים בכירים בחברות בינלאומיות בתחום התרופות והאונקולוגיה, בינהם הקמת היחידה להמטו-אונקולוגיה באחת מחברות הפארמה המובילות בישראל. בנוסף, לגליה ניסיון קליני בטיפול אינטגרטיבי ותזונתי באונקולוגיה, והיא חברה באיגוד האמריקאי לאונקולוגיה אינטגרטיבית - Society for Integrative Oncology.

את המרכז מנהלת אנה בטש, בעלת תארים בביולוגיה מולקולרית ותואר שני בחקר סרטן M.Sc., B.Sc.
לאנה ניסיון מקצועי בחזית המחקר המדעי בתחום הסרטן, באקדמיה ובמחקר ופיתוח בחברות ביוטק מובילות.

בתחום הרפואה האינטגרטיבית, אנו פועלים בהתאם לגישות המדעיות המובילות בעולם שהותוו על ידי המרכזים הרפואיים הבולטים בתחום הרפואה האינטגרטיבית. בין מרכזים אלה ניתן למנות את מרכז מ"ד אנדרסון לסרטן באוניברסיטה של טקסס, מרכז ממוריאל סלואן-קטרינג לסרטן בניו-יורק ואת מרכז בלוק לטיפול משולב בסרטן בשיקגו. במרכזים אלו חוקרים את מחלת הסרטן ומטפלים בהצלחה בחולי סרטן בשיטה האינטגרטיבית.

מרכז בלוק מדווח על שיעור הצלחה של פי 3 בחולי סרטן ריאות וסרטן הערמונית שקיבלו טיפול אינטגרטיבי, ושל פי 2 בחולות סרטן שד גרורתי. זאת בנוסף לשיפור משמעותי באיכות החיים ובחיוניות הגוף והנפש.

על מנת להעניק את הליווי הטוב ביותר, אנו מתעדכנים באופן שוטף בחזית הידע המדעי של הארגונים וגופי המחקר המובילים בעולם, כגון: המכון האמריקאי לחקר הסרטן ה- NCI, האיגוד האמריקאי לאונקולוגיה קלינית ASCO , ארגון הבריאות העולמי – NIH, והארגון לאונקולוגיה אינטגרטיבית - SIO.


יש לך שאלה, בקשה או הערה, נא לכתוב למייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ונשמח לעזור.

backpחזור לדף הבית